Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע 2.0 - פולקסווגן

AUDI-BOY
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

האם מנועי ה2 ליטר שמגיעים בבורה/גולף/פאסאט בשנים זה מנועים עם ראשים של 8 שסתומים או יותר?

אני לא מדבר על הסדרה החדשה (FSI).

אלה המנועים עם ה115 כ"ס? או שאני טועה? האם הוחלפו בשנתון מסוים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בשאלה,

האם גם מנועי ה1.8 שמגיעים בדגמים הנ"ל הינם בעלי 8 שסטומים או יותר.

השאלה נשאלת מכיוון שלמיטב הבנתי מנועי ה1.8 חזקים יותר ממנועי ה2 ליטר, רציתי לדעת אם זוהי הסיבה.

שי. :wink:

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עגלות!

מנוע 1600 היום מספק 120 כ"ס, והמנועים שלהם מספקים פחות? בושה, גם שירות חרא, גם עגלות, וגם הכל יקר במכוניות האלה. ולא לשכוח שהאמינות שלהם לא יותר טובה משל צרפתיה מהשורה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עגלות!

מנוע 1600 היום מספק 120 כ"ס, והמנועים שלהם מספקים פחות? בושה, גם שירות חרא, גם עגלות, וגם הכל יקר במכוניות האלה. ולא לשכוח שהאמינות שלהם לא יותר טובה משל צרפתיה מהשורה

רק תזכור שאלה מנועים שהתחיל את דרכם מתישהו בתחילת שנות ה90.

אתה זוכר במקרה כמה כ"ס סיפקו מרבית מנועי 1.6\2.0 בתחילת שנות ה90?! אותו דבר.אם לא פחות.

והאמינות כן יותר טובה משל צרפתיה מהשורה. :lol:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2000 שמים מנוע של לפני 10 שנים? זה באמת חוצפה, בנאדם משלם על טכנולוגיה לא על ענתיקות.

וגם בשנות 90 מנוע 1600 הוציא 115 כ"ס.

ובקשר לאמינות? אני חושב שיש פה לא פחות בעיות עם VW מאשר עם פיג'ו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב צרפתיות מאוד !

אבל לבוא ולהגיד שהאמינות של הצרפתיות ושל הגרמניות הם באותה מידה , זה בולשיט !

לא פעם ולא פעמים נתקלנו בסיפורי ניסים ונפלאות בפורום על עוד 205 שנדלקה לה נורת החום ,ובטח אתה יודע על מה אני מדבר .

ועוד לא דיברתי על הבטיחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 2.0 של הגולף הינו מנוע וותיק מאד,השולח שורשיו הרחק לאמצע שנות ה 70.

מבחינה מיבנית הוא זהה לסידרת המנועים שהיו בגולף\פאסאט\אודי 80 הראשונות.

ההספק שלו אינו מיקרי-115 כ"ס היה הספק מקובל בעוד הרבה מנועים גרמניים(אופל לדוגמא)בנפח זה,והא היקנה הנחה בביטוח החובה בגרמנייה.

יתרונו של מנוע ה 2.0 על פני ה 1.8 הוא בגמישות שלו.שיא המומנט שלו גבוה יותר ומגיע בסל"ד נמוך יותר.בנסיעה רגילה,למרות ההספק העדיף של ה 1.8,מרגיש מנוע ה 2.0 חזק ובשרני יותר,ורק בסל"ד גבוה מיתגלה יתרונו של מנוע ה 1.8 מרובה השסתומים,בעל יכולת נשימה עדיפה.

מנועים אלו ידועים ומוכרים כמנועים אמינים מאד,בעלי אורך חיים גדול ותחזוקה קלה ופשוטה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2000 שמים מנוע של לפני 10 שנים? זה באמת חוצפה, בנאדם משלם על טכנולוגיה לא על ענתיקות.

וגם בשנות 90 מנוע 1600 הוציא 115 כ"ס.

ובקשר לאמינות? אני חושב שיש פה לא פחות בעיות עם VW מאשר עם פיג'ו.

מה חוצפה בזה?

אלה מנועים מצוינים,אמינים,ועמידים במיוחד.

סוסי עבודה אמיתיים.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי מנוע ה1.8 המודרני קיבל מאסות של תלונות על שידוכו לגיר אוטומט, דבר שהוביל את VW להעיף אותו מהגולפים ולהחליפו במנוע 2.0 שהינו גמיש בצורה מצויינת...ומשתלב נהדר עם גיר אוטומט, אגב נסיעה על ה2.0 ליטר מייד תשכיח את נתון ההספק וההרגשה יחסית לא רעה בכלל

בתומר - VW אמינות כמו צרפתיות מהשורה ? הרשה לי לגחך גיחוך פשוט מטורף.....למעשה : צחוק מתגלגל, המכוניות הגרמניות אמינות בצורה מאוד טובה, הן אולי לא לאנטיס אבל בהחלט לא מאכזבות, שלא לדבר על רמת החשיבה והירידה לפרטים בגולף\פאסאט (שאת שניהם היה\יש לי) שלא לדבר שאין מה להשוות אותם ל206 לדוגמא (שגם עליה יוצא לי לגמוע לא מעט קילומטרים) שהיא עוד הרע במיעוטו !!

אגב - פיג'ו גם לא בדיוק מבריקה עם מנוע ה1.4 8V שתוכנן אף הוא וניתן למוצאו במכוניות של שנות ה80

וגם מנוע ה1600 שכיכב ב206 XS עד שנת 01 עם 90 כ"ס הוא לא פאר היצירה...מנגד VW הוכיחה עם מנועי ה1.8 20VT שהיא יודעת ליצר מנועים שנותנים את כל הטוב שרק אפשר, 225 כ"ס ממנוע 1.8 ומומנט גמיש זה מנוע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...