Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתמקדות בדגם/ סוג רכב הכי מתאים לאופי הנהיגה שלי

Leo Messi
שימו לב! השרשור הזה בן 676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, רוב נסיעותיי מחוץ לעיר (לעבודה) שבמרחק 60 קמ מהבית, הלוך-חזור 120 קמ. עד כה נהגתי על טויטה אוונסיס 2011 האמינה והנאמנה אך הצמאה והבולעת.

סיכום נסיעה 8.6/100Km שזה בערך ליטר ל11.7 קילומטר. אני כרגע בלי רכב ומנסה להתביית ולהתמקד בחיפוש אחר הרכב שהכי יתאים לצרכיי, לנסיעות בינערוניות בעיקר,עדיפות למנוע עם טורבו ,ויבוא לקראת בעליו בהגעה לתחנת הדלק. פלואנס דיזל, זה הדגם היחיד שעליו חשבתי ושממקור ראשון נוכחתי לראות שעונה על דרישותיי אך לצערי אין למצוא בשוק היד שניה ואם מוצאים היידים רבות והקמ מאוד גבוה. אשמח להעזר במומחי הפורום בהמלצות על דגמי רכבים למיניהם שעליהם אוכל להתמקד בחיפוש,זה יעשה לי המון סדר כי אני יורה ומתפזר לכל הכיוונים ובנתיים לא מוצא כלום. תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David2540 כתב:

איזה גודל רכב? ותקציב? נוסע לעבודה כל יום? מחפש יותר אמינות או חיסכון?

רכב האצב׳ק לא מיני, או גם סדאן שתיהם סבבה, תקציב עד 40k , לא נוסע לעבודה כל יום אמנם אבל בימים שכן הדרך לשם בהלוך מלאה בעליות , לגבי אמינות או חיסכון , אחרי מה שראיתי עם האוונסיס שלי, רכב שלא רואה מוסך יראה תחנת דלק ולהפך.. מחפש סוג של שילוב הכי קרוב לשניהם, עם עדיפות קלה לאמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Leo Messi כתב:

רכב האצב׳ק לא מיני, או גם סדאן שתיהם סבבה, תקציב עד 40k , לא נוסע לעבודה כל יום אמנם אבל בימים שכן הדרך לשם בהלוך מלאה בעליות , לגבי אמינות או חיסכון , אחרי מה שראיתי עם האוונסיס שלי, רכב שלא רואה מוסך יראה תחנת דלק ולהפך.. מחפש סוג של שילוב הכי קרוב לשניהם, עם עדיפות קלה לאמינות

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אהבתי את ההגדרה 'רכב שלא רואה מוסך רואה הרבה תחנת דלק'

גם לי יש אוונסיס 2010 שיש לו מנוע 2000

הפלוס שלו זה בבינעירוני שם הוא חסכוני יותר מה1600 [קורולה מזדה 3 וכו'] בהרבה

נבעיה בתוך העיר שם שותה כמויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה פחות או יותר את אותה הנסיעה ביום יום, מהמרכז לירושלים וחזור, היה לי סיוויק והייתי מגיע איתו לצריכה של כ1 ל15, אבל בסופו של יום יצא לי אותו מחיר לקנות חשמלית חדשה, ממליץ לחשוב על הכיוון

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם רכב חזק עם מערכת גז?

למשל קאמרי?

ניסאן סנטרה?

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...