Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי ב WAZE שעוד 200 מטרים יש מצלמת מהירות לפני והתחלתי להאט מ 80 ל 60, האם המצלמה קלטה אותי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב אתה בתיאוריה אני במעשה.

ואתה צודק שזה המדרג הרגיל אבל בתעבורה היחיד שהגיע לעליון היה הממל"ז  בינשוף זה נעצר במחוזי אחרי ששלושה שופטים בשלום פסקו כי המכשיר לא מדייק וקבעו רף גבוה מאוד של 400 מק"ג במקום 240 מק"ג שקובע החוק שרק אחריו ייחשב אדם כשיכור , המדינה ערערה למחוזי ושם נקבע הרף שקיים עד היום 290 מק"ג  וכולם מתיישרים על פי זה.

ולהערכתי זה מה שיקרה כאן.

ובפס"ד דין של שלושה יש לו משקל רב יותר מאשר דן יחיד , ולא בכדי בסוגיה עקרונית ובעלת משקל כמו במקרה של הצלמניות ההרכב הוא של שלושה שופטים.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקל של שלושה יש לו משקל רב יותר בפני שופט אחר שיקרא את הפס"ד או יסתמך עליו, אין לו משקל רב יותר מבחינה זו שאינו מוכר כפס"ד מנחה קל וחומר פס"ד מחייב.

אמינות אינה נקנית בפס"ד אחד, וגם לא בשניים, גם אם ייקבעו גדרות או השגות כאלה ואחרות לתפעול בפס"ד הראשון, ואז גדרות אחרים בפס"ד שני ושלישי ורביעי, ובסופו של דבר תהיה חזקת אמינות שמתבססת על הגדרות שקבעו כלל הפס"דים הקודמים שבהם עסקו באמינות.

בנושא הינשוף זה נעצר במחוזי אבל גם פס"דים אחרים שבהם עסקו באמינות המערכת נחשבים לצורך המסה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכיר לך מה קרה אחרי פסק הדין בבית המשפט בעכו כדי שתבין שלא הכל הולך לפי הספר

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לספר, במדינת ישראל מערכת פורנזית לא מקבלת חזקת אמינות אחרי פס"ד אחד, אלא אם כן זה פס"ד של העליון.

למעשה זה לא ייחודי רק לישראל.

מערכת יכולה להיחשב אמינה בפס"ד אחד, אבל זה לא חזקת אמינות, ובמשפט הבא אם ההגנה תיכנס לדיון על אמינות המערכת, התביעה תצטרך להוכיח מהתחלה אמינות של המערכת, למרות שהיא לכאורה "אמינה" עם פס"ד שקבע שהיא אמינה, כיוון שאין לה חזקת אמינות.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניתי אותי אותך למשפט שהתנהל בקשר לינשוף

מאז פסק הדין של הינשוף במחוזי עובדים על פיו

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה המשפט היחיד שהתנהל מאז ובו אכפו עם הינשוף? מאז כל הדו"חות הם ברירת משפט?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוגיה בה דנו אז התשובה היא חיובית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאלתי על סוגיה, שאלתי אם זה המשפט היחיד מאז, בו הייתה אכיפה באמצעות ינשוף, כן, או לא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי שאני לא מתווכח איתך

בסוגיה הזו של רף האכיפה מה שנקבע בבית המשפט המחוזי הפך להיות הלכה מחייבת

נערכו עוד הרבה משפטים בקשר עם הינשוף שעוסקים בסוגיות אחרות.

גם כשבית המשפט העליון קבע כי הממל"ז יש לו חזקת אמינות עדיין מתנהלים משפטים הדנים אם המפעיל מקצועי , אם בוצעו בדיקות  כאלה ואחרות.

ורק לפני מספר חודשים סייעתי לחבר והוצאתי אותו זכאי מחמת הספק בקשר לקריאה של ממל"ז.

יש מבין וגם אם לא אני סיימתי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ישה כתב:

בסוגיה הזו של רף האכיפה מה שנקבע בבית המשפט המחוזי הפך להיות הלכה מחייבת

הוא גם יישאר הלכה (לא מחייבת, זה לא פס"ד עליון! זה פס"ד מנחה) עד שבית משפט באותה דרגה, או דרגה גבוהה ממנו, ידון בסוגיה ויקבע אחרת.

זה א'-ב' של משפטים.

אבל בין זה ובין חזקת אמינות, אין כלום

לפני 57 דקות, ישה כתב:

נערכו עוד הרבה משפטים בקשר עם הינשוף שעוסקים בסוגיות אחרות.

יפה, כל משפט כזה, שבו ההגנה לא טענה נגד אמינות המערכת = פס"ד שבו המערכת אמינה.

לפני 57 דקות, ישה כתב:

גם כשבית המשפט העליון קבע כי הממל"ז יש לו חזקת אמינות עדיין מתנהלים משפטים הדנים אם המפעיל מקצועי , אם בוצעו בדיקות  כאלה ואחרות.

זה נכון גם (ובמיוחד) למערכות שכן יש להן חזקת אמינות (כולל זו שאני חלק מהפיתוח שלה), השוטר המפעיל צריך להציג תעודות, הכשרות וכו' בתוקף.

וזה מדובר על מערכת שאין בה כיול או בדיקות שהמפעיל צריך לבצע.

לפני 58 דקות, ישה כתב:

ורק לפני מספר חודשים סייעתי לחבר והוצאתי אותו זכאי מחמת הספק בקשר לקריאה של ממל"ז.

זה נכון גם לגבי מערכות שיש להן חזקת אמינות, שהרי אם נלך לעולם אחר רגע, מקרה שהיה, המפעיל עשה שגיאה, והוציא תוכן דיגיטלי של מחשב לתיקיה שכבר היה בה תוכן ממחשב אחר ששייך לאותו תיק.

כל התוכן הזה נפסל כיוון שלא היה יותר מידע, מה הגיע ממחשב א' ומה ממחשב ב', וזה שבר את שרשרת הראיות (מה שנקרא Chain of Custody), וזה לא משנה שהמערכת עם חזקת אמינות, והשוטר עם תעודה והכשרה בתוקף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...