Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בבחירת קורקינט חשמלי יד שניה

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר שראיתי מספר נושאים לגבי קורקינטים חשמליים כאן בפורום גם אני מגיע להתייעץ.

מחפש קורקינט שיסחוב אותי (100 ק"ג) בערך 10 ק"מ ביום ומדי פעם 15 ק"מ, המסלול כולל עליות מתונות.

אני רוצה לקנות קורקינט יד שניה, תקציב: 2500~ ש"ח, ראיתי שיש הרבה יד שניה של אינוקים, והרבה של חברות אחרות שאני לא מכיר, אני נוטה לכיוון האינוקים כי זו נראת חברה רצינית וראיתי הרבה קורקינטים שלה על הכביש.

ספציפית ראיתי את הQuick 3, מנוע 48V, צמיגים 10', וגם נכנס לי בתקציב פחות או יותר.

על מה אתם הייתם ממליצים? יש עוד חברות מומלצות חוץ מאינוקים?

ועוד שתי שאלות:

• מה אורך החיים של הסוללה של הדברים האלו, האם זה בסדר לקנות קורקינט בן שנתיים שלא נסע הרבה, או שעדיף שלא כי הסוללה כבר ישנה?
  • ראיתי שלקורקינטים הללו יש ספידומטר שמתעד כמה ק"מ הם נסעו, האם זה אמין או שאפשר לאפס אותו בקלות? (ראיתי קורקינט עם 250 ק"מ והוא נראה שעבר הרבה יותר).

תודה

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי, זה לא מרחק ריאלי לקורקינטים הפשוטים ללא בולמי זעזועים, אתה תסיים את הנסיעה גמור.

ובתקציב שלך תצטרך להתפשר הרבה כך שתמצא כנראה רק כאלה שעברו הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על ScootAir.
בספק שתמצא קורקינט בתקציב שלך במצב טוב.
10 קמ ליום זה סביר לקורקינט (5 קמ לכל כיוון. אני עושה 2.5 לכל כיוון כולל רמזורים אדומים, בהם אני באמת מחכה, ב-12 דקות).

קח בחשבון שתצטרך להטעין לא מעט, סדר גודל של טעינה ל-3 ימים.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Charge כתב:

• ראיתי שלקורקינטים הללו יש ספידומטר שמתעד כמה ק"מ הם נסעו, האם זה אמין או שאפשר לאפס אותו בקלות? (ראיתי קורקינט עם 250 ק"מ והוא נראה שעבר הרבה יותר).

אם ברכבים כ"כ פשוט לזייף ק"מ אז בקורקינט?

צא מנקודת הנחה שאין סיכוי שהוא עבר 250 ק"מ.

קורקניט חשמלי לא קונים בשביל לנסוע ק"מ ביום אלא לפחות 3-4 (ויותר)

זה מרחק שגומרים בחודש, ואם אתה לא נוסע הרבה, חודשיים וחצי גג.

במקרה כזה דרוש לראות קבלת קניה! (הוא אמור להיות בן כמה חודשים גג… עדיין באחריות יצרן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מחיפוש נוסך אני רואה שיש גם את ScootAir, Mii2, CityRunner.

איך החברות האלו? האם הן מומלצות?

ולצורך העיניין אם אני מותח את התקציב ל3000-3500 ש"ח, איזה קורקינט הייתם ממליצים לי לקנות?

עריכה אחרונה על ידי Charge

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי CityRunner X שקניתי באוגוסט ב-4,000 ש"ח, 

אני גר בתל אביב ובשבתות נוסע לבקר את סבתא בבת יםצ(כ10 קילומטר לכיוון ), 

אני ממש מבסוט על הקורקינט, הוא מגיע ל45 קמ"ש, יש לו בולם זעזועים קדמי, הוא מסיבי ונוח. 

עשיתי לו פעם מבחן והתוצאה היא: 

30 ק"מ במהירות מלאה( 45 קמש), 

45 ק"מ במהירות רגילה( 25 קמ"ש )

בלי קשר הוא מרגיש יציב, והבלמים שלו חזקים. אני ממש מרוצה

יש דגם יותר חדש עם בולמי זעזועים מאחורה וסוללה 18 אמפר, שווה לבחון את זה

החסרון היחיד זה שהוא כבד מאוד(25 קילו) ואין לי מעלית בבניין אז זה קצת מבאס להוריד אותו עד ש למרחקים קצרים לפעמים אני מעדיף לקחת את האופניים שחונים מתחת לבניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היו גם כאלו שהתפוצצו כתוצאה מטעינת יתר.

ממליץ בחום על ScootAir. אני מניח שתוכל להשיג דגם WideBoard יד שניה בטווח מחירים שלך.
WideBoard זה הדגם שיש לי. אני נוסע יחסית מעט (כ-2.5 ק"מ לכיוון).

אם תוכל למתוח מעט את התקציב כלפי מעלה, נסה לחפש את דגם הפרימיום (סוללה גדולה יותר ובלם קידמי בנוסף לאחורי).

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, nimrod7676 כתב:

יש לי CityRunner X שקניתי באוגוסט ב-4,000 ש"ח, 

אני גר בתל אביב ובשבתות נוסע לבקר את סבתא בבת יםצ(כ10 קילומטר לכיוון ), 

אני ממש מבסוט על הקורקינט, הוא מגיע ל45 קמ"ש, יש לו בולם זעזועים קדמי, הוא מסיבי ונוח. 

עשיתי לו פעם מבחן והתוצאה היא: 

30 ק"מ במהירות מלאה( 45 קמש), 

45 ק"מ במהירות רגילה( 25 קמ"ש )

בלי קשר הוא מרגיש יציב, והבלמים שלו חזקים. אני ממש מרוצה

יש דגם יותר חדש עם בולמי זעזועים מאחורה וסוללה 18 אמפר, שווה לבחון את זה

החסרון היחיד זה שהוא כבד מאוד(25 קילו) ואין לי מעלית בבניין אז זה קצת מבאס להוריד אותו עד ש למרחקים קצרים לפעמים אני מעדיף לקחת את האופניים שחונים מתחת לבניין

תודה רבה, הסתכלתי על הדגמים של CityRunner והם נראים טובים, את הדגם X קנית חדש ב4000 או יד שניה?

ראיתי את הדגם Runner למכירה עם 600 ק"מ בן שנה בבערך 2600 ש"ח, שווה לסגור?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Charge כתב:

תודה רבה, הסתכלתי על הדגמים של CityRunner והם נראים טובים, את הדגם X קנית חדש ב4000 או יד שניה?

ראיתי את הדגם Runner למכירה עם 600 ק"מ בן שנה בבערך 2600 ש"ח, שווה לסגור?

תודה.

היי, קניתי חדש. אבל אם אני זוכר נכון  הייתה הנחה דיי מכובדת כשקניתי כי הדגם היה בהשקה 

שלי כבר 1500km בחצי שנה ועדיין מרגיש כמו חדש. 

אין לי מושג אם הזמן הוא פקטור משמעותי יותר מהקילומטרז - מניח שנסיעת מבחן תתן לך להעריך את מצב הכלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, nimrod7676 כתב:

היי, קניתי חדש. אבל אם אני זוכר נכון  הייתה הנחה דיי מכובדת כשקניתי כי הדגם היה בהשקה 

שלי כבר 1500km בחצי שנה ועדיין מרגיש כמו חדש. 

אין לי מושג אם הזמן הוא פקטור משמעותי יותר מהקילומטרז - מניח שנסיעת מבחן תתן לך להעריך את מצב הכלי

וואו זה מחיר ממש טוב, הוא מפורסם באתר שלהם ב5,200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Charge כתב:

וואו זה מחיר ממש טוב, הוא מפורסם באתר שלהם ב5,200 ש"ח.

אני קניתי את גרסת ה-13A, מה שיש להם באתר עכשיו זה 18A. מוזר

image.thumb.png.4832c35950332af72c0325e96b557ebc.png

זה נראה כמו אחלה קורקינט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.2.2021 בשעה 20:22, nimrod7676 כתב:

אני קניתי את גרסת ה-13A, מה שיש להם באתר עכשיו זה 18A. מוזר

image.thumb.png.4832c35950332af72c0325e96b557ebc.png

זה נראה כמו אחלה קורקינט

אני מנסה להבין אם CityRunner זה בסה"כ מותג מדבקה כי כבר נתקלתי במספר "מותגים" אחרים שעושה רשום שהם אותו קורקינט בדיוק, פשוט עם מדבקה אחרת, למשל ראית את המותג Banana Way?

הקורקינט שלהם נראה בדיוק כמו הRunner 2 והמחיר הרבה יותר נמוך.

https://www.banana-way.com/Banana_Board.html

158132426866.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.2.2021 בשעה 09:34, Charge כתב:

אני מנסה להבין אם CityRunner זה בסה"כ מותג מדבקה כי כבר נתקלתי במספר "מותגים" אחרים שעושה רשום שהם אותו קורקינט בדיוק, פשוט עם מדבקה אחרת, למשל ראית את המותג Banana Way?

הקורקינט שלהם נראה בדיוק כמו הRunner 2 והמחיר הרבה יותר נמוך.

https://www.banana-way.com/Banana_Board.html

158132426866.jpg

לא בדקתי את העניין אבל האמת שיש לי כבר הרבה זמן תחושה שכל הקורקינטים בארץ זה מותגי מדבקה סינים

אבל אין לי שום בסיס לזה מלבד ביצועים, נתונים ומראה מאוד דומים עד זהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...