Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרמקולי סראונד / סאונדבר לטלויזיה 75' לסלון

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ההורים בסיומו של שיפוץ ביתי גדול, הרחבת הסלון וכדומה, הטלויזיה שתשב שם היא בגודל 75' אבל מגיעות כמובן עם סאונד דיי פשוט (גם סוני מסתבר) .

מעוניין לשדרג את הסאונד למשהו נחמד+- (לא מתכוון להגזים).

שקלתי לחבר את ה Microlab 7C שיש לי אבל הם 2.0 וחסר סאב. הסלון דיי גדול באיזור ה 5X5 בערך

סאונדבר יספיק? חשבתי על  q70t של סמסונג, המחיר שלהם סביב ה 1750+- (מעדיף בפחות).

האם זה יספק "סראונד"?

האם עדיף רמקולים רגילים?

זהו גודל הסלון.

thumbnail_IMG-20210107-WA0105.thumb.jpg.222df2fedf4662158a55b0b717ab06c7.jpg

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שיש הכנה בקיר, כלומר יצטרכו כנראה לעשות מסילות וקצת לכער, אולי יצליחו להחביא את הכבלים מאחורי קיר הגבס שיגיע בחלק העליון.

לרדת מסאונד בר?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הייתי הולך על סאונדבר ,נכון זה לא אותו הסאונד אבל אם אין הכנות,זה יראה רע.

חוץ מזה שזה יהיה כנראה יותר זול,רמקולים +  רסיבר סביר יעלו יותר מסאונדבר .

• רעיון טוב! 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו חיברתי את ה7C, נכון שאין סאב אבל שתי וופרים של 6.5" עושים עבודה סבירה, אפילו מנמיך את הבס בווליום גבוהה.

ראיתי שהסאונדבר גם מגיע עם וופר 6.5" בודד, בטוח שהוא יכול לתת יותר באס מה 7C?

אולי תנסו קודם אם מספיק ואם לא אז תישקלו פיתרון אחר?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא בטוח מבחינת החוזק של ה SAMSUNG, לדעתי ננסה את הרמקולים של 7C קודם, ואם לא מספיק אז נעשה כבר הזמנה לאיזה סאונד בר :P 

• רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בצרכים של ההורים שלך.

אם הם רוצים לראות טלויזיה ואין להם זיקה מיוחדת לסאונד או אודיו, יכול להיות שהרמקולים המובנים בטלוויזיה יספיקו להם.

קנינו לא מזמן סמסונג Q80R והיא נשמעת משמעותית יותר טוב מרוב הטלויזיות ששמעתי.

אם המטרה היא לראות סרטים, לשמוע מוזיקה, או שהם אוהבים לשמוע כמו שצריך אי אפשר להסתפק ברמקולים המובנים.

לדעתי סאונדבר הוא פתרון אלגנטי למדי, ואנשים מרוצים מזה שהוא לא תופס מקום בעין. 

היום החיבור הוא אלחוטי הרבה פעמים וזה גם נחמד וחוסך העברת כבלים.

אם הדרישה היא סאונד ברמה יותר גבוהה מסאונדבר, הייתי מחפש רמקולים מוגברים עם חיבור BT. לרוב זה יהיה סטריאו ולא סראונד (שיהיה יקר משמעותית) אבל יתן אחלה תוצאה.

• רעיון טוב! 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלאבא שלי אין בעיה, אבל אחרי שהוא שמע כמה מערכות טובות הוא בעניין.

יותר מזה יש לנו פלייסטיישן 4 בסלון וגם ה 5 יהיה בקרוב, אז משתמשים בטלויזיה הרבה ובכלל זה הולך להיות חגיגה בסלון כנראה.. (רק בלי קריוקי תודה לאל).

כרגע גם יש לנו איזה סאונדבר פשוט שאחי קיבל מהעבודה, האמת שהוא ממש נחמד אבל לא ברמה של הסמסונג, אין כמעט באס אבל זה מובן לי כי אין סאב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, liav12 כתב:

זהו שאני לא בטוח מבחינת החוזק של ה SAMSUNG, לדעתי ננסה את הרמקולים של 7C קודם, ואם לא מספיק אז נעשה כבר הזמנה לאיזה סאונד בר :P 

ה7C האלה ממש מפתיעים לטובה למחיר שלהם, אני אפילו משתעשע ברעיון של להניח את ה8C עליהם ולהפעיל יחד 😅.

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...