Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה כדאי לדעת ברכישת לקסוס

vkcar
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר התלבטויות, התייעצויות (תודה!), נסיעות מבחן וקריאה מרובה בפורום, אני לקראת רכישת NX300h חדשה.

האם יש ״כלל אצבע״ להנחות (כמה הם מורידים מהמחירון הרשמי? יש כל כך הרבה שונות בין היבואנים השונים; אצל חלקם מרגיש שרק כושר המיקוח קובע...). 

ישנן הטבות כלשהן שאפשר לקבל במעמד הרכישה? בקיצור, דברים שכדאי לי לדעת מנסיונכם בנושא. 

תודה מראש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את היבואן הזה אז קשה לי להציע עיצה ספציפית, אבל בהתחשב במצב שלחלוטין הגיוני שמשפיע על מכירות רכבי הפרמיום/ יוקרה (לאנשים יש פחות כסף, פחות הלוואות ניתנות, ולהרבה מאוד אנשים פשוט אין חשק להוציא כסף על רכב מנקר עיניים כרגע, גם כשהם יכולים להרשות לעצמם) כקונה אתה אמור להיות במצב טוב יחסית מבחינת משא ומתן על המחיר והתנאים.

זה גם רכב שנמצא לקראת סוף חייו (למרות שאין עדיין דיווחים רשמיים על המחליפה אומרים שתצא שנה הבאה) אז גם את זה כדאי לקחת בחשבון מבחינת העסקה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, robertf כתב:

אני לא מכיר את היבואן הזה אז קשה לי להציע עיצה ספציפית, אבל בהתחשב במצב שלחלוטין הגיוני שמשפיע על מכירות רכבי הפרמיום/ יוקרה (לאנשים יש פחות כסף, פחות הלוואות ניתנות, ולהרבה מאוד אנשים פשוט אין חשק להוציא כסף על רכב מנקר עיניים כרגע, גם כשהם יכולים להרשות לעצמם) כקונה אתה אמור להיות במצב טוב יחסית מבחינת משא ומתן על המחיר והתנאים.

זה גם רכב שנמצא לקראת סוף חייו (למרות שאין עדיין דיווחים רשמיים על המחליפה אומרים שתצא שנה הבאה) אז גם את זה כדאי לקחת בחשבון מבחינת העסקה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה.

לגבי הדגם המחליף, בסוכנות אומרים שאין להם מידע על זה. בחיפושים מצאתי כתבה מדצמבר 2019 שצופה תחילת ייצור ביולי 2020 והכרזה לקראת החורף. אבל זה דיווח על התכניות לפני עידן קורונה.. בהנחה שהשמועה נכונה והם באמת יתחילו בלוח הזמנים המקורי, פחות או יותר. סביר להניח שהדגם המחליף לא יגיע לארץ לפני אמצע-סוף 2021?

עריכה אחרונה על ידי vkcar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...