Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מורשה או לא קריטי

shlomi_v
שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולכם, ערב טוב...

שאלה שאני כבר מנסה לפתור די הרבה זמן ושומע יותר מידי דעות שונות ומשונות ולכן רציתי לקבל גם את דעתכם...

לרכב קליאו B שנת 99 1400 סמ"ק האם כדאי לבצע טיפולים שוטפים במוסך מורשה כגון הילוך שישי וכאלה, או שכל מוסך אחר כללי יתאים גם?

מה לדעתכם השיקולים של בעד ונגד?

ואם אתם ממליצים על מוסך כללי אני אשמח גם אם תמליצו על מוסך ספציפי שאתם מכירים ויודעים שעושה עבודה טובה ולא יקר באזור המרכז רצוי אזור ראשון.

תודה מראש לכולכם על התגובות והעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טפולים שוטפים במוסך כללי יכולים להיות זולים יותר עקב מחיר שעת עבודה נמוך יותר, לא מחייבים עבור כל פעולה ופעולה, ושימוש בחלקים חליפיים (אבל שיהיו איכותיים).

אני יכול להמליץ לך על מוסך כזה כפי שבקשת:

"מוסך ימיני ובניו", שמוטקין בנימין 3 (בחצר מאחור) א.ת ישן ראשל"צ,

טל' 03-9641103 או 03-9663232, בקש את שלום או בנו עומר.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים מוסכים כללים טובים בא.מ. הישן של ראשון, הנה מס' דוגמאות:

(1)מוסך עדי - נמצא במתחם "יינות ביתן", חברנו לפורום בני ל. הינו בעל ההסמכה למוסך הזה.

(2)מוסך מאיה - רח' פריימן ליד מצות ראשון.

(3)מוסך חורי - רח' שלמה בן דוד.

ועוד רבים וטובים...

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשם מבלבל.

פעם היו רק מוסכים "מורשי" יבואן.

היום יש מוסכים "מורשי" משרד התחבורה שלעיתים אינם מורשי יבואן

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי אליך , אם הרכב שלך עשה פחות מ180K תעשה טיפולים במוסך מורשה ( אולי עוד 150 שקל אבל שווה מאוד , ובנוסף הם בודקים לך את האוטו ואומרים לך מה הליקויים ומה צריך לסדר , והם משתמשים בחלקים וחלפים אורגנים(אורגינליים) של היצרן ) , מוסך כללי ישים לך הכל תחליפי ולא יבדוק לך את האוטו ולא יתריע לך בפני תקלות , וישים לך את מה שזול לו בכדיי שהוא ירוויח ...

*יותר מדי "וו" החיבור, אין צורך בהם אחרי כל פסיק(,).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...