Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפחח טוען שהחלק הוחלף, למרות שהחלק לא הוחלף

שימו לב! השרשור הזה בן 3289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברים יקרים,

לפני שבוע מישהי נכנסה בי מאחורה, החלפנו פרטים והסוכן ביטוח שלי שלח אותי למוסך שיסדרו לי את המכה, הפחח שהסוכן הפנה אותי אליו טוען שהמכסה של הבאג'ז הוחלף, ואילו רואים בעין שהחלק לא הוחלף, המכה עדין באותו המקום, ויש עוד כמה סימנים שמעידים שהכיסוי לא הוחלף אלא רק נצבע, הסוכן שהפנה אותי אליו מתנער ואומר שאין מה לעשות והפחח טוען שהחלק הוחלף וזה בעיה של קליפסים שבגללה יש שקע באותו המקום, מה אפשר לעשות ?

יש לי תמונות של הרכב לפני שנכנס למוסך ככה שאפשר להראות שהמכה באותו המקום, וגם ביד מרגישים שקיימת שם מכה.

בתודה מראש לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך לא מנוסחת באופן ברור.

לא מובן לי מה פתאום פחח הופך לשמאי? קיבל עבודת פחחות לעשות, שיעשה אותה! אף אחד לא שאל לדעתו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אנסח שוב

מישהי נכנסה בי מאחורה, התקשרתי לסוכן הביטוח שלי ששלח אותי למוסך/פחח שיתקן לי את הרכב, הרכב היה מוכן תוך יום וחצי נראה לי מהר מדי לסכום של 11k (זה הצ'ק שהשארתי עד לקבלת כספי הביטוח), השמאי אישר החלפה של מכסה תא המטען וכנראה עוד משהו כי בעל המוסך עדיין לא העביר לי דו"ח שמאי, בכל אופן החשבון יצא כמעט 11k ותמורת זה בעצם רק נצבע הטמבון ומכסה תא המטען, הפחח (בעל המוסך) טוען שהמכסה הוחלף ועקב קליפסים המכסה שקע ויש סימן של מכה בדיוק היכן שהייתה המכה שקיבלתי בתאונה שבגללה הכנסתי את הרכב למוסך, אז בעל המוסך טוען שהחלק הוחלף ואילו אני טוען שהחלק לא הוחלף אלה רק נצבע, מה עושים ?

כמו כן, הסוכן ביטוח שלי שהוא בעצם שלח אותי למוסך הנ"ל אומר שאין מה לעשות, האם זה הגיוני שבאמת אין מה לעשות ?

עריכה אחרונה על ידי גידי 24
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי, הוא אמר לי אין בעיה מרח אותי כמה דק' ואז הראה לי חלק שיש לו מכה בצד השני ועוד כמה מכות שלא היו לי לעולם הצבע זה לא אותו הצבע ז"א החלק גם בצבע שחור אבל נראה שחור מט לא מטאלי, בקיצור הוא מנסה לעבוד עליי, השאלה היא מה אפשר לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא שמאי שלך, להגיש לביטוח דוח שהרכב לא תוקן כראוי ולתבוע את העלות + הוצאות שמאי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תבקש את דוח השמאי ,חייב להיות תמונות של מהלך עבודה ,וצביעה .

בחוות דעת השמאי מפורט איזה חלק להרכיב חליפי או משומש ,או תיקון .

שלח תמונות אולי ניתן להבין מהם יותר.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...