Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפה מומלץ חוץ מקקי של חתול פיליפיני - בריסטות התפקדו!

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 3762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי משעונין אני יכול לארגן קפה ישירות מהקליה של ארקפה, אציין ואומר שאם זה ישירות מהקליה מדובר במארז של 1קג, או לחלופין דרך הסניפים ששם עובר כ3-4 ימים מהקליה עד שזה מגיע אלינו לסניף.

הקפה מצוין, הכוסית אספרסו עלי למי שיבוא לבקר :-)

מעניין מאוד! אני אוהב את הקפה של ארקפה.

האם אפשר 100% ערביקה?

מה המחיר לק"ג?

איפה בארץ?

מחיר?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו כאן - הדבר הכי חשוב לקפה זו הטריות. קפה שנקלה לפני יותר משבועיים, כבר משמעותית פחות טעים.

זן מאוד מומלץ (אם קולים אותו כמו שצריך) הוא הבורונדי. אין הרבה מקומות שיקלו לך איזה קפה שאתה רוצה, ולרוב אוהבי הקפה קולים אותו בעצמם.

אני מאמין עם זאת, שאם תדבר עם אמיגו (שמוכרים את הזן הזה כקפה ירוק, ויש להם בית קלייה די רציני) הם יקלו עבורך וישלחו לך. שווה בדיקה.

עם זאת, שני סייגים:

1. אם אתה מדבר על קפה טחון מראש - חבל על המאמץ שלך. לא תקבל אספרסו טוב בחיים ללא מטחנה טובה צמודה.

2. אם אתה מדבר על מכונה סופר אוטומטית (מאלו שעושות הכל בלחיצת כפתור - טוחנות, חולטות וכו') - ב-95% מהמקרים חבל על המאמץ שלך. 100% מהמכונות הסופר אוטומטיות שאני ניסיתי לא מסוגלות להוציא אספרסו סביר, וניסיתי הרבה אך לא את כולן. (ולכן אני רושם 95%...).

איזה ציוד יש לך?

1. הכוונה לפולים קלויים מראש. עד היום הייתי מזמין מקדמה (kedmagift) את הקפה שלי. בד"כ הייתי לוקח את זה:

Meseta Special Bar. טעמו היה טוב, אם כי עדיין לא זה.

2. אכן, יש לי מכונה "סופר אוטומטית". :lol:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=752528

אם כי עד היום נהגתי לחשוב שהיא דיי מוצלחת.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משעונין אני יכול לארגן קפה ישירות מהקליה של ארקפה, אציין ואומר שאם זה ישירות מהקליה מדובר במארז של 1קג, או לחלופין דרך הסניפים ששם עובר כ3-4 ימים מהקליה עד שזה מגיע אלינו לסניף.

הקפה מצוין, הכוסית אספרסו עלי למי שיבוא לבקר :-)

מחזק, אני גם עובד בארקפה ואני לוקח קפה טחון לבית. הקפה מעולה במידה והמטחנה מכוונת כמו שצריך.

ערביקה 100אחוז קילו עולה 195 שקלים

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם השוואה, קילן מאורו בשופרסל עולה 104₪

קילו קפה מאחד הטעמים ברשת ספורה עולה 74 שח

כנראה שזה מחיר הטריות בארקפה אבל שערורייתי לחלוטין לעומת בתי עסק שקולים במקום ומוכרים קפה קלוי טרי ב120-160 לקילו מתערובות פשוטות-יקרות למיניהם

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאורו בשופרסל עלה ל-112 וספורה עלה ל-76.

לדעתי ספורה ראוי בקושי לשתייה, אבל עדיין יותר טוב מג'ייקובס.

אגב, המחירים של ארקפה (תערובת מעולה) עוד סבירים יחסית לאילן'ס

שמגיעים בלי למצמץ ל-260 שח לקג...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד! אני אוהב את הקפה של ארקפה.

האם אפשר 100% ערביקה?

מה המחיר לק"ג?

איפה בארץ?

מחיר?

התערובתהיא כמו אצל כולם 97% ערביקה ו3% רובוסטה

ולמי ששאל אני עובד בסניף

נתניה והמפעל הוא ממש מתחת לאף המחיר כמובן גבוה לטעמי 19.5 ל100 גר׳

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספורה יש תערובת חדשה בשם DIVINO שקולים עבורם אווא ולא רוטשילד.

ההבדל ברמת הקלייה ניכר (כהה ואחידה יותר) והתוצאה בכוס לא רעה בכלל.

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...