Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר סמוי עצר אותי (שאלה לגבי השימוש במס' הרשיון)

3000GT
שימו לב! השרשור הזה בן 7138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בלילה (שישי) עצר אותי שוטר סמוי במאזדה לאנטיס לבנה , ברחוב הראשי של הרצליה פיתוח .

הוא עצר אותי בגלל שעקפתי אותו בכביש של חוף הים בהרצליה (הכביש המקביל , לא הכביש שממש על החוף) , כמו כן השוטר טוען שלא עצרתי בעצור ... מה שלא בידיוק נכון .

עכשיו שהוא עצר אותי אמרתי שאני מצטער ואני לא יעשה את שוב , אבל אז בא השוטר השני וביקש ממני

את הרשיונות , הוא רשם את המס' רישיון ואת המס' רכב .

ואמר שיגיע דוח בדואר ...

עכשיו השאלה שלי היא אם הוא רצה לתת לי דוח הוא לא היה צריך לתת לי אותו על המקום ?

מה השימוש שהם יכולים לעשות עם המס' רישיון שלי (אני נהג חדש) ועם המס' רישוי של הרכב ?

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדורניקים האלו יש בעיות אגו קשות, פעם גם אותי עצרו בגלל שעקפתי, גם בהרצליה (אע"פ שעשיתי זו בצורה תקנית לחלוטין, אותתי, לא חתכתי וכו').

כל העסק נשמע לי לא הגיוני ו\או לא חוקי. הוא לא הביא לך העתק של הדו"ח? נשמע לי לא סביר!

יכול להיות שהוא סתם ניסה להפחיד אותך או לעשות פוזה.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה קורה להם הרבה הקטע הזה של "דו"ח יגיע בדואר" ע"מ להפחיד את הנהג, ואתה הולך הביתה מפחד לזוז, אבל, לא דובים ולא יער...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בלילה (שישי) עצר אותי שוטר סמוי במאזדה לאנטיס לבנה , ברחוב הראשי של הרצליה פיתוח .

הוא עצר אותי בגלל שעקפתי אותו בכביש של חוף הים בהרצליה (הכביש המקביל , לא הכביש שממש על החוף) , כמו כן השוטר טוען שלא עצרתי בעצור ... מה שלא בידיוק נכון .

עכשיו שהוא עצר אותי אמרתי שאני מצטער ואני לא יעשה את שוב , אבל אז בא השוטר השני וביקש ממני

את הרשיונות , הוא רשם את המס' רישיון ואת המס' רכב .

ואמר שיגיע דוח בדואר ...

עכשיו השאלה שלי היא אם הוא רצה לתת לי דוח הוא לא היה צריך לתת לי אותו על המקום ?

מה השימוש שהם יכולים לעשות עם המס' רישיון שלי (אני נהג חדש) ועם המס' רישוי של הרכב ?

ט ע ו ת !!!!!!! חמורה !!!!!

להגיד אני מצטער = להגיד אני אשם !

מצטער? כנראה שיש על מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני מצטער על זה שעקפתי אותו כי ראיתי שהוא התעצבן מזה .

אז רגע בישביל להיות בטוח , הם לא ישלחו לי דו"ח , וזה רק כדי להפחיד אותי ?

זאת הפעם הראשונה שעוצרים אותי מאז שיש לי רשיון (מעל שנה) ואני באמת לא רוצה עכשיו דוחות .

Mitsubishi Colt 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח "אמרתי שאני מצטער על זה שעקפתי אותו כי ראיתי שהוא התעצבן מזה..." על מה אתה מצטער בדיוק? על זה שעקפת אותו?? למה מה זה הכביש של אבא שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה כזה

עוד כשהייתי חייל

שוטר סמוי טען שנסעתי באדום

התחלתי לצעוק עליו שהוא בושה למשטרה

בזיון אומלל שמנסה למלא מכסה שניתנה לו.

הוא התחיל לגמגם, ואמר לי שבגלל שאני חייל הוא ייוותר לי

אמרתי לו שכדאי שהוא יירגע ויכניס את הראש שלו חזרה לאוטו שלו אחרת אני אתבע אותו תביעה אזרחית.

(הייתי עם עדים באוטו, אולי בגלל זה, אבל) הוא שתק, ונסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה כזה

עוד כשהייתי חייל

שוטר סמוי טען שנסעתי באדום

התחלתי לצעוק עליו שהוא בושה למשטרה

בזיון אומלל שמנסה למלא מכסה שניתנה לו.

הוא התחיל לגמגם, ואמר לי שבגלל שאני חייל הוא ייוותר לי

אמרתי לו שכדאי שהוא יירגע ויכניס את הראש שלו חזרה לאוטו שלו אחרת אני אתבע אותו תביעה אזרחית.

(הייתי עם עדים באוטו, אולי בגלל זה, אבל) הוא שתק, ונסע.

כן, בטח, זה ממש נשמע מציאותי...........?????!!!!! :splat: צעקת עליו שיכניס את הראש שלו לאוטו והוא שתק ונסע..... נו, באמת, אתה בטוח לא רציני.....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בטח, זה ממש נשמע מציאותי...........?????!!!!! :splat: צעקת עליו שיכניס את הראש שלו לאוטו והוא שתק ונסע..... נו, באמת, אתה בטוח לא רציני.....
קצת פוליטיקה ואתה עושה מכל בלש תולעת.

תשאלו את טיבי.....:lol:

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נפל על מדורניק אשכנזי :wink:

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א ...

עכשיו דיברתי עם אבא שלי על מה שקרה ,

והבנתי שהסמוי חייב להזדהות בתור שוטר , מה שהוא לא עושה .

בקיצור הבנתי שהם לא יכולים לעשות יותר מידי .

תודה לכל מי שענה :-)

Mitsubishi Colt 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...