Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעצה וחוות דעת לפני קנייה אולי של יונדאי טוסון

haimcoh1
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי ולמשפחתי שברולט ויואנט 2004 שבזמן האחרון עושה לנו הרבה תקלות והוצאות ולכן החלטנו להחליף. דיי היינו מרוצים מהאוטו כי הוא בעל חלל גדול ולכן הכנסה והוצאה ויציאה של ילדים\תינוקות לרכב נוחה מאוד. מלבד זה הוא דיי פשוט מבחינת אבזור ופלסטיקה והנהיגה נוחה. אני יודע שהוא אוכל דלק אבל לא היה אכפת לי לרכוש אותו כי הוא היה זול ומתאים מאוד למשפחה עם ילדים. עכשיו אני מחפש רכב יד 2 בעלות של 60-70K ואני לא מוצא משהו מספק בדומה לשברולט. הכי חשוב שיהיה מאחור מקום ל-3 כסאות ילדים ושום רכב משפחתי סטנדרטי שראיתי לא ענה על הצרכים האלה בתקציב שלי (ראיתי רכבים מליסינג שנת 2008 כמו פורד פוקוס, טיוטה קורולה,מאזדה 3 וכו' שהסכימו לתת לי מחיר מחירון על השברולט 21,000 בטרייד אין). ראיתי למכירה בנוסף מזאדה 5 יד 2 מפרטי שנת 2006-2007 שבהתחלה נראתה טוב ומתאימה אבל מסתבר שאין לה תא מטען אחורי גדול אם רוצים לשים ילד שלישי בשורה השלישית...

הציעו לי בסוכנות של שברולט יונדאי טוסון 2008 107 אלף ק"מ יד 2 מפרטיים (יש כמה דפי היסטוריה של הרכב אבל לא כולם) מדובר בדגם המפואר (לקצ'ורי אני חושב) עם סאן רוף, מערכת מולטימדיה, וריפודי עור. הרכב נראה טוב ולא ממש אכפת לי כל הפאר הזה אבל מה שכן הוא מאוד מרווח. בתמורה לשברולט שלי אני צריך להוסיף עוד 67 אלף (מחיר היונדאי שלהם הוא 89 אלף). קראתי שהיונדאי הזה זולל דלק אבל אם אני לא טועה אז הוא לא זולל הרבה יותר מהשברולט שלי ואם זה נכון אז לא אכפת לשלם עבור דלק יותר ממכוניות חסכוניות אחרות שלא מתאימות ולא נוחות למשפחה עם 3 ילדים קטנים. אני רואה בזה כמו לתת טיפ מוגדל למלצר שנותן שירות טוב... הבעייה היא שאני לא יודע לגבי יתר הדברים שייקחו ממני כסף עצם העובדה שמדובר בג'יפון: תחזוקה, חלקים, טיפולים, תקלות מיוחדות, ביטוח וכו'. האם מדובר ברכב שאשלם עליו יותר מרכב משפחתי אחר (מלבד דלק) בגלל שיש לו מנוע גדול והוא בקטגוריה של ג'יפון? יש לציין שאני לא מתכוון לקחת אותו לשטח יותר מידי כי זו לא המטרה אז נצא מנקודת הנחה שלא אגרום לבלייה בעניין הזה. מה דעתכם? אשמח גם להמלצות נוספות אם היונדאי לא מומלץ. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...