Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשד לזיוף קילומטראז'

שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני חדש פה בפורום ואני מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיה.

לפני 8 חודשים רכשתי מאזדה 3 1.6L שנת 2006 ממגרש בבאר שבע. המד אוץ הראה אז 130,000 ק"מ והחלטתי לרכוש את הרכב בסופו של דבר. לפני כמה ימים קיבלתי לביתי בדואר את חידוש רישיון הרכב. ברישיון החדש נכתב שבעת הטסט האחרון המד אוץ הראה 155,000 ק"מ. האוטו כרגע נמצא על 140,000 ק"מ, והטסט האחרון התבצע כחודש לפני שקניתי את הרכב. הלכתי לבעל המגרש והראיתי לו את הרישיון. הוא טוען שזו טעות בהקלדה במכון הטסטים ואין סיכוי שמישהו עשה לרכב "דיאטה". אני יודע שהמגרש הנ"ל משתמש בשירותיו של המכון טסטים בדרך קבע ויכול להיות שיהיו להם שם קומבינות. השאלה היא אם הוא יכול לפנות אליהם ולבקש שישנו לי את מה שכתוב ברשיון כדי שהוא יוכל להוכיח שזו באמת טעות הקלדה. האם שינוי קילומטראז ברשיון אפשרי, ואם כן הייתה טעות איך הוא יכול להוכיח שהייתה טעות הרי הטעות כבר נעשתה והקלדנית בטוח לא זוכרת כמה הרכב היה לפני שנה. מה אני יכול לעשות לגבי העניין עם הקילומטראז'? למי לפנות? איך לברר שבאמת שיחקו עם הרכב ומה עלי לדרוש כפיצוי? החלפת רכב? פיצוי כספי? ואיזה גובה של פיצוי? הרכב עלה 40000 ש"ח.

אשמח אם תענו ותוכלו לעזור לי!

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני חדש פה בפורום ואני מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיה.

לפני 8 חודשים רכשתי מאזדה 3 1.6L שנת 2006 ממגרש בבאר שבע. המד אוץ הראה אז 130,000 ק"מ והחלטתי לרכוש את הרכב בסופו של דבר. לפני כמה ימים קיבלתי לביתי בדואר את חידוש רישיון הרכב. ברישיון החדש נכתב שבעת הטסט האחרון המד אוץ הראה 155,000 ק"מ. האוטו כרגע נמצא על 140,000 ק"מ, והטסט האחרון התבצע כחודש לפני שקניתי את הרכב. הלכתי לבעל המגרש והראיתי לו את הרישיון. הוא טוען שזו טעות בהקלדה במכון הטסטים ואין סיכוי שמישהו עשה לרכב "דיאטה". אני יודע שהמגרש הנ"ל משתמש בשירותיו של המכון טסטים בדרך קבע ויכול להיות שיהיו להם שם קומבינות. השאלה היא אם הוא יכול לפנות אליהם ולבקש שישנו לי את מה שכתוב ברשיון כדי שהוא יוכל להוכיח שזו באמת טעות הקלדה. האם שינוי קילומטראז ברשיון אפשרי, ואם כן הייתה טעות איך הוא יכול להוכיח שהייתה טעות הרי הטעות כבר נעשתה והקלדנית בטוח לא זוכרת כמה הרכב היה לפני שנה. מה אני יכול לעשות לגבי העניין עם הקילומטראז'? למי לפנות? איך לברר שבאמת שיחקו עם הרכב ומה עלי לדרוש כפיצוי? החלפת רכב? פיצוי כספי? ואיזה גובה של פיצוי? הרכב עלה 40000 ש"ח.

אשמח אם תענו ותוכלו לעזור לי!

תודה רבה!

הדרך היחידה היא לגשת למוסך של היבואן ולבקש מהם להתחבר למחשב רכב שיבדקו כמה ק"מ הרכב עשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה כתוב ברשיון של הרכב כשקנית אותו?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קיבלת מן המגרש טופס גילוי נאות בו רשום הקילומטרז של הרכב?

לגבי גובה הפיצוי צריך לבדוק האם יש הפרש במחיר בין רכב שנסע 130000 לבין רכב שנסע 160000 קילומטר (זה לכאורה השינוי במד המרחק בעת הקניה). אם אין הפרש, השאלה היא האם היית קונה את הרכב אילו היית יודע שנסע 160000?

אתמדוע שלא תנסה למצוא רת בעל הרכב הקודם ותברר איתו את ההסטוריה. אתה יכול לשאול אותו על הטיפולים שבוצעו וכך תגיע בעקיפין לקילומטרז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...