Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה מוזר שקרה לי באחד המוסכים המומלצים כאן בפורום

dor hajaj
שימו לב! השרשור הזה בן 4182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקרה שלך מזכיר לי מקרה שגם היה לי פעם.

היה בעל מוסך שהייתי בקשר די טוב איתו מלבד הקשר במוסך(הוא קרוב משפחה של חבר) ופעם אחת קרה מקרה והייתי צריך לעשות משהו דחוף ברכב. התקשרתי אליו, הוא כבר סגר והיה בבית, והוא הציע שאני אקפוץ אליו לבית לאבחון. הסתבר שזה היה משהו ממש מינורי שלקח 10 דקות של עבודה קלילה ואזיקון אחד. מתוך נימוס שאלתי אותו "כמה זה יעלה לי" אז הוא אמר לי "70 שקלים".

בעיקרון הוא צודק בדרישה, אי אפשר לבוא אליו בטענות, אבל אם הוא היה אומר לי "עזוב, עליי" הוא היה קונה את עולמו בעיניי והיה מרוויח לקוח סופר נאמן, אבל במקום זה ,על הסכום הקטן הזה הוא איבד לקוח קבוע.

ככה שבדומה, ככה גם בעל המוסך שלך- צודק אבל לא חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד לי, אתה רציני?

היית צריך לתקן משהו דחוף ברכב שלא יכולת לתקן בעצמך. בעל המוסך הסכים שתבוא אליו הביתה (!) אחרי שעות העבודה (!!) איבחן לך את הבעיה ועבד בשבילך 10 דקות - ואתה מתבאס לשלם לו פאקינג 70 שקל על הפתרון? מה עדיף, להיתקע עם הבעיה הדחופה, להגיע למחרת בשעות העבודה למוסך ולחכות שמישהו יתפנה בשבילך? ואז מה - אתה חושב שהם היו עובדים בחינם?

לא שאני אומר שהוא היה חייב לקחת על זה כסף. גם אני מספר פעמים קיבלתי שירות מהסוג הזה (5 דקות עבודה ואזיקון או הלחמה קטנה) ולא ביקשו אגורה. אבל תמיד הצעתי והייתי מוכן לשלם, כי לבד אני לא יודע לעשות את זה וכי פתרו לי בעיה עם פוטנציאל להחמרה משמעותית.

אז אתה מוותר על מוסכניק שאשכרה מוכן להשקיע מזמנו החופשי בביתו הפרטי עבורך בשביל לפתור לך בעיה דחופה - כי הוא ביקש סכום סמלי על עבודתו? אני הייתי גם משלם לו כפול אם הייתי יודע שאפשר לסמוך עליו ככה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא היה דחוף מבחינה תפעולית של הרכב. זה היה דחוף כי אני בנאדם אימפולסיבי שאם אני רוצה משהו אז אני חייב אותו כבר ועכשיו.

והתקשרתי אליו בדיוק בזמן גבולי שהמוסך שלו נסגר, והוא בעצמו הציע שאני אבוא אליו, לא חשבתי אפילו לבקש או לדרוש ממנו דבר כזה.

וכן, מה לעשות, אני מתבאס לשלם 70 שקל על 10 דקות של עבודה סופר איטית ונינוחה. ועוד במיוחד כשזה מגיע ממישהו שכביכול אני אמור להיות בשבילו קצת יותר מ"עוד יום עבודה במשרד". אותך זה לא היה מבאס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא אימפולסיבי, אתה אידיוט ורוני הסביר לך יפה למה.

אם לא תפנים את זה אתה צפוי לעוד הרבה אכזבות בחיים.

עד היום על כל שירות שקיבלתי שאלתי מה המחיר גם אם ידוע לי שאני לא צריך לשלם. אם היו גובים כסף על מה שלא מגיע (וכבר קרה לי), אז היתי עוזב את המקום, אבל אף אחד לא חייב לך כלום בטח לא בזמנו החופשי.

בוא נחרים גם את כל הפיצוציות שגובות יותר כסף על הארטיק רק בגלל שהם פתוחים 24 שעות לטובת האימפולסיביות שלך והרצון שלך לקבל ארטיק קר בשעה 3 לפנות בוקר אחרי בילוי.

תבינו כלל אחד, בכסף אין חברים!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא היה דחוף מבחינה תפעולית של הרכב. זה היה דחוף כי אני בנאדם אימפולסיבי שאם אני רוצה משהו אז אני חייב אותו כבר ועכשיו.

והתקשרתי אליו בדיוק בזמן גבולי שהמוסך שלו נסגר, והוא בעצמו הציע שאני אבוא אליו, לא חשבתי אפילו לבקש או לדרוש ממנו דבר כזה.

וכן, מה לעשות, אני מתבאס לשלם 70 שקל על 10 דקות של עבודה סופר איטית ונינוחה. ועוד במיוחד כשזה מגיע ממישהו שכביכול אני אמור להיות בשבילו קצת יותר מ"עוד יום עבודה במשרד". אותך זה לא היה מבאס?

גם אני אימפולסיבי. אני רוצה לאכול עכשיו! לא מוכן לחכות! אבל אין לי כלום במקרר. לעזאזל. אני צריך ללכת לסופר ולקנות מצרכים. או לקפוץ לג'ירף ולהזמין לי מנה של נודלס. אבל אז זה יעלה לי כסף... כמה חבל שדברים לא באים בחינם.

הוא עשה לך שירות ואפילו שהוא כבר סגר, הוא הציע שתגיע אליו הביתה כדי שהוא יוכל לעזור לך. הוא עשה את זה ככל הנראה כי הוא קרוב משפחה של חבר שלך (כפי שבעצמך אמרת) ורצה לתת לך שירות טוב כדי שתהיה מרוצה. רק מה, בעולם המושגים המוזר שלו, לתת שירות אומר גם לקבל משהו בתמורה. כנראה שאתה לא רואה את זה ככה...

בשורה התחתונה הוא ביצע משהו שאתה לא יכולת לבצע בעצמך, והגיוני שיבקש על זה תשלום כלשהו כי הוא מתפרנס מזה.

בנוגע לגודל התשלום - זה הדבר היחיד שאפשר להתווכח עליו. יכול להיות שאם הוא היה לוקח 30 שקלים לא היית פוצה פה. לי גם קרה מקרה בו ביקשתי מפנצ'ריה להוריד לי זוג צמיגים מג'נטים (רק להוריד - 2 דקות על השעון כולל הכל) והם ביקשו 50 שקל. לי זה היה נראה כמו סכום בלתי סביר, וברור שאם לא היו מבקשים בכלל כסף הייתי מעריך את זה יותר, אבל לרגע לא חשבתי שהגיוני להתעקש שלא לשלם להם דבר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין זה לבין הפיצוציות? אמנם אני אימפולסיבי אבל באמת לא היה לי בעיה לחכות ליום למחרת. אני לא הפעלתי עליו שום לחץ ולא רמזתי לו בשום צורה שהטיפול דחוף לי ואני חייב אותו! זה הוא הציע לי מיוזמתו כי בטח היה לו יום חלש בעבודה, ולא היה מזיק לו להרוויח קצת כסף על העבודה. מצטער שזה נשמע מגעיל אבל זאת המציאות!

ולא אמרתי שזה פסול לעשות את מה שהוא עשה. זה לא נוכלות וזה בסדר גמור, אבל אני לא מרגיש עם זה בנוח, מצטער.

וד"א, למרות שזה פורום ציבורי, אני לא חבר שלך, ואת ההתבטאויות והכינויים המגעילים, תשמור לאנשים אחרים, לא לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן ברשותכם.

במשך הרבה שנים הייתי מטפל במוסך מוכר לואגיות באיזור ראשלצ, לאחר הפסקת עבודה של הבעלים עקב תאונה,

החלטתי שאני לא מעוניין להגיע לשם ושמישהו אחר יטפל בי.

לפני כחודש החלטתי להכנס למוסך אחר באיזור תל אביב שמתמחה בוואגיות בו טיפלתי פעם אחת לפני כשנה.

הגעתי אליו עם המוכר ללא התראה מוקדמת, הוא הסכים לקבל אותי למרות שהמוסך היה עמוס.

עשה סיבוב על הרכב, בדק תקלות בואג קום וטיפים לקניה.

בערך 25 דק' התעסקות בי וברכב, פגש אותי פעם אחת לטיפול קטן לפני שנה.

המחיר? 0 ש"ח, לא דרש פרוטה. ולמה? כי יש אנשים שיודעים לקנות לקוח.

הוא ידע שאני יחזור לטפל אצלו וראה את הבדיקה בתור שירות ללקוח, יש לי 2 ואגיות ספורטיביות

ואני יודע שרק אצלו אני אטפל, מעבר להיותו אדם טוב ובעל מקצוע מעולה, הוא פשוט יודע לתת שירות.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן ברשותכם.

במשך הרבה שנים הייתי מטפל במוסך מוכר לואגיות באיזור ראשלצ, לאחר הפסקת עבודה של הבעלים עקב תאונה,

החלטתי שאני לא מעוניין להגיע לשם ושמישהו אחר יטפל בי.

לפני כחודש החלטתי להכנס למוסך אחר באיזור תל אביב שמתמחה בוואגיות בו טיפלתי פעם אחת לפני כשנה.

הגעתי אליו עם המוכר ללא התראה מוקדמת, הוא הסכים לקבל אותי למרות שהמוסך היה עמוס.

עשה סיבוב על הרכב, בדק תקלות בואג קום וטיפים לקניה.

בערך 25 דק' התעסקות בי וברכב, פגש אותי פעם אחת לטיפול קטן לפני שנה.

המחיר? 0 ש"ח, לא דרש פרוטה. ולמה? כי יש אנשים שיודעים לקנות לקוח.

הוא ידע שאני יחזור לטפל אצלו וראה את הבדיקה בתור שירות ללקוח, יש לי 2 ואגיות ספורטיביות

ואני יודע שרק אצלו אני אטפל, מעבר להיותו אדם טוב ובעל מקצוע מעולה, הוא פשוט יודע לתת שירות.

יש גם צד שני לסיפור כזה.

כתבת "הגעתי ללא התראה..מוסך עמוס..".

הצד השני הוא הלקוח שהרכב שלו על הליפט והוא ממתין שיסיימו את הטיפול ברכבו, ועתה בשם "ככה קונים לקוח..", הוא ייאלץ להמתין עוד 25 דקות [אתה כתבת..] ..

כמו שאתה [לדוגמא] בבנק, עומד בתור, ולקוח, והפקיד/ה מקבלת שיחות מלקוחות על-חשבון העומדים בתור..

אז איני צרה בך, [וסליחה על הביטוי] "הנדחף בתור", וגם לא בבעל-המוסך, ואני מבין את הדינמיקה של לקוח-חדש-פוטנציאלי,

אולם איני מתפעל יתר-על-המידה מנותן שרות הנוהג כך..ובעיני זה לא שרות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אימפולסיבי. אני רוצה לאכול עכשיו! לא מוכן לחכות! אבל אין לי כלום במקרר. לעזאזל. אני צריך ללכת לסופר ולקנות מצרכים. או לקפוץ לג'ירף ולהזמין לי מנה של נודלס. אבל אז זה יעלה לי כסף... כמה חבל שדברים לא באים בחינם.

הוא עשה לך שירות ואפילו שהוא כבר סגר, הוא הציע שתגיע אליו הביתה כדי שהוא יוכל לעזור לך. הוא עשה את זה ככל הנראה כי הוא קרוב משפחה של חבר שלך (כפי שבעצמך אמרת) ורצה לתת לך שירות טוב כדי שתהיה מרוצה. רק מה, בעולם המושגים המוזר שלו, לתת שירות אומר גם לקבל משהו בתמורה. כנראה שאתה לא רואה את זה ככה...

בשורה התחתונה הוא ביצע משהו שאתה לא יכולת לבצע בעצמך, והגיוני שיבקש על זה תשלום כלשהו כי הוא מתפרנס מזה.

בנוגע לגודל התשלום - זה הדבר היחיד שאפשר להתווכח עליו. יכול להיות שאם הוא היה לוקח 30 שקלים לא היית פוצה פה. לי גם קרה מקרה בו ביקשתי מפנצ'ריה להוריד לי זוג צמיגים מג'נטים (רק להוריד - 2 דקות על השעון כולל הכל) והם ביקשו 50 שקל. לי זה היה נראה כמו סכום בלתי סביר, וברור שאם לא היו מבקשים בכלל כסף הייתי מעריך את זה יותר, אבל לרגע לא חשבתי שהגיוני להתעקש שלא לשלם להם דבר.

רוני

רוני אתה סתם מיתמם. ולא, הדוגמא שלך לגבי הפיצוציה או הג'רף לא קשורה. שאני קונה סתם ארטיק או גרעינים באיזה פיצוציה אקראית, מי שאני שיוותר לי לצורך העניין אפילו על 10 אגורות. הוא מכיר אותי? או חייב לי? ברור שלא.

אבל בהנחה וכל הסיפור נכון, ומדובר על שריטה קטנטנה אז מה כל הסיפורים על בקלית, על טמבון שהלך, ועל כל הברדק? בעל המוסך הזה רואה פרנסה קבועה ויפה מהלקוח הזה. הוא מרויח עליו יפה. אז הייתי חושב שאם זה לא שריטה פעוטה, בעל המוסך ירים טלפון ללקוח ויידע אותו טרם התיקון. זה היה סוגר יפה את הפינה וכולם היו מרוצים. אף אחד לא אמר למוסכניק לא לתקן את האוטו שלו.

ברור שלא שמענו את הצד השני, ויכול להיות שהוא הפוך לגמרי. יכול להיות שה"שריטה הקטנה" היא בעצם פגיעת שלדה. אז זה כבר משהו אחר כמובן. ההתיחסות שלי היא נטו לדברים שהציג פותח השרשור.

ואתה יכול להאמין לי שאני מסוג האנשים שמשלמים עבור כל דבר. ומצפים גם לשלם עבור שירות ואין לי שום בעיה עם זה. יחד עם זאת, ברור שבמקרים מסויימים אצפה (לא אעיז לדרוש), שלא יחייבו אותי. זה חלק משירות ש"קונה לקוח". ובתחרות כזאת כמו שיש בין העסקים זה חשוב לי מאד שסופרים אותי גם "כמו חבר" בעסק שאני מקבל ממנו שירות קבוע, ולא רק ככספומט.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם צד שני לסיפור כזה.

כתבת "הגעתי ללא התראה..מוסך עמוס..".

הצד השני הוא הלקוח שהרכב שלו על הליפט והוא ממתין שיסיימו את הטיפול ברכבו, ועתה בשם "ככה קונים לקוח..", הוא ייאלץ להמתין עוד 25 דקות [אתה כתבת..] ..

כמו שאתה [לדוגמא] בבנק, עומד בתור, ולקוח, והפקיד/ה מקבלת שיחות מלקוחות על-חשבון העומדים בתור..

אז איני צרה בך, [וסליחה על הביטוי] "הנדחף בתור", וגם לא בבעל-המוסך, ואני מבין את הדינמיקה של לקוח-חדש-פוטנציאלי,

אולם איני מתפעל יתר-על-המידה מנותן שרות הנוהג כך..ובעיני זה לא שרות..

אני יחסוך לך, רון לא מטפל פיזית ברכבים, מסתובב בין הליפטים נותן דגשים ובודק שהכל כמו שצריך.

יש במוסך 5 או 6 ליפטים עובדים, אני מאמין שהעולם הסתדר בלעדיו ב-20 דקות שהוא הקדיש לי, בחינם.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם גם לי יש סיפור קטן שאולי יראה לכם את הנושא מזווית קצת שונה.

אמא שלי עבדה בתע"א יותר מ30 שנה. במשרדה עבד קולגה שהבן שלו היה בעל מוסך.

אמא שלי הייתה מלקוחותיו הקבועים מאז שנפתח המוסך לאורך שנים.

באחת הפעמים שהיא הוציאה את הרכב מהמוסך פגעה ברוורס בכנף של רכב לקוח אחר.

בעל המוסך לא רצה להפעיל ביטוח (כמובן לאחר שבדק מול הלקוח שרכבו נפגע והבטיח להחזיר הכל לקדמותו) ואמר לאימי סעי לשלום הכל יהיה בסדר.

אמא שלי חשבה,לא נורא,עניין פעוט שהוא יסדר לבד.

לאחר כמה שבועות עלה הנושא מול האב והוא סיפר לה שלבנו התיקון עלה 2500 ש"ח כי היה צורך להחליף כנף,לצבוע וכמובן עוגמת הנפש מול הלקוח שרכבו נפגע.

אימי ששמעה את זה נסעה לבעל המוסך והשאירה לו צ'ק על הסכום הנ"ל למרות שהוא עדיין התעקש לא לקחת ממנה שקל.

אני לא חושב שאי לקיחת כסף על שירות היא הוכחה לשירות מעולה שקונה לקוח. להיפך,מי שלא לוקח לי כסף על שירות כנראה שלא נתן שירות או שלפחות כך הוא רואה זאת. לא כך נמדד שירות טוב ואיכותי.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אותי לימדו: שברת שילמת!

לקבל הנחה וצ'ופרים בחינם מחברים זה נחמד.

לדרוש ולהעלב כשלא נותנים לך? לך לעבוד ותרויח את הכסף הזה ביושר. זו הפרנסה של הבנאדם, אם הוא מחליט ששוה לו להפסיד בשביל להרויח לקוח, זו זכותו האישית, אבל לצפות למתנות חינם כי כך וכך וכך, כי מגיע לי, כי אני הבן של... ונכד של....

ואני לקוח קבוע, ואני משאיר אצלו אלפי שקלים, בלה בלה בלה.

ואם לא, אז מתחילים בסדרה של העלבויות ופרסומים שליליים, למה מה קרה? (ייאמר לזכות פותח האשכול שלא פרסם את שם בעל העסק)

בקיצור, נותנים לך תגיד תודה, לא נותנים? שלם על השירות\הנזק שגרמת ותמשיך הלאה.

נראה לך שהוא עשה עליך קופה? תדרוש קבלות.

אם תטפל קבוע אצל אותו מוסכניק, יגיע השלב שהוא יפסיק לעבוד עליך וסתם יהיה יקרן...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אותי לימדו: שברת שילמת!

לקבל הנחה וצ'ופרים בחינם מחברים זה נחמד.

לדרוש ולהעלב כשלא נותנים לך? לך לעבוד ותרויח את הכסף הזה ביושר. זו הפרנסה של הבנאדם, אם הוא מחליט ששוה לו להפסיד בשביל להרויח לקוח, זו זכותו האישית, אבל לצפות למתנות חינם כי כך וכך וכך, כי מגיע לי, כי אני הבן של... ונכד של....

ואני לקוח קבוע, ואני משאיר אצלו אלפי שקלים, בלה בלה בלה.

ואם לא, אז מתחילים בסדרה של העלבויות ופרסומים שליליים, למה מה קרה? (ייאמר לזכות פותח האשכול שלא פרסם את שם בעל העסק)

בקיצור, נותנים לך תגיד תודה, לא נותנים? שלם על השירות\הנזק שגרמת ותמשיך הלאה.

נראה לך שהוא עשה עליך קופה? תדרוש קבלות.

עיצבנת אותי בטירוף עכשיו

לדרוש?

לא נותנים?

מתנות?

מגיע לי?

מאיפה נפלת תגיד לי?

בחיים לא ביקשתי וגם אבא שלי לא ביקש לצורך העניין שום דבר מאף אחד. את הכסף ששילמנו ליצור הזה באותו היום הרווחנו ביושר מעבודה של אותו היום בדיוק וכמה ימים לפניו. ז"א כל הכסף שעבדנו בשבילו במשך 3-4 ימים בשמש,הזענו, וירקנו דם נתנו לידיים של היצור הזה.

ואתה בא ואומר לי ללכת לעבוד? מי אתה בכלל שתגיד לי מי אני או מה העקרונות שלי?

כתבתי באיזשהו מקום שלא רצינו לשלם?

כתבתי שאני מחפש מתנות?

כתבתי שאני מחפש התנהלות מכובדת מבן אדם ושלא יחרטט אותי וינפח את הסכום שהוא כביכול שילם לתיקון. מאיפה לי לדעת אם יש לו ביטוח בכלל?? הוא שיחק אותה שהכל סבבה ואנחנו אפילו לא חשבנו להפעיל ביטוח וככה החרייט הזה יצא מורווח נטו.

לפי מיטב ידיעתי שמישהו דופק אותך אתה גם סופג את ההשתתפות העצמית מחברת הביטוח שלך ופה הנוכל הזה יצא עם 1500 שקל נטו. נטו. נטו.

אתה מבין מה זה נטו?

אז אל תספר לי סיפורים על עבודה קשה ומוסר - הנה אני מראה לך נוכל שעשה קופה על אנשים תמימים.

ואתה יודע מה לימדו אותי בחיים?

להיות בנאדם שמכבד את הסובבים שלו.

וזה אומר לא ללכת וללכלך דרך האינטרנט על אנשים שאתה בכלל לא מכיר אותם ולהגיד שהם פרזיטים שלא רוצים לעבוד ומחפשים מתנות חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען דברים שהם לא בטוח נכונים. אתה לא יודע מה הוא עשה באמת וכל מה שאתה אומר נחשב בסופו של דבר להוצאת דיבה.

אם אין לך הוכחה להתנהלות כמו שאתה טוען, כדאי לך לא להמשיך בקו הזה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען דברים שהם לא בטוח נכונים. אתה לא יודע מה הוא עשה באמת וכל מה שאתה אומר נחשב בסופו של דבר להוצאת דיבה.

אם אין לך הוכחה להתנהלות כמו שאתה טוען, כדאי לך לא להמשיך בקו הזה.

אני לא טוען שום דבר. מבחינתי הדיון הזה הסתיים והשיג את מטרתו בדף השני כבר.

מה משמכעיס אותי היא ההודעה של הבחור שכתב שאנחנו מחפשים מתנות חינם.

ואין פה שום הוצאת דיבה כי שוב אני לא אומר ולא אגיד לעולם מי המוסך.

והצגתי מצב תיאורטי שיכול להיות שבו הוא לא מפעיל ביטוח ופשוט גובה מאיתנו את הכסף נקי כדי להסביר לבחור הזה שזה שהוא ישר חושב שבעל המוסך צודק, לא בהכרח אומר שזה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...