Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: יונדאי i40 בישראל. המחיר - החל מ-161 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישבת? נהגת? קראת ביקורות בחו"ל? מבחן לדוגמה (דיזל סטיישן) מסקנות בקיצור, פאסאט ראשונה, סופרב שנייה, יונדאי שלישית, מאזדה 6 רביעית, פיג'ו חמישית וולוו S60 סטיישן אחרונה (בעיקר בגלל מחיר).

אז יונדאי לא משיגה את השתיים האחרות, אך צמודה להן מאוד וצריך לזכור שאלו גרמנים שתמיד יעדיפו תוצרת גרמנית (עניין של טעם) כמו שהבריטים מאוהבים בפורד, היפנים בפריוס והאמריקאים בפורד F150. ובלי כל קשר, איך אנשים שקוראים לעצמם חובבי רכב וכותבים בפורום, מחווים דעה על איכות מבלי שאיפלו ישבו ברכב שלא לדבר על לנהוג בו או בכלל לקרוא מבחנים מחו"ל? לא אישית אליך, אלא בכלל באופן כללי.

איך 10 שניות? קוראים לזה מנוע אטמוספרי+תיבה אוטו'. תראה מה קרה לסופרב 1.8TSI המשווקת עם תיבה אוטומטית, במקום 8.5 שניות עם DSG, עכשיו זה 9.4 שניות.

אז מסתבר שהTSI לא מועיל הרבה, הא? :)

הוא אפילו מקור לצרות כי אחריי תקופה מסוימת הטורבו צריך שיפוץ...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שהTSI לא מועיל הרבה, הא? :)

הוא אפילו מקור לצרות כי אחריי תקופה מסוימת הטורבו צריך שיפוץ...

לא לא, אני לא מאלו שיורדים סתם על מכוניות (משתדל:) ), אישית ומהניסיון שלי, אני חושב שמנועי ה-TSI הם מנועי הטורבו קטני הנפח הטובים ביותר שיש כיום (למרות שפורד מתקרבת) ובמיוחד בשילוב תיבת ה-DSG כמובן. למרות כל מה ששומעים בפורום, אם הייתי עומד לפני רכישת מכונית חדשה כיום (ואם היה לי את הכסף כמובן), זו האופציה שהייתה עדיפה עלי.

אם כבר השוואה, אז ה-TSI 1.8 גם עם תיבה אוטו' והספק של 156 כ"ס לעומת 177 כ"ס עדיין מהיר יותר (בזכות היכולת של המנוע להגיע מהר יותר לשיא ההספק בעזרתו האדיבה של המומנט המתקבל בסל"ד נמוך). אני הבאתי את הדוגמה רק בכדי להמחיש שתיבה אוטו רגילה היא זללנית הספק.

לי פשוט מפריע לשמוע סוג של דעות קדומות על רכבים שאנשים אפילו לא ישבו בהם. אפשר לרדת על המחיר, העיצוב, האבזור, ביצועים (על הנייר) וכו' אבל להגיד על רכב חדש שאף אחד מכאן כולל אני (אולי למעט סוכני יונדאי) לא ישב בו אפילו ולהצהיר שהוא כך וכך, זה לא לעניין בעיניי. אם זה היה ynet או walla אז אפילו לא הייתי מגיב, אבל זה קארספורום, עם לא מעט אנשים שמבינים דבר או שניים ברכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר ch2856-נכון, לא יצא לי לשבת ברכב. איך אני בכל זאת יכול לשפוט אותו? בגלל שזהו אינו רכב חדש. זו בסה"כ, האחות הגדולה של הליין החדש של יונדאי. כולן אומנם לא זהות אך דומות בהרבה בחינות. מה שנקרא If you've seen one, you've seen them all.

ככה שאני, בבטחון די גדול, יכול לומר שהרכב מאוד דומה באיכות(וכנראה גם בקווי העיצוב אבל בזה אולי אני טועה) לולוסטר, I35 וכן הלאה..

את המראה מבחוץ די קשה להבדיל משאר הרכבים החדשים של יונדאי. ככה שנשארה ההתנהגות והביצועים. אבל על הנייר ניתן לראות שהביצועים של המתחרות בסגמנט עדיפים על אלו של יונדאי וההתנהגות כבר הופכת, מבחינתי, ללא כלכך רלוונטית במצב כזה.

מכאן מה שאמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...