Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני שאני יתחיל עם השאלה העיקרית קצת רקע:

קוראים לי עידן ואני בן 17.7 .

לפני 5 חודשים בערך עברתי טסט (ראשון) ויכולתי רשמית לעלות על הכביש, לאמא שלי יש אוטו (VW GOLF) ועל יש ביטוח של נהג רגיל. לפני 5 חודשים אמא שלי התקשרה לסוכן הביטוח שיעשה על האוטו ביטוח נהג צעיר + נהג חדש, הכל טוב הוא עדכן את הביטוח החדש בפוליסה ואמר שאני יכול לעלות על הכביש, לאחר 3 וחצי חודשים שאני נוהג אמא שלי התקשרה לסוכן הביטוח לשאול למה היא לא קבלה בדואר את הפוליסה החדשה, לאחר ברורים קצרים התברר שהוא בכלל לא עשה לי ביטוח ונסעתי 5 חודשים ללא ביטוח.

כמובן שישר ירדתי מהכביש וחיכיתי שהסוכן יעשה שוב פעם את הביטוח והפעם הוא אמר שהוא יכניס אתנו לאיזה תוכנית של העבודה של אמא שלי שככה היא תשלם פחות וזה פשוט "עניין של כמה ימים" כמו שהוא אמר לנו, כמה ימים עברו ובנתיים אני מחכה חודש ויותר.

לפני שבוע הסוכן התקשר לאמא שלי ואמר לה שהוא קיבל את כל האישורים להכניס אותה לתוכנית של הביטוח אבל שבגלל שנשאר לה עוד חודש בביטוח אצלו אז הוא לא יכול לעשות פוליסה חדשה ולהכניס אותי לפוליסה אלא אני צריך לחכות עד ה 1.12.2011 (עניין של כמה ימים).

עכשיו השאלה היא כזאת, זה הגיוני שהוא לא יכול להכניס אותי לפוליסה?

גם נסעתי בגללו בלי ביטוח ואם חס וחלילה הייתי דורס מישהו הייתי יושב בכלא וגם הוא מורח אותנו חודשיים על תהליך שצריך לקחת כמה ימים!

מקווה שתעזרו לי :)

עידן.

*אני מקווה שפתחתי את הנושא במקום הנכון, אם לא תעבירו בבקשה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

גם נסעתי בגללו בלי ביטוח ואם חס וחלילה הייתי דורס מישהו הייתי יושב בכלא וגם הוא מורח אותנו חודשיים על תהליך שצריך לקחת כמה ימים!

מקווה שתעזרו לי :)

עידן.

*אני מקווה שפתחתי את הנושא במקום הנכון, אם לא תעבירו בבקשה :)

לא נסעת בגללו בלי ביטוח, נסעת בגללך...

רק אתה אחראי למעשיך ואסור היה לך לעלות על הרכב לפני שראית במו עיניך את פוליסת הביטוח ואת שמך עליו.

גם אם הברנש רמאי מקצועי, עדיין באחריותך לוודא שיש לך ביטוח ביד.

תשמח שלא קרה כלום ותזהר להבא.

נסיעה טובה (ומבוטחת...)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...