Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא נקרא פורד מבריק .

היו בארץ כאלו ידניות עם שתי דלתות .

היו עם 6 צילינ' ,היו גם עם 8 צילינד .

לי היתה כזו ידנית עם 6 טור ,דומה למנוע פלקון ,ידנית 3 הילוכים .

רכב מאוד לא נוח ,כי היו לו שתי דלתות ,המנוע מצויין ,הקלאטצ' לא מאריך חיים .

שיפטר בהגה ולא היה לו הגה כח .

בקיצור סיוט של שנות ה70 ,האירופאיות היו פי אלף טובות יותר .

זה מרקורי קומט שם ולא מווריק

בכל אופן נהגת על הדגם הכי גיפה שהמווריק הציעה מה אתה מתפלא ?

שיהיה לך כיף ? שתהנה ממנוע של 80 כח סוס ?

קיצור מניסיון זה רכב ממש נעים לנסיעה אבל זה לא משנה

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 543
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דרך אגב- גם המנוע 6 טורי לא רע... בשביל מה שהוא- מנוע לנסיעה רגועה יחסית עם קצת מומנט! אני נהנה מלנהוג בפיירמונט שלי עם מנוע 3200- וזה פחות או יותר אותו האוטו! כמובן שהייתי נהנה יותר:twisted: לו היה לו מנוע V8- אבל זה מצריך השקעה לא קטנה בשיפורים- ולא בתקציב עכשיו, אז גם ככה זה סביר בהחלט!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מרקורי קומט שם ולא מווריק

בכל אופן נהגת על הדגם הכי גיפה שהמווריק הציעה מה אתה מתפלא ?

שיהיה לך כיף ? שתהנה ממנוע של 80 כח סוס ?

קיצור מניסיון זה רכב ממש נעים לנסיעה אבל זה לא משנה

תיקונים :

ראשית לא כתבתי שאני מתפלא .

שנית נהגתי בה בכל חור בארץ ,ואני מודה שלא נהנתי ,אז אין כאן פליאה אלא הודאה מנסיון .

אין קשר בין כס להנאה ,כל סיירה 1600 מהנה יותר לנהיגה בדרך מעוקלת או בדרך ספורטיבית ,הסיירה עושה בית ספר מבחינת יציבות לכל הממוטות המבורזלות עם ההמון כס...שהיו אז !

קיצצרר ..באמת גיפה של רכב אמריקאי ,מנוע מעולה ,מצמד עלוב ,נוחות בריצפה ,כמו כל אחיותיה המתנדנדות של אותם ימים .

כפי שציינתי ,פורד סיירה עושה בית ספר לכל הבהמות המבורזלות האלו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה לא יכול להשוות ביניהם- אלו כלי רכב שונים לגמרי, ויותר מזה- יש כאלה שאוהבים את זה, ויש כאלה שאוהבים את זה! ובמיקרה של רכב האספנות- זה מה שקובע! :roll: זה ברור שכל "משפחומטית 1.6" של היום יותר טובה ומוצלחת מאותה הסיירה לדוגמה- אבל עדיין מי שאוהב את הסיירה יעדיף אותה ולא פוקוס 2011- סתם לדוגמה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ישליישלי

המשך...

החיפושית ניראת מוזנחת,אבל לא נטושה.

הפיאט ניראת טוב.

המרצדס ניראת :yum:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ירושלים

או אה, את ה 912 הזו ראיתי לפני 15 שנה באותו איזור...היא היתה אדומה והבעלים היה איש נחמד ביותר וגילגלנו שיחה על פורשה. פינתזטי עליה לא מעט, אבל היום יש לי 911...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה לא יכול להשוות ביניהם- אלו כלי רכב שונים לגמרי, ויותר מזה- יש כאלה שאוהבים את זה, ויש כאלה שאוהבים את זה! ובמיקרה של רכב האספנות- זה מה שקובע! :roll: זה ברור שכל "משפחומטית 1.6" של היום יותר טובה ומוצלחת מאותה הסיירה לדוגמה- אבל עדיין מי שאוהב את הסיירה יעדיף אותה ולא פוקוס 2011- סתם לדוגמה!

אתה צודק אני לא צריך להשוות אלא רק לשכוח ,כמה שיותר ,אני רואה כאן אנשים מצלמים וליאנטים ודארטים ,מצבות ברזל חסרות טעם תיחכום ויופי ,בלי מינימום של מחשבה על צריכת דלק ובטיחות .

היו בשנות ה70 אירופאיות פי כמה טובות ממצבות הפלדה שאנשים מצלמים כאן .

הסיירה נותנת פייט רציני גם למודרניות של היום באותו הספק ,המבנה שלה פשוט מדהים ,כך גם תא הנהג והרגשת הישיבה בו .

חכה ותראה איזה ביקוש יהיה לסיירות בעתיד ,זוהי חללית תרתי משמע .

זה מבלי לדבר על אלו עם מנועי 2 ליטר או קוזוורט ,בהמעטה .

רק יגואר ,מרצדס ,ב מ וו ,ואולי קצת וולבו בנויים כך ,הסיירה העתיקה את המבנה האחורי מהם .

אגב ביד 2 יש בקושי סיירה אחת למכירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אני לא צריך להשוות אלא רק לשכוח ,כמה שיותר ,אני רואה כאן אנשים מצלמים וליאנטים ודארטים ,מצבות ברזל חסרות טעם תיחכום ויופי ,בלי מינימום של מחשבה על צריכת דלק ובטיחות .

היו בשנות ה70 אירופאיות פי כמה טובות ממצבות הפלדה שאנשים מצלמים כאן .

הסיירה נותנת פייט רציני גם למודרניות של היום באותו הספק ,המבנה שלה פשוט מדהים ,כך גם תא הנהג והרגשת הישיבה בו .

חכה ותראה איזה ביקוש יהיה לסיירות בעתיד ,זוהי חללית תרתי משמע .

זה מבלי לדבר על אלו עם מנועי 2 ליטר או קוזוורט ,בהמעטה .

רק יגואר ,מרצדס ,ב מ וו ,ואולי קצת וולבו בנויים כך ,הסיירה העתיקה את המבנה האחורי מהם .

אגב ביד 2 יש בקושי סיירה אחת למכירה .

אני רואה שאתה משוחד ויש לך אובססיה לסיירה,תאמין לי היה לי,,אוטו בסדר,אך לעות הקומט אולי היא יותר טובה ,אבל אתה טועה,הרבה אמרקאיות יותר נוחות ומהנות מהסיירה,פשוט כיף לשבת בהן ולגרד את הביצים,הסיירה בנויה כמו יגואר מרצדם ב.מ.וו,אתה מצחיק אותי,היא רחוקה שנות אור מהן,ואף רחוקה מארופאיות יותר נחותות,למשל היה לי אלפתא ובמקביל גם סיירה,ומה אגיד אלפתא שמה את סיירה בכיס הכי קטן בעולם מבחינת ביצועים,נוחות ובאמת באמת לא פחות אמינה.אז אל תשפוט סתם לפני שאתה עולה על המכוניות אחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהייתה לו סיירה, ויש לו עכשיו כמה אמריקאיות- מה אכפת לי מה "יותר טוב"- בא לי שתהיה לי פיירמונט- יש לי פיירמונט, רציתי סיירה- הייתה לי סיירה (וזרקתי אותה לברזל ללא יותר מדי ייסורי המצפון- כי הייתה נתקעת ומתקלקלת כל שניה! -ועדיין אני אוהב את עצם ה"מותג" הזה!):roll:. ארצה עוד סיירה- תהייה לי עוד סיירה! אין שום קשר בין הרצון שלי ולבין הנתונים של האוטו ובכלל רכב שאני רוצה- בא לי כזה- וזהו! ולא נראה לי שיש אספנים, שחושבים אחרת- אף אחד כאן לא בוחר את הרכב לאוסף ע"פ הנתונים ה"פרקטיים"- זה לא מזדה3! וכן- ליומיום אני בכל מיקרה מעדיף לנסוע עם הפוקוס חדשה לגמרי, ואעדיף אותה למטרה הזו על פני כל ענתיקה הכי-שווה ומגניבה- כי זו המטרה שלה: להביא אותי מנק' א' לנק ב'- ותו לא, ואת זה היא עושה פי 10000 יותר טוב מכל ענתיקה, שמראש תפסיד את ה"קרב" הזה כי... האוטו חדש פשוט אמין יותר בשנה-שנתיים הראשונות, ולא דורש שום דבר מלבד הדלק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהייתה לו סיירה, ויש לו עכשיו כמה אמריקאיות- מה אכפת לי מה "יותר טוב"- בא לי שתהיה לי פיירמונט- יש לי פיירמונט, רציתי סיירה- הייתה לי סיירה (וזרקתי אותה לברזל ללא יותר מדי ייסורי המצפון- כי הייתה נתקעת ומתקלקלת כל שניה! -ועדיין אני אוהב את עצם ה"מותג" הזה!):roll:. ארצה עוד סיירה- תהייה לי עוד סיירה! אין שום קשר בין הרצון שלי ולבין הנתונים של האוטו ובכלל רכב שאני רוצה- בא לי כזה- וזהו! ולא נראה לי שיש אספנים, שחושבים אחרת- אף אחד כאן לא בוחר את הרכב לאוסף ע"פ הנתונים ה"פרקטיים"- זה לא מזדה3! וכן- ליומיום אני בכל מיקרה מעדיף לנסוע עם הפוקוס חדשה לגמרי, ואעדיף אותה למטרה הזו על פני כל ענתיקה הכי-שווה ומגניבה- כי זו המטרה שלה: להביא אותי מנק' א' לנק ב'- ותו לא, ואת זה היא עושה פי 10000 יותר טוב מכל ענתיקה, שמראש תפסיד את ה"קרב" הזה כי... האוטו חדש פשוט אמין יותר בשנה-שנתיים הראשונות, ולא דורש שום דבר מלבד הדלק!

like

5

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...