Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגביי טסט נהיגה בפתח תקווה + טיפים לטסט.

olegnes
שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עוד מעט עושה טסט ראשון בפתח תקווה, רציתי לשאול אם יש מישהו שעשה כבר טסט(ים) בפ"ת ויש לו ניסיון.

איך הטסטרים (מעבירים / מניאקים)?

אם מישהו יודע - שמות מוכרים של טסטרים מניאקים שיכשילו על שטויות?

על מה מקפידים?

האם עושים חניה ברוורס?

מה הן השעות הכי טובות לטסט?

ובנוסף אשמח לטיפים איך לעבור טסט ראשון וכיצד לבוא מוכן: כמה לישון? האם לקחת רסקיו להרגעה? איך להתייחס לטסטר? ומה לעשות אם הוא מתחיל לישאול שאלות על תאוריה בזמן שאני אוטוטו מוחץ את ההגה מרוב לחץ?

אשמח לכול פיסת מידה בנושא.

תודה מראש וסליחה על הבורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטסטר לא ישאל אותך שום דבר. הדרך הטובה ביותר לעבור את הטסט היא להיות רגוע(מה שקשה מאוד). תנסה להיות לא נחמד מדי ולא תוקפני, פשוט להגיע ענייני ולעבור את הטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד מעט עושה טסט ראשון בפתח תקווה, רציתי לשאול אם יש מישהו שעשה כבר טסט(ים) בפ"ת ויש לו ניסיון.

איך הטסטרים (מעבירים / מניאקים)? תלוי בך, תנהג כמו שצירך ותעבור, תנהג גרוע, ום יהיו "מניאקים ויכשילו אותך.

אם מישהו יודע - שמות מוכרים של טסטרים מניאקים שיכשילו על שטויות? לא אין שמות.

על מה מקפידים? על כל מה שלמדת בשיעורים אצל מורה הנהיגה.

האם עושים חניה ברוורס? כן. תלוי בטסטר.

מה הן השעות הכי טובות לטסט? זה ממש לא משנה לך שעה, נוהגים כמו שצריך בכל שעות היום.

ובנוסף אשמח לטיפים איך לעבור טסט ראשון וכיצד לבוא מוכן: כמה לישון? האם לקחת רסקיו להרגעה?חבל על הכסף לא עוזר לכלום. איך להתייחס לטסטר? כמו שהתייחסת למורה בבית הספר שבחן אותך. (בקיצור ולעיניין, שלום לתת את התעודת זהות טפסים וזהו). ומה לעשות אם הוא מתחיל לישאול שאלות על תאוריה בזמן שאני אוטוטו מוחץ את ההגה מרוב לחץ? הוא לא שואל, הדבר היחיד שתשמע ממנו זה, ימינה שמאלה ברמזור הבא תפנה וכו'.

אשמח לכול פיסת מידה בנושא.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך יעזור לך לדעת שמות של טסטרים מניאקים.

לפני הטסט המורה נהיגה שלך יגיד לך "הנה יוסי בא", ואתה יודע מראש שיוסי ידוע כמניאק...אז חוץ מלהלחיץ אותך עוד יותר מה זה יתן?

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הטסטרים (מעבירים / מניאקים)?יש ויש, כמו בכל דבר. לפחות הטסטר שהיה מוכר בכל האיזור כולו ברשעות האיומה שלו כבר לא עובד.

אם מישהו יודע - שמות מוכרים של טסטרים מניאקים שיכשילו על שטויות? זוכרת כמה, אבל זה באמת משנה?

על מה מקפידים? תנהג כמו שצריך כפי שלמדת עד כה בשיעורי הנהיגה, הכי חשוב לשמור על ביטחון - אבל לא מופרז מדי,

וכמובן - לא להילחץ! לנסות להירגע ופשוט לעשות "סוויץ" שזה כמו שיעור נהיגה רגיל לכל דבר.

האם עושים חניה ברוורס? כמעט תמיד כן.

מה הן השעות הכי טובות לטסט? כמובן שאין באמת שעות הכי טובות וכו', מכיוון שיש לדעת מן הסתם לנהוג בכל זמן, בכל מצב! ובכל תנאי דרך. אבל כאשר אין ניסיון נהיגה וביננו גם לומדים באמת בפועל ללמוד נהיגה- מכל המשתמע מכך, רק לאחר שמקבלים את הרשיון... בדרך כלל בשעות שאין הרבה עומס בכבישים ככה יש פחות סיכוי לכל מיני "הפתעות" ונהגים לא נחמדים שלא מתחשבים בתלמיד.

ובנוסף אשמח לטיפים איך לעבור טסט ראשון וכיצד לבוא מוכן: כמה לישון? האם לקחת רסקיו להרגעה? איך להתייחס לטסטר? ומה לעשות אם הוא מתחיל לישאול שאלות על תאוריה בזמן שאני אוטוטו מוחץ את ההגה מרוב לחץ?

אשמח לכול פיסת מידה בנושא. לנהוג ברוגע, לא להיות לחוץ- עד כמה שניתן, רסקיו לא באמת עוזר זה הכל פסיכולוגי ובראש.

התייחס לטסטר כמורה נהיגה לכל דבר, תחשוב שאתה בסך הכל בשיעור רגיל. הכי חשוב לא להילחץ, זה גורם מס' 1 לכישלון,לדעתי. עם הטסטר פשוט תגיד לו בתחילה כאשר הוא נכנס שלום, בוקר/צהריים טובים תשתדל להיות נחמד וחייכן בתחילה לרושם ראשוני וזהו

רק תזכור שגם במידה ולא תעבור- לא סוף העולם, בסופו של דבר, עוברים ואף אחד לא באמת זוכר מתי, איפה.

כל עכבה לטובה, והכל יהיה בסדר! בסוף מקבלים את הרשיון:)

בהצלחה!

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך יעזור לך לדעת שמות של טסטרים מניאקים.

אין טסטר מנייאק.

יש תלמיד שלא יודע לנהוג ולעבור את המבחן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טסטר מנייאק.

ל'

טוב, אז לא מניאקים. אז קפדנים.

כי יש מקרים של אנשים שנוהגים כמו תאונת דרכים פוטנציאלית ועוברים בכ"ז, ויש מקרים של אנשים שנוהגים יופי ולא עוברים.

חוץ מזה, גם זה תחום כמו כל תחום אחר אז מן הסתם גם פה יש שחיתויות וכל מיני דברים שלא גלויים לכולם.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם למדתי נהיגה לפני חמש שנים, אבל זה היה בפ"ת אז אני מניח שאוכל לעזור קצת.

כמה טיפים מהטסט שאני עשיתי:

אני נדרשתי להגיע לתחנת דלק בצומת ירקונים (בפניה ימינה לכפר הבפטסיטים) - אם אתה יכול, תנהג במהירות המקסימלית לתנאי הדרך, משום מה בטסטים אנשים מפחדים לעשות את זה לפי מה שסיפר לי בזמנו מורה הנהיגה, תנהג כמו שצריך, איך שאתה יודע - הרי אם הגישו אותך לטסט, כנראה חשבו שאתה ראוי לכך.

עוד נקודה שנוהגים לקחת נבחנים אליה - קיבוץ גבעת השלושה, וגם כן ביצוע החלפה בחניון שם ליד המרכז קניות הקטן.

חניה מבצעים בד"כ במקביל למדרכה ברחובות השקטים של פ"ת (כדוגמת הרחובות הקטנים היוצאים מרחוב בר כוכבא).

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טיפים:

תתנהג כאילו אתה בשיעור רגיל.

גם אם אתה עושה טעות קטנה מלחץ תמשיך כאילו לא עשית שום טעות, ראיתי מישהו שלא אותת כשהיה צריך ביציאה מחניה והטסטר בלם אותו, אבל הוא לא עשה מה שהרבה עושים ופשוט "זורקים" על הטסט מאותה נקודה אלא המשיך לנהוג בזהירות ועבר בסופו של דבר.

אם החניה לא יוצאת לך טוב אל תפחד לתקן אותה, גם לאנשים שנוהגים שנים יש עדיין בעיות עם זה לפעמים.

והכי חשוב גם אם לא הצלחת אל תתייאש ותנסה מחדש לא משנה באיזה טסט אתה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טסטר מנייאק.

ל'

דווקא יש ועוד איך טסטרים מניאקים, אדם שמראש קוטל אותך, מתנהג בזלזול ורק מלחיץ בכוונה אז כן הוא אדם מרושע בעיניי

וכלל לא מגיע לו להיות בוחן רישוי.

למען הסר ספק, כבר מזמן סיימתי עם לימוד הנהיגה ועדיין זכורים לי מקרים שעד עכשיו מדי פעם עולים בנוסטלגיה מרוב הלם.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בוחן קם על הצד הרע שלו באותו היום הוא יכול להכשיל גם סתם ככה.

גם אם נהגת פיקס הוא יכול לרשום "נהג מהר מדי / לאט מדי" או "היסס בכניסה לצומת", דברים שאי אפשר להתווכח איתם.

בגלל זה אני חוזר ומדגיש שאין סיבה להתחיל להלחץ מי שנכשל בטסט, תנסו לתת את המקסימום בכל טסט.

צריך להתחיל שרשור על סוגי טסטרים, יש את החופרת שלא מעבירה אף אחד ואת השקט שמעביר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז לא מניאקים. אז קפדנים.

.

מסכימה עם המילה קפדנים.

אף טסטר לא מלחיץ, הוא יושב ברכב ונותן הוראות ברורות לאן להגיע עם הרכב והיכן לחנות.

טבעי שילד בן 17 ילחץ ולא יראה את הבחינה בפרופורציה.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות.

תגידו בבקשה, אם למשל אחרי ביצוע פניה שמאלה אני צריך לחזור לימין הכביש (ע"פ החוק) ועל חצי מהנתיב הכי ימני חונות מכונית ככה שאין אפשרות לנסוע עליו - האם אני צריך להסביר לטסטר מדוע לא חזרתי לימין או פשוט להמשיך לנסוע על השמאלי יותר, או מה ביכלל צריך לעשות? קראת פה באחד האשכולות שלא צריך להצדיק את מעשיי לפניי הטסטר. תייעצו לי בבקשה מה לעשות במיקרה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...