Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברות ביטוח, סוכן ביטוח, כמה שאלות

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

התחדשתי היום בXSI 106 יפייפיה.. מעוניין בביטוח לרכב והתערבבו לי החיים על הביטוח.

נכנסתי לכמה אתרים של חברות ביטוח, הם מציעים שירות של סוכן על מנת לבצע ביטוח,

ליד כל סוכן כתוב פתאום שם אחר וחברה אחרת אבל הוא שייך לחברת הביטוח שדרכה הגעתי.

לא ברור לי איך כל הדבר עובד.

האם כשאני מתקשר לסוכן הוא שייך לחברת ביטוח אחת ועובד איתה? או שהוא עובד במקביל עם כמה חברות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרה מזאת - הסוכן שלי לעתים מפצל את הביטוח - חובה בחברה אחת ומקיף באחרת, לטובת התנאים שלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות

סוכן הביטוח שעובד עם שתי חברות במקביל, האם יש מניע לזה?

יותר לקוחות? יותר קשרים?

והאם זה לא יוצר יותר כאבי ראש ובלגאן בשבילו לעבוד עם שתי חברות? (ובמיוחד לפצל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עובד עם הרבה יותר משתי חברות, בודאי כאשר הוא עוסק בכמה תחומי ביטוח. אם אתה מוטרד מבך שהדבר מורכב - שאל את הסוכן. מעבר לכך - בד"כ הסוכן אינו עובד לבד אלא יש לו צבא קטן של פקידים ולפעמים גם סוכנים מוסמכים שכל אחד מהם מתמחה בתחום מסויים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...