Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לשתי נהגים צעירים ב115K (שתי זה בנקבה, נהג זה זכר ולכן זה שני נהגים)

mariz
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מחפשים לקנות רכב לשני נהגים צעירים , בני 18 ו 21.

התקציב אומנם דיי גדול אבל עדיין אנחנו מחפשים לחסוך בביטוחים , הביטוחים היום נורא יקרים.

הדרישות מהרכב הם:

א.רכב טוב מבחינת ביצועים (רק אוטומט) , כרגע יש לנו מאזדה 3 ספיריט לבנה , הכיוון הוא לביצועים לפחות באותה הרמה.

ב.רכב שיהיה לו מראה צעיר , עדיף קטן כי סך הכל גם ככה לא ניתן להסיע יותר מ3 אנשים ברכב (נהג חדש..)

ג.ביטוחים באופן יחסי שלא יהיו יקרים , מחיר הביטוח של המאזדה 3 הוא מחיר סביר יחסית , ולא היינו רוצים להשתגע ביותר מזה.

ד.מערכת שמע סבירה כי אנחנו לא רוצים להתחיל להתעסק עם החלפת מערכות וכו'.. הדרישות הם לא למשהו מפגיז אבל למשהו סביר,

עם עדיפות גדולה מאד לשליטה מההגה.

אממ חשבנו בכמה כיוונים ביינתים.

אנחנו לא סגורים על יד ראשונה או שניה אבל אלה כמה אופציות שחשבנו עליהם.

א.סיאט איביזה , בגימור ספורט. (איך היא? מה החסרונות יתרונות? יש גג נפתח ושליטה מההגה?) או אפילו קופרה מיד שניה אם נמצא במצב טוב.

ב. פולסווגן פולו 1.2 , אך למיטב ידיעתנו אין לה סנרוף לא?

ג.אופציה שנשמעת פחות טובה כי זה בעצם אוטו דיי משפחתי. אני מדבר על הלנסר ספורטבק (גימור ספורט).

אני אשמח לשמוע כמה שיותר מידע על הדגמים וכמובן המלצות לדגמים נוספים.

תודה. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה,

שנית.. אנחנו לא מעוניינים להביא את האיביזה דור קודם , מהסיבה הפשוטה

שמאד אהבנו את המראה של האיביזה החדשה..

גם הלאון היא אופציה אבל מה זה אומר לגבי עלות החזקה? והאם עדיף אוטו שנתון 2005 על אוטו 2008 ?

מה רמת האבזור באיביזה FR? יש שליטה מההגה וסאנרוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה קופרה/FR לא קונים בשביל סאנרוף ושליטה מההגה על השמע, הביטוח שלה יעלה הון תועפות משום שמדובר ברכב ספורטיבי ובכללי היא לא מתאימה לדרישות שלכם, לעומת זאת איביזה ברמת גימור ספורט יושבת לכם בול, מאובזרת מכל טוב עם ביצועים סבירים, אני הייתי מוסיף לרשימה גם סיוויק 5 דלתות ברמת האיבזור הגבוהה ביותר.

סיאט איביזה 1.2 TSI 2011

אופל קורסה 1.4 2013

סובארו B4 2009 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח למנהל שערך את הכותרת. שמתי לב אבל לא היה ניתן לערוך את הכותרת :) טוב חפיף.

אפשר לדעת עם איזה אבזור מגיעה האיביזה ספורט?

ובנוגע לסיוויק , אני חושב שהסיוויק החדשות מכוניות מדהימות אבל גרסאת ה5 דלתות פשוט מכוערת.. מזכירה לי קצת

את הטויוטה פריוס. גרסאת ה4 דלתות מאד יפה אבל זה ממש לא מראה של רכב צעיר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נכון שהסיוויק 4 דלתות לא נראית צעירה, בדיוק בשביל זה יש את ה-5 דלתות שנראית מעולה ומ-מ-ש לא מזכירה פריוס.

ב. אתה רוצה ביטוחים לא יקרים וטוען שלמאזדה 3 יש מחירי ביטוח סבירים? זו אחת מהמשפחתיות היקרות ביותר לביטוח. כמה בדיוק אתם משלמים?

ג. איביזה ספורט 1.6 מאובזרת תהיה מתאימה מבחינת הגודל, האבזור, מערכת השמע, הביצועים והמראה (במיוחד ב-3 דלתות). היא רק קצת יקרה, אבל אם תוכל להתפשר על גיר ידני ומנוע 1.4, יש את המבצע ב88 אלף.

ד. פולו - ביצועים מצוינים ב-1.2TSI, אבל אבזור בינוני בלבד.

ה. דגמים נוספים - כתלות בתקציב המקסימלי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא יודע אני אישית לא אהבתי את ה5 דלתות בכלל , הפנס הארוך הזה מאחורה מזעזע לדעתי.

ב.אנחנו משלמים הרבה , לא טענתי שזה סביר אלא שזאת רמת מחיר סבירה שנהיה מוכן לשלם על האוטו החדש.

ג.לפי המחירון של יד2 חדשה אמורה לעלות כ120K. אני יכול למתוח את התקציב ב5K אם זה באמת שווה את זה.

ד.לא קיים אבזור מעט יותר טוב? גם בתוספת תשלום?

ה.קשה לי לומר תקציב מקסימלי , זה בסוף דיי תלוי בהורים. מהיכרות איתם הם יהיו מוכנים להוסיף גם 10K אם זה באמת יהיה

שווה את זה. מה גם שאני מוכן להתפשר על יד2 בכדי להגדיל את האופציות.

שוב תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופרה לא תהיה זולה בביטוח.

אני משלם כמעט 7K על ביטוח צעיר אבל 6 שנים וותק,זה עוד נחשב לא הרבה.

בגלל הוותק המועט שיש לכם הביטוח יהיה יקר יותר.

בכל מיקרה קופרה\FR לא תתאים לצרכים שלכם,אם הכיוון הוא בכלל רמת איבזור ספורטיבית.

קנו גירסה מאובזרת וצעירה של האיביזה וסגרו סיפור.

אין טעם לקנות את הגירסה הספורטיבית ולשלם ביוקר על האחזקה שלה אם אין צורך בביצועים.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , עקב נסיעה לחו''ל של ההורים באוגוסט עד אחרי סוכות החלטנו לחכות עם הרכב (כי יהיה לנו

את הרכב של ההורים כשהם לא יהיו כאן)..

האם יש דגמים שאמורים להגיע לארץ עד אז? או שאפילו אולי עדיף לחכות ל2011 ?

יש משהו ששווה לחכות לו? אולי POLO GTI? כמה צפויה להיות המחיר שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...