Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר ל -wmp

Moshe_P
שימו לב! השרשור הזה בן 7377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן...

לפני כשבוע התקנתי על המחשב את התוכנה emule, והורדתי ממנה כמה סרטים...

כשבאתי לצפות בסרטים, ה windows media player מנסה כאילו להתחבר למשהו אונליין, ולא מראה את הסרט...

השאלה שלי היא איך אני גורם לו להראות את הסרטים גם כשאני לא אונליין (הגם כשאני אונליין הוא לא מראה אותם...)???

תודה

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר לך את ה CODEC של הסרטים.

התוכנה הזאת מתקינה חלק גדול מה CODEC שיש, הבעיה שבשביל לעשות כסף זה מתקין לך גם קצת זבל.

http://www.free-codecs.com

מומלץ שתריץ את Ad-aware 6.0 אחרי שאתה מתקין את התוכנה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי על זה שאני מתעלק, אבל מישהו מוכן להסביר לי איך משתמשים באימול?

אני שומע מאנשים שמורידים סרט בשעה ולפעמים פחות. ולי לוקח במקרה הטוב יומיים ובמקרה הרע מספר שבועות.

לכן החלטתי לנסות את אימיול. 8)

יש לי אינטרנט מהיר (750).

תגידו בבקשה אם צריך להתחבר ליוזר או סתם לכתוב מה שאני צריך בחיפוש וללחוץ על הורדה?

אם יש איזה אתר בעברית, שמסביר את הפעולות, אז אני אשמח אם תשתפו אותי.

emule.pi.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה IMESH וגם SOULSEEK. את קאזה לא אהבתי. יותר מדי שטויות והאיכות לא משהו.

פשוט שמעתי מאנשים, שיש כל מיני תוכנות שאפשר להוריד בהם סרטים ממש מהר.

יש המלצות לתוכנות נוספות בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...