Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדיטיילר - והפעם דיטייל למפלצת יוקרתית מבית BEAVER

שימו לב! השרשור הזה בן 5331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מרשים ביותר!

כמה שאלות:

1. איזה רישיון נהיגה נדרש עבור דבר כזה?
  2. מה העלות המשוערת של אוטובוס כזה?
  3. פעם היה פרק בטופגיר שבו הראו סוג כזה של רכב שבתא המטען שלו שכנה מכונית רודסטר. האם הרכב ההוא היה BEAVER?

עריכה: עכשיו גיליתי באתר שלהם את התשובה לשאלה 2: החל מ-$603,000!!!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הספציפי הוא 2005 ועולה בסביבות $300K.

בד"כ מי שמטייל בRV גורר עגלה עם רכב רגיל כי אסור להם להיכנס לערים.

חונים בחניון של משאיות ונושאים לעיר עם הפרייבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הספציפי הוא 2005 ועולה בסביבות $300K.

בד"כ מי שמטייל בRV גורר עגלה עם רכב רגיל כי אסור להם להיכנס לערים מסויימות. בעיקר איזורים כפריים. ברוב הערים אין שום בעיה.

חונים בחניון של משאיות ונושאים לעיר עם הפרייבט.

5 תווים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אומנות.

תענוג להסתכל על הרכב לפני, בזמן התהליך ובסיום התוצאה הסופית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פףףף! דיטייל לאוטובוס! פה בארץ זה יקרה בערך עוד 50 שנה.

האוטובוס נראה כמו מראה! איזה ברק! אהבתי.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצ'יהוליסט - :-P ברור

אני רואה שאתה נוהג על אלפה רומאו.

אני אשלח לך הודעה פרטית כשאעלה את הדיטייל שעשיתי לאחד הלקוחות היותר כבדים שלי, לאלפה רומאו שלו - 8C :-P

8c.jpg

EBAZ0VE - :wink:

AHBARONY - לא זול! אך כמו שאמרת - כסף זה לא הבעיה עם לקוחות כאלו, הם מחפשים יותר איכות.

Z4 3.0SI - תודה רבה.

כשמדובר בפוליש אגרסיבי בשילוב עם הפלקס, הורדת השכבה מה CLEAR היא מזערית. גם כשאני עובר לקמפאונד בשילוב עם המאקיטה אני משתדל לא להוריד יותר משלושה מיקרונים (בעזרת מודד הצבע שלי).

כהיי - אנד דיטיילר אני חייב לדעת את מידת ה CLEAR בצבע ולדעת מתי להפסיק!

מה הוא יעשה אחרי הטיול הבא?

יתקשר אלי שוב :-D

ITAMAREINY - :wink:

A3RO - תודה רבה. כן, הרבה עבודה. :-) הוא רצה לדעת איך גרמתי לכרום שעל המראה לנצוץ כל כך.

דניאל1983 - שלילי :-D. הטיפ לדיטיילרים היה $150 (כל אחד).

RCTGUY - תודה רבה. המקום מדהים, זו עיירה של רוכבי וחובבי סוסי מירוץ. לכל אחוזה יש מתחם אימון של סוסים.

ללקוח זה היו ארבעה סוסים. שלושה סוסים שמשתתפים בתחרויות קפיצה וסוס אחד שזכה בכמה תחרויות מירוץ. אני חשבתי שהאוטובוס שלו יקר, אבל כששמעתי מה השווי של הסוס המנצח חשכו עיני :shock:.

יוסי פרנקוס - :lol: משהו כזה.

SAARUSH - תודה רבה.

SEAZER - תודה רבה.

SHLOMIDA81 - תודה רבה.

GOLF - זה נראה כמו סוויטה במלון יוקרתי :lol:

האוטובוס הספציפי הזה נכנס לקטגוריה 3 (מתוך 5) בדרגת קושי הדיטייל. יצא לי לעשות דיטייל אחד בשנה שעברה לקטגוריה 5 לשחקן פוטבול מפורסם. הדיטייל ארך כשלושה ימים והיה מאוד מורכב ומסובך. שווי האוטובוס (PREVOST) היה כ-1.3M$. ישנם הרבה מאוד פני שטח בחוץ ובפנים האוטובוס שדורשים הרבה מיומנות וידע לגבי סוגי חומרי הניקוי. אם זה גרניט, מרבל, כרום, עור, עץ, ג'ל, אלומניום, פייבר וכו'.

אלעד - תודה רבה.

1. רגיל.

2. כ-$300K אך הם מאבדים את ערכם במהירות.

3. שלח לי לינק.

THEONE23 - תודה רבה. אהבתי את התאומות גלארדו :lol:

נהגת שודים - :wink:

PORSCHEN - תודה רבה.

UNO TURBO - זה לא אגד :lol:

אומנות ההיי אנד דיטיילינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שצריך רישיון נהיגה רגיל, אתה מתכוון שכל אדם שמחזיק ברישיון נהיגה לרכב פרטי עד 3.5 טון רשאי לנהוג בדבר הזה? :shock:

לגבי הלינק - אני צריך קצת זמן לחפש את זה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

THEONE23 - תודה רבה. אהבתי את התאומות גלארדו :lol:

תודה, אבל לא שתיהן גלארדו, האחת אכן גלארדו בגירסת Versace, והשניה מרצ'לגו LP640 גם כן גירסת Versace. :-P:-D

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים ביותר!

כמה שאלות:

[*]פעם היה פרק בטופגיר שבו הראו סוג כזה של רכב שבתא המטען שלו שכנה מכונית רודסטר. האם הרכב ההוא היה BEAVER?

הרכב שכיכב בטופגיר הוא Volkner (פולקנר) - http://www.volkner-mobil.de/Home/english/home_en.html

בנוי על שלדת משאית.

רב הכלים הגדולים מהסוג הזה (למשל, Prevost) בארה"ב בנויים על שלדת אוטובוס.

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...