Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן בעלים של יאריס T-sport? (או כל מי שנהג באחת, למעשה)...

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 7617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לשמוע קצת דעות, וגם לברר אם היא מגיעה עם 4 כריות אוויר ,וסאנרוף (בבריטניה היא מגיעה עם סאנרוף). ולא, האבזור זה לא כי התרככתי :D

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל אני שמח לראות שחזרת לכתוב!

הנה מבחן ליאריס שנערך על ידי מר צוקרמן:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=550&highlight=%E9%E0%F8%E9%F1+t+%F1%F4%E5%F8%E8

דגם 04 נראה טיפה שונה, שינוי קל בפנסים קדמיים ועוד כמה דברים לא ניראים,

נגיעות קלות גם בפנים (לחיוב דווקא). עם מדובר על חדש במחיר 100K זו

הקניה הטובה ביותר לדעתי. עד כמה שידוע לי אין אפשרות להזמין גג שמש (חבל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזו ואני מאד מרוצה ממנה. נסעתי איתה כבר 12,000 ק"מ והאוטו ממש טוב וכיפי לנהיגה. הרכב ממש זריז ויש לו אופי ספורטיבי אמיתי.

מבחינת איבזור יש: 2 כריות אויר ,מערכת שמע מקורית ,ABS ,חישוקי מגנזיום ,כסאות ספורטיביים ותג T-SPORT על הגריל מקדימה :lol:

דרך אגב סאנרוף אין..

לי יש את דגם 2003 ,2004 בא קצת שונה והוא ניראה קצת יותר מפואר בפנים אבל ההרגשה פחות ספורטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, שלום רב 8)

אכן אקרא את המבחן. אין על צוקרמן :king:

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעות לצערי מעורבות. אחרי ה307, עם יחס הספק\משקל דומה, היאריס לא נראית כמו כזו התקדמות. לא שכוח זה הכל בחיים, אבל אין דבר מבאס כמו תקיפת פניות בגרוטאה.

מעבר לזה האוטו ישמש לנסיעות לת"א וחזרה (150 ק"מ כל כיוון) ארבע פעמים בשבוע, קליאו ספורט תעשה את זה ב160 בלי שהיא, או אתה, תרגישו במשהו שאינו כשורה.

היאריס כנראה תעניש אותך גם סתם ב110.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין נסיעת מבחן ביאריס. לפחות תוכל להתרשם מהכוח (או העדרו). כמות הרעש

וכו'.

אופציה נוספת היא אכן קליאו ספורט משומשת. אימפרזה GT גם נכנסת לתקציב

אבל צריכת הדלק שלה פסיכית לגמרי בניגוד לקליאו שבנסיעה בין עירונית עומדת

על צריכה הגיוניות ואפילו טובה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בקשר לעניין הזה - אתם יודעים מה מדיניות היבואנים בנסיעות מבחן לכאלו מתחת גיל 21?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בקשר לעניין הזה - אתם יודעים מה מדיניות היבואנים בנסיעות מבחן לכאלו מתחת גיל 21?

על תטרח לציין את העובדה פשוט. אני קיבלתי נסיעת מבחן על קליאו ספורט בגיל

שהייתי מוגדר נהג צעיר או איך שלא קוראים להגדרה מתחת לגיל 24. אני לא חושב

שתהיה בעיה. אם אתה רוצה להיות בטוח אפשר להגיד את המידע מראש לדעתי רוב

הסיכויים שהם יתנו את הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס T ספורט חדשה או קליאו ספורט בת שנתיים/שלוש... המממ...

זה רק אני, או שהבחירה נראית ממש אבל ממש קלה? :roll:

לאחר עריכה - עכשיו כשאני רואה שהמחירון מאפשר לקנות אפילו קליאו משנת דגם 2002 עם פחות משנתיים על הכביש, הבחירה נהיית אפילו יותר קלה... :idea:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו לא חדשה. ניסית פעם להשיג מימון למכונית משומשת? :)

מעבר לזה, תנוחת הנהיגה של הקליאו משגעת אותי. זה נורא.

חוצמזה, שווי שימוש קבוצה 3, צריכת דלק גבוהה יותר, ביטוח דורש איתוראן.. יכולתי להמשיך.

בדקת את המחירון של הקליאו Mk1 או Mk2? כי ה2 מ2002 עולה 115K במחירון. זה 15K יותר מהיאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MK1 שנת 2002 עולה 101,000 לפי הדיקטטור.

שנת 2001 עולה 91,000.

אלה מכוניות כמעט חדשות לגמרי, בקושי נהגו בהם.

כמעט כל מה שהזכרת לא היה משחק בשבילי תפקיד:

א. שווי שימוש קבוצה 3 זה ממש לא נורא בהשוואה למה שהקליאו נותנת, איןמה להשוות בכלל לT ספורט מבחינת התנהגות/ביצועים... אפילו לא מבחינת איבזור.

ב. צריכת דלק גבוהה יותר זה בהחלט נכון, אבל שוב, צריכת הדלק של הקליאו ספורט פשוט מגוחכת בהשוואה להספק שלה. 1:10 בנהיגה חזקה כשיש לך מתחת למכסה המנוע 172 סוסים??? הלוואי עלי! :roll:

ג. איתורן לרוב יש כבר על המכוניות האלה, אתה לא הראשון לבטח אותם אתה יודע... ההוצאה הזאת ביחס לעלות המכונית היא נמוכה, מה גם שלפעמים מקבלים הנחה על הפרמייה השנתית בגלל איתורן שמותקן ברכב.

לי זה ברור כשמש אבל כל אחד והשיקולים שלו... :roll:

נ.ב. עוד נקודה למחשבה, זכור לי שבעלי קליאו ספורט דיווחו על כך שהמנוע "נפתח" רק אחרי כמה עשרות אלפי קילומטרים - עוד יתרון לזכותך.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כנראה שאתה צודק. עכשיו רק נשאר לנסות לסדר מימון, שזו הבעיה העיקרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כנראה שאתה צודק. עכשיו רק נשאר לנסות לסדר מימון, שזו הבעיה העיקרית.

לפי מה שהבנתי גם טויטה לא מתלהבים לתת מימון לעומת רנו למשל שיש להם מבחר תוכניות

מימון אבל קליאו חדשה הינה דבר יקר משהו.

שים לב כי איתוראן הוא לא חובה בקליאו. אפשר לבטח גם בלי.

תבדוק אופציה לרכוש רכב משומש תמורת שיעבוד לבנק. הגיוני שזה אפשרי.

(ותבדוק ה"פ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד צודק. :wink:

נזכרתי בעוד יתרון - אחריות יצרן.

לא שקרסו כאלה ידידותיים למשתמש וגם אם האחריות המורחבת של השנה הראשונה כבר פגה עדיין תקפה האחריות המוגבלת ואם זה דגם משנת 2002 היא גם תישאר בתוקף לפחות לעוד שנתיים.

זה כדאי! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...