Jump to content

Angelica

 • פרסום הודעות

  169
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות Angelica

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מצ"ב הנתונים של תוכנת המדף של BR, התוספת מאוד משמעותית ממנוע של 1.5 ליטר https://www.br-performance.be/en-be/chiptuning/1-cars/23-ford/1123-focus/7022-2015-2018/7033-1-5t-ecoboost/ אישית אני גם מרוצה מאוד מהתוכנה ומרגיש את הבעיטה בגב שלא הייתה לפני. התאוצה לפני התוכנה הייתה ליניארית מאוד ועכשיו חזקה וברוטאלית. אני רק משתדל לא לעשות את זה יותר מדי מחשש לקיצור חיי הגיר.
 2. תנסה לבדוק מול החנות של חזי דלאל וחלק בע"מ יש להם את כל החלקים לפורד מקורי ותחליפי וגם שמנים של היצרן. בהצלחה
 3. לגשת לאשר מיזוג אויר לרכב בפתח תקווה, מבטיח לך שתצאי עם מזגן תקין
 4. סתם שאלה, למה לא לשים את השמן של מוטוקראפט שמומלץ על ידי היצרן בדיוק לזה? שאלתי בשירות הטכני ובמוסך המרכזי וזה השמן שהם שמים בהמלצת יצרן.
 5. גם אצלי בפורד פוקוס זה היה ככה. רק נאמר לי הנושא מראש ושאני יכול שבוע לנסוע עם התוכנה אם לא טוב לחזור להסרה ויזכו אותי. באמת עם הצריבה לא הרגשת הבדל בכלל ורק אחרי כמה ימים וכמה התנעות של הרכב משהו נפתח שם והיה הבדל משמעותי.
 6. אתה שוב חוזר למנוע ואני רשמתי מפורש על היחס של דלק מוטורס ללקוחות. המשפט שרשמתי מאוד רלוונטי. מוזמן לשאול בעלי MK3 מה דעתם על היחס מדלק מוטורס. על איזה שיעורי בית אתה מדבר? אני רשמתי את הכתבה? אני עובד בגלובס? אני הגשתי את התביעה? על איזה פייק אתה מדבר? מצורף לך הוכחה מNHTSA שיש דפקט במנוע הקודם. הבאתי לך נתונים על המנוע הקודם ואתה חורש וכותב שטויות על המנוע החדש שבכלל לא רלוונטי לדיון ואף אחד לא העלה וציין אותו בשום מקום. שחרר אחי הבנו יש לך את האוטו ויש לך בעיות הבנת הנקרא לא צריך להתעקש.
 7. אין מישהו בעולם שיכול לחזות האם האוטו יתקלקל לך או לא. כל הרכבים שציינת סה"כ סבירים והייתי מתמקד בעיקר בקוריאניות או יפניות מבחינת אמינות. אתה כן יכול לנסות לצמצם בעיות ע"י חיפוש של רכב עם ק"מ מופחת ושטופל כראוי גם אם תרד עוד שנה או שנתיים אחורה.
 8. הבנת הנקרא קשה? איפה ראית שכתבתי שהמנוע של הפוקוס החדשה לא אמין? ידוע שזה מנוע שונה וחדש. אגב, גם אתה לא יכול להעיד על אמינות במנוע בן שנתיים. הבעיות אם יצוצו יהיו בהמשך. ההתייחסות במפורש וגם נרשמה על ידי בהקשר של היחס והטיפול של דלק מוטורס בלקוחות (ראה גם ערך התיבה המקוללת של הMKIII). קרא שוב.
 9. סביר שההחלפות היו באחריות ולא מרצון טוב. עדיין מדובר ברכבים די חדישים מ2016 והלאה.
 10. https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3851870,00.html והנושא שכבר מוכר בחו"ל https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2019/MC-10168739-0001.pdf מבאס לשמוע, בתור בעלים של פוקוס כזאת (וההורים בעלי קוגה) מעניין איך זה ישפיע על השוק העלוב של הרכב המצוין הזה. כרגע אין לי כוונה למכור אותו ואני נהנה ממנו מאוד אבל כנראה שלא לומדים שם בדלק מוטורס איך לטפל בלקוחות ובמקום להוציא ריקול חטפו עוד ייצוגית. לשיקול רוכשי הפוקוס החדשה. אני בכל מקרה יכול להעיד מהיכרות עם מכונאי שעובד במוסך יבואן שלהם שהוא נתקל במקרה כזה (תקלת צילינדר 2 המוכרת) כמה פעמים אבל התופעה לא מאוד מ
 11. הייתי גם אצל דני בזמנו בבית בפתח תקווה ולא הצליח. מניח שהיום אחרי שCMD עברה עדכונים הוא יצליח להתחבר. התוכנה של EA AUTOSPORT ששמו אצלי היא תוכנת מדף של BR PERFORMENCE דרך משווק צד שלישי. עניין של העדפה אישית אבל אני אישית אעדיף תמיד בסטייג 1 תוכנת מדף של חברה מוכרת וגדולה שעברה כבר אלפי מכוניות ועשרות בדיקות ומציגה אמינות עקבית. בסטייגים גבוהים יותר אין ספק שעדיף תוכנת קוסטום שיושבת בהתאמה על הרכיבים שברכב.
 12. 2700. צריך לשלוח לחול אבל זה נעשה במקום תוך חצי שעה עד קבלת התוכנה שמותאמת לרכב שלך. הצריבה בפועל 5 דק'. רק תתאם קודם מול אביחי שתגיע שהספק שלו בחול עובד.
 13. ממליץ בחום הבדל ענק בביצועים +40 כ"ס +10 קג"מ. סע לאביחי מEA AUTOSPORT התקנה כבר אפשרית דרך CMD סה"כ 5 דקות על השעון מדוד. כמו שכתבתי וציטטו מעלי לא לגעת בבלופין במנוע הזה. פח אשפה. קיבלתי זיכוי שלחתי אותו חזרה והפסדתי עליו מכס ומשלוח.
 14. היי, אני מנסה ללא הצלחה למצוא פורד קוגה עם ק"מ נמוך ומחיר במסגרת התקציב לכן התחלתי לבדוק ספורטאז' GT 2016-17 טורבו שתכנס לי לתקציב אבל מפחד מהבעיה של המצמדים המתחממים ברכב. הרכב אמנם מיועד לנסועה של כ8-10K בשנה אך רב הנסיעה בתוואי של פקקים (נסועה בגוש דן בשעות העומס) מה שמעורר את הבעיה שמצריכה עצירה בצד לצורך קירור המצמדים. קראתי על הנושא במספר מבחני דרכים לרכב ושמעתי ממכר שקרה לו באיילון בבוקר לא פעם אחת. רציתי לדעת האם כיום יש כבר עדכון תוכנה או מצמדים משופרים שפותרים את העניין ואפשר להיות רגוע בנושא? (הרכב יהיה לאשתי והיא תשנע ילדים קטנים לכן לא רוצה שתתקע עם הרכב)
 15. גם רכב בן 3 עם 90 אלף ק"מ יכול להיות בסדר אם טופל כראוי וננהג בצורה אחראית ומתונה. כשהייתי סטודנט לפני 10 שנים חיפשתי פיאט פונטו ומצאתי אחת בת 4 עם 19 אלף ק"מ סה"כ מאישה מבוגרת. הרכב נראה סוכריה הייתי בטוח עסקת חיי. לקחתי לבדיקה, הסתבר שהגברת לא רק עשתה תאונת שלדה ולא טרחה להגיד לי כי תיקנו אותו יפה כהגדרתה, אלא היא מעולם לא לקחה אותו לטיפול כי לא אמרו לה שצריך. פשוט הזוי.
×
×
 • Create New...