Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסנן דירתי ומים צהובים

shai590

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בכל פעם שיש הפסקת מים בבניין (קורה יותר מדי בזמן האחרון) יש מים צהובים בברז. אחרי יום המים כבר נראים צלולים אבל כשממלאים אמבטיה רואים גוון צהוב.

מסנן דירתי יכול לסייע? אם כן, איזה מסנן מומלץ?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן דירתי יסייע מאד, השאלה כמה אתה מוכן להתעסק איתו. 

הפשוטים מספיקים למניעה, אבל מצריכים החלפה של הפילטר הפנימי במקרה הרע כל 3 חודשים (פותחים, רואים מה המצב, מחליטים אם למשוך או להחליף). 

הפתיחה פשוטה (ה"כוס" שבתוכה יושב המסנן מתברגת החוצה), אבל ההתעסקות לעיתים תכופות מטרידה. עלות המסנן נמוכה אבל מצטברת. 

יש כאלו עם מסנן רב פעמי (רשת מתכתית), שלא מצריכים החלפת מסנן. לעומת זאת, הם כן צריכים ניקוי אחת לכמה חודשים (יש להם ברז מובנה, שמצריך להריץ דרכו מים אחת לכמה חודשים כדי לתת לליכלוך להתנקז). 

המחירים שונים מאד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא ששוכחים להחליף את פילטרים, ויש טענה, כנראה מבוססת, שאם לא מקפידים על התחזוקה הם הופכים למצע לגידול חיידקים, לא משהו שתרצה במי השתיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

ויש טענה, כנראה מבוססת

חצי מבוססת. 

מים זורמים מורידים את הסיכוי הנ"ל, כמו גם הכלור שמוסיפים למים כדי למנוע בדיוק את זה. 

המסנן כן נראה מחריד לחלוטין במידה ולא מחליפים אותו. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נראה מחריד וגם יכול להיות משקולת לאימוני כוח. מים וטינופת. גם הבית בו הוא נתון לא נראה טוב בזמן ההחלפה.

הסיפור של גידול החיידקים הגיע אלי (בעקיפין) מאיזה פרופסור למים, מקור אמין.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האמיתית היא האם המים האלה עלולים להזיק בטווח הרחוק.
אני באמת מעדיף להמנע מהפילטר גם בגלל החשש לחיידקים וגם בגלל שאני לא באמת יודע איזה חומרים הוא עלול להוסיף למים בעצמו.

המים הצהובים האלה עלולים להזיק? מציין שיש בבניין משאבות ומאגר מים בראש הבניין (בן 15 שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחזוקה השוטפת מבוצעת לפי ההוראות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוצע אני מקווה, עוד לא התקנתי...
אבל את איכות הפילטר ועד כמה הוא באמת עומד בתקנים (ובאיזה תקנים עליו לעמוד בכלל...) אני לא באמת יכול להבטיח מעבר להבטחות המוכרים והמדבקה שעליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למערכת של הביניים.

גרתי בבניין כזה, ופעם או פעמיים בשנה היה מגיע צוות לטיפול במאגרים. אני לא מצוי בפרטים, אבל העסק נוהל בצורה ייקית למהדרין.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין בו גרתי אספקת המים לדרות בקומות העליונות היתה באמצעות משאבות, ועד כמה שאני יודע גם מאגר מים. אבל לא נכנסתי לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...