Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונקציות שנעלמו במסגרת הממשק החדש

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בעבר היו 3 פונקציות שאינני מוצא בממשק החדש:

1. הצגת כמות רבה יותר של הודעות בדף אחד (נדמה לי שניתן היה להציג בעבר עד 40 הודעות בלי לעבור דף)

2. חפש בפורום זה - חיפוש בפורום מסויים, עוד בדף הפורום

3. חפש בנושא זה - חיפוש בתוך שרשור מסויים.

האם הפונקציות בוטלו או שאני מחפש במקום הלא נכון?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, romer- כתב:

שלום,

בעבר היו 3 פונקציות שאינני מוצא בממשק החדש:

1. הצגת כמות רבה יותר של הודעות בדף אחד (נדמה לי שניתן היה להציג בעבר עד 40 הודעות בלי לעבור דף)

2. חפש בפורום זה - חיפוש בפורום מסויים, עוד בדף הפורום

3. חפש בנושא זה - חיפוש בתוך שרשור מסויים.

האם הפונקציות בוטלו או שאני מחפש במקום הלא נכון?

תודה.

2,3. תילחץ על השדה של החיפוש 

123123123.thumb.PNG.1a77d321077a10ed6b7b1fdcd8f7bf32.PNG

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, romer- כתב:

בפלטפורמה הזו ההגדרה הזו היא ברמה המערכתית ולמיטב ידיעתי משתמשים לא יכולים לשנות את כמות ההודעות המוצגות בכל עמוד לעצמם. אבל אני חייב לציין שכל נושא הגדרות התצוגה של המשתמשים לא בדיוק מאורגן כאן טוב, אז יכול להיות שהאפשרות קיימת ואני מפספס אותה.

לגבי 2 ו-3, @Electron ענה במדויק. לחיצה על שורת החיפוש אמורה לפתוח חלון קטן עם אפשרויות החיפוש ששאלת עליהן. לאפשרויות נוספות כמו גם חיפוש משתמשים אפשר ללחוץ על הזכוכית המגדלת, זה ייקח אותך לעמוד החיפוש ה"מלא".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם,

חיפשתי לחצן ייעודי לחיפוש בשרשור/פורום כמו שהיה בעבר, לא שמתי לב שלחיצה על החיפוש עצמו פותח תפריט שונה מה'חיפוש מתקדם'.

אני מרגיש זקן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בטלפון אין גירסת מובייל, יש לי את האתר המלא והכל מופיע.(לא תמיד היה כך, משהו השתנה לפני כמה חודשים)

עריכה אחרונה על ידי Electron

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Electron כתב:

אצלי בטלפון אין גירסת מובייל, יש לי את האתר המלא והכל מופיע.(לא תמיד היה כך, משהו השתנה לפני כמה חודשים)

יכול להיות שלחצת בתפריט של הדפדפן על Show desktop site ושכחת לכבות את זה? מדבר מניסיון... 😅 או שזה קורה רק כאן?

לפני כשעה, TomerLL כתב:

השורת חיפוש לא מופיעה לי במובייל רק ב-desktop mode

זה תקין. במובייל אין את הפונקציה של החלון שנפתח או בכלל את האפשרות להזין מונח חיפוש מבלי להיכנס לעמוד של החיפוש. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פבל כתב:

תקין. במובייל אין את הפונקציה של החלון שנפתח או בכלל את האפשרות להזין מונח חיפוש מבלי להיכנס לעמוד של החיפוש. 

אז אי אפשר במובייל לחפש בתוך שרשור? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פבל כתב:

יכול להיות שלחצת בתפריט של הדפדפן על Show desktop site ושכחת לכבות את זה? מדבר מניסיון... 😅 או שזה קורה רק כאן?

צודק

Disappear Homer Simpson GIF

לפני 16 דקות, TomerLL כתב:

אני לא הצלחתי, אבל יש לך אפשרות בטלפון להציג את האתר המלא וככה אתה יכול לחפש בתוך השירשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, TomerLL כתב:

אמ... כן, נראה שבאמת אי אפשר. 

אני אחפור קצת בנושא הזה ואבדוק אם יש איזה פתרון או מעקף לנושא. בינתיים הפתרון הכי טוב שאני יכול זה באמת מה שאמר Electron - להשתמש באתר הדסקטופ.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...