Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וונטה מסתובבת בכיוון הפוך+שאלה על אטם ראש (205)

2fast4ever
שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב לתופעה הזו רק לאחר קריאה של כמה הודעות מת'רד אחר,הוונטה מסתובבת בכיוון ההפוך ממה שהיא אמוה להסתובב,הכוונה שניפלט אויר מהגריל.

סביר להניח שבגלל זה הוונטה עובדת בתדירות גבוה הרבה יותר ממש שעבדה לפני כן (לפני ניקוי רדיאטור שמשם התחילה הבעיה).

השאלה היא איפה נמצאים החיבורים לוונטה הזו? (הימנית בפיז'ו 205)

ובנוגע לאטם ראש מנוע,מה הסימפטומים של צורך באחלפת אטם?ומה סדר הגודל של המחיר עבור עבודה כזאת?(קיבלתי כבר הצעה של 800 ש"ח אבל אין לי ממש אינדיקציה לכן אני שואל)

תודה וחג שמח,סני.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני שמח שבעקבות מה שכתבתי, כמה פעמים, על כוון סבוב מאורר רדיאטור מצאת שאכן זאת תקלה אצלך. בדיקה מדויקת של כוון הסבוב הנה ע"י דף נייר לפני סורג הרכב (במיקום המאורר) וכשהמאורר פועל לראות אם הדף נינק לכוון המנוע (תקין) או שהדף נדחף החוצה מהסורג (כוון לא תקין).

את הפז'ו איני מכיר אך עקוב אחר החוטים המתחברים אל המאורר ותמצא את מחברו (או שהחבור מתבצע ישירות אל המאורר עצמו).

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...