Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגימה באבקת חלבונים

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש באבקת חלבונים לעליה במשקל על בסיס סויה בגלל אלרגיה לחלב.

סויה היא לא הבסיס האידאלי לזה, ואני רוצה לעבור לאבקות מי גבינה, אבל חבל לי לקנות דלי שלם ואז לגלות שזה אלרגן מבחינתי.

אם מישהו משתמש ויכול לתרום/למכור במחיר הקרן כף אחת לנסיון, אני אשמח אעלוז ואקפץ.

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני יכול לתרום לך דוגמא לניסיון

ב. אבקות מבוססות על חלב או גבינה (whey) אלרגניים מבחינתך כמו חלב רגיל.

ג. במידה ואתה לא באמת אלרגי לחלב אלא רק לא מצליח לפרק את סוכר החלב, הלקטוז, אז יש אבקות חלבונים מבוססות מי גבינה דלות בלקטוז, שאולי לא יעוררו אצלך כאבי בטן.

ד. במידה ואתה אכן לא מפרק לקטוז ישנה גם אפשרות לקחת אנזים שיפרק את הסוכר במקומך בצורת קפסולות.

ה. במידה ואתה רוצה לעלות במשקל ואולי גם לבנות מסת שריר באופן ספציפי (ולא שומן) כמו גם להגביר את שריפת השומנים צור עימי קשר.

ואילו במידה וכל רצונך הוא לעלות במשקל יש פתרונות פשוטים מאוד שאינם מבוססים על חלב (דומים ל- ensure).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלייה במשקל ובמאסה עד כמה שזכור לי כש בדקתי לאחרונה (אתמול) התוסף הוא קריאטין.

חלבון בונה לך את השריר נכון, אבל קריאטין עושה את שתי הפעלות הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאטין צריך לבוא בנוסף לחלבון, לא לבד. הוא מנפח את השריר ומעלה את הסיבולת שלו, אבל בעיקר סופג מים. הוא לא נותן מסה קבועה של חלבון (ממנו עשוי השריר) אלא עוזר לצבור כזו מסה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעזר בשרשור הנחמד הזה ואשאל מאיזה גיל אתם ממליצים להשתמש בתוספים האלה? (קריאטין ואבקה) איזה סוג של אימון אני חייב לעשות ובאיזה כמות ותדירות? אפשר להשתמש בתוספים האלה ובנוסף לאכול יותר חלבונים ופחות פחממות בעיקרון האם מותר להוריד שומן בגוף ולעלות מסת שריר או שאני חייב להשמין ולהעלות מסת שומן כשאני עושה את התוכנית הזאת?

תודה,

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.israelbody.org/

יש שם את כל המידע שאתה צריך

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד!

יש לי במשרד אבקת Gainer של צ'מפיון. אני לא חושב שהיא מבוססת על קזאין בדרך כלשהי (אם לזה אתה רגיש), אבל אפשר לבדוק.

תבוא תטעם - רק מה... על בסיס מים הרבה הרבה פחות טעימה מאשר על בסיס חלב.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן רגיש במיוחד לקזאין, אם כי גם לאלבומין. בכל מקרה, אני אקפוץ בתחילת השבוע אם אני אספיק. מקסימום אני אסנג'ר את קוניק שיביא לי ללימודים.

חוץ מזה, אני משקשק על בסיס חלב סויה וניל. כמו שאומרים חלק מידידינו בפורומים: משהו ליגהבנזונהאחושרמוטהסופהדרך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...