Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשים להחליף את פיז'ו 307 במשהו מרווח יותר

op_111
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

ברשותנו פז'ו 307 שנת 2005 עם כ-130k ק"מ (יד שלישית פרטית) ו-15k ש"ח להוסיף

אנחנו מחפשים להתקדם לרכב בשנתון 2009-2010 בעזרת עסקת מימון

אלה הדברים שהציעו לי בינתיים:

מאזדה 3 2009 (צורה חדשה) עם 90k ק"מ מליסינג- תשלום חדשי של כ-200 ש"ח (36 חדשים) ותשלום בסוף תקופה של כ-30k ש"ח

פורד פוקוס 2009 עם 70k ק"מ מליסינג - תשלום חדשי של כ-99 ש"ח (24 חדשים) ותשלום בסוף תקופה של כ-30k ש"ח

קשה לי להסביר אבל שני הרכבים האלה נראים מאוד "קרים" ביחס לחלל הפנימי של הפז'ו. אנחנו מאוד אוהבים את הנוחות של הפז'ו אבל מאחר ותא המטען קטן (עם עגלה) אנחנו מעדיפים להשתדרג מעט

האם העסקאות האלה כדאיות?

אני אציין בנוסף שאנחנו זוג + ילדה בת שנתיים, עם תכנון להביא עוד בהמשך.

כמו כן, אנחנו נוסעים כ-15k-18k ק"מ בשנה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין בא נניח ששווי הרכב שלכם למימוש מהיר (לפרסם מודעה ולמכור מהר) הינו 25000 ש"ח.

שווי השוק של פורד פוקוס כמו שאת רוצה לרכוש (אם תקני במזומן) כ-55000 ש" בערך.

יש לך 15000 ש"ח להוסיף. קחי 15000 ש"ח הלוואה בבנק לשלוש שנים - ( כ-450 ש"ח בחודש בקירוב)

ובסוף התקופה - הרכב שלך בלי להוסיף כסף.

בערך באותו המחיר תוכלי לקנות פוקוס סטיישן בה לא יהיה חסר מקום גם לעגלה של הילד הבא :)

בהצלחה!

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לפוקוס, רצוי סטיישן.

רכב מרווח, בטיחותי, בגאז' ענק ומחירים נוחים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס מצטמצמת מדור לדור, והדור האחרון (2012) הוא קטסטרופה מבחינת מרווח פנימי (גם בסטיישן. היצרן תקע בתוך הרכב דשבורד מפלצתי שפשוט גמר על המרווח פנים שיש ברכב. אני לא אדם גדול מיימדים אבל הרכב הזה פסול מבחינת מרווח פנים).

הדור הקודם עוד היה סביר, וזה שלפניו היה טוב. הדור החדש הוא לאנשים קטנים ב-ל-ב-ד.

אם ה 307 טובה לכם, חפשו 307 סטיישן (SW) ממודל מתקדם יותר (יש מקסימום 2007 ואולי 2008) - אם זה עוזר...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב של השואל מכוון לפוקוס 2009, הרבה יותר מרווח מפיג'ו 307.

האמת, רכב הכי מרווח בקבוצה הזאת - רנו פלואנס.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברות הטרייד אין שביקרתי בהן מעריכות את ה-307 שלי בכ-15k ש"ח ופחות

למה אתה כזה בטוח שאצליח למכור ב-25k ש"ח?

מהפיז'ו 307sw אני מעדיף להתרחק. אנחנו בילינו יותר מדי פעמים במוסך עם הפז'ו שלנו וזה עשה לנו תחושה רעה על היצרן

vladclar, הזכרת את הפלואנס. האם השוק שלה לא בעייתי? כלומר, האם הרכב לא יאבד מערכו יותר מאשר מאזדה או פורד?

נתתי לאישתי לשבת בפוקוס והיא לא ממש אהבה אותה...יש חלופות באותו המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מ-15K תקבל בטוח. המחירון הינו 37000 ש"ח ויותר. לפי המודעות המפורסמות בלוחות השונים סביר להניח שתוכל לקבל 25K בשוק החופשי (אלא אם כן יש משהו שאתה יודע על הרכב שלא כתבת כאן)

נסה לחפש יונדאי i30CW (סטיישן) היא תעלה קצת יותר מהפוקוס ואין הרבה כאלה ב-2009 (המסה החלה ב-2010)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברות הטרייד אין שביקרתי בהן מעריכות את ה-307 שלי בכ-15k ש"ח ופחות

למה אתה כזה בטוח שאצליח למכור ב-25k ש"ח?

טרייד אין מורידים מיידית 40-50 אחוז מערך הרכב, מבלי להביט בו בכלל. זה כלל הברזל. חלקם מגלגלים את זה על הרכב שאתה קונה (מחירון במחירון), חלקם על מחיר הרכב החדש (שם יש הרבה "בשר"). הכלל נשאר דומה.

באופן פרטי, במידה והרכב שמור, מספיק להוריד 25-30 אחוז ועשית עיסקה שווה יותר מאשר תקבל בטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "מגלגלים את זה" על הרכב?

המחירון של הפז'ו שלי הוא 32k לפי יצחק לוי.

המחירון של הרכב שאני רוצה לקנות הוא נניח 80.

אז אם לי הוא נותן 15k ועל הרכב שלו מבקש 63k זה לא אמור לשנות לי, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמטית:

אתה 'הפסדת' 17 אש"ח על שלך (ממחיר מחירון).

הוא 'הפסיד' 17 אש"ח על שלו (שוב, ממחיר מחירון).

יש טרייד אינים שנותנים לך מחירון על שלך. אבל, אה, בוא תקנה את שלנו גם מחירון - כלומר, ב-80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה צריך לשנות לי?

אני פשוט מעדיף לא להתעסק במכירה באופן פרטי. אין לי כוח וזמן לזה. דרך טרייד-אין אני יכול לסגור הכל תוך יום אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לשלם פרמיה של 20000 ש"ח על התענוג, לא נעמוד בדרכך :)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס כנראה תפסיד הרבה במחיר בהמשך.

אבל כל רכב אשר נפוץ בליסינג מפסיד הרבה, ועם העבר של ליסינג אז בכלל.

כל אחד פועל לפי היגיון שלו - לחלק חשוב מרחב פנים, לאחרים שמירת ערך, נוחות, צריכת דלק, ביצועים.

אותך מטרידה בעיית ירידת ערך, אבל מצד שני אתה מוכן לוותר על אלפי שקלים ולמכור את הרכב שלך במחיר ריצפה.

לא חבל? תפרסם לבד ותמכור ב 18-20 אלף, אחרי זה יהיה לך גם יותר קל להשיג עיסקה טובה (ללא הדרישה לטרייד אין) בקניה.

לא רוצה להפסיד הרבה ולקחת הלוואות גדולות?

אתה יכול להיכנס למגרשי חברות ליסינג גדולות ולבדוק רנו מגאן 2008-2009.

המחיר היה סביב 40 אלף ש"ח.

תיסע 5 שנים ותמכור ב 15 אלף.

לפני שבועיים ראיתי כמה מגאן במגרש של אוויס. נראו במצב מעולה.

אולי רנו תהיה יותר נוחה לאשתך מאשר פוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...