Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסנג פרטי או רכב יד ראשונה פרטית

borisraabin
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אין לי סכום גבוה להשקיע ברכב, הסכום המקסמאלי הוא 60,000.

אם רכב יד שניה זה רק יפני וכזה שלא יאכל יותר מדיי דלק ואוכל למכור אותו דיי בקלות בהמשך.

גיר = אוטומט או טיפטרוניק.

עדיפות עליונה זה לרכב קטן כמו SWIFT.

אני מתלבט בין ליסנג פרטי לרכב כמו יונדאי i20 או מזדה 2. או יד שניה מ-Trade Mobile ששם אני דיי סומך על הסחורה.

ב-Trade Mobile מכל הפילטורים נשאר רק רכב B3 של סובארו, במחיר בערך של 60,000 עם ק"מ דיי נמוך.

מה הייתם ממליצים לקחת ליסיג פרטי ולא לשבור את הראש עם תשלומים נוחים או לשלם סכום גבוהה בפעם אחת?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי ביקורות לא מחמיאות בכלל על טרייד מובייל.

בעיקרון בתקציב שלך נכנסות לא מעט סופר מיני משומשות טובות ובהתחשב בירידת הערך הגדולה שיספוג רכב חדש ובעלויות של הלוואה ומימון אני חושב שעדיף רכב משומש, חפש לך סוויפט פרטית, אתה יכול גם לנסות I20 פרטית מ-2009 או יוצאת ליסינג מ-2010, מאזדה 2 מאותם שנתונים, פורד פיאסטה ויש עוד הרבה סופר מיני באיזור המחיר הזה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של מה הסכום הזמין לך עכשיו.

עסקאות הליסינג המימוני וגם רכישת הרכב המשומש נוחות מאד מבחינת התשלומים, והיכולת שלך לשלם מקדמה נמוכה יחסית.

אם אתה לא "חם" על רכב חדש מהניילונים – חפש רכב בן שנה – שנתיים באחת מחברות הליסינג וההשכרה או בטרייד מוביל, כפי שציינת. תשלומים הם לא בהכרח "לשבור את הראש", אם הם מאפשרים לך לדחות הוצאה בעלות (ריבית) סבירה.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט בין ליסנג פרטי לרכב כמו יונדאי i20 או מזדה 2. או יד שניה מ-Trade Mobile ששם אני דיי סומך על הסחורה.

ב-Trade Mobile מכל הפילטורים נשאר רק רכב B3 של סובארו, במחיר בערך של 60,000 עם ק"מ דיי נמוך.

מה הייתם ממליצים לקחת ליסיג פרטי ולא לשבור את הראש עם תשלומים נוחים או לשלם סכום גבוהה בפעם אחת?

אל תסמוך יותר מידי על הסחורה של טרייד מוביל. כמו כל סוחר רכב, יש להם סחורה טובה ויש להם סחורה פחות טובה. גם אני קונה ירקות בחנות קבועה אבל לא סומך על הירקן ותמיד מסתכל על העגבניות שאני מכניס לשקית. לי נראה הגיוני לבדוק עגבניה שעולה 30 אגורות, לך לא נראה הגיוני לבדוק סובארו שעולה פי 200,000?!

אם שתי האופציות היחידות שקיימות בעולם הן סובארו B3 או רכב חדש בליסינג פרטי - לך על הרכב החדש. אבל כמו שכתבו לך כאן, העולם לא שחור ולבן. יש אופציות משומשות טובות יותר בתקציב הזה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו B3 לפחות זו עם מנוע 1500 עד 2008/9 הוא רכב שתיין ועצלן שלא עונה אפילו בצחוק על ההגדרה של חסכוני בדלק.

מאזדה 2 אינה חסכונית יחסית לגודלה,ה- I20 תהיה חסכונית יותר .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסמוך יותר מידי על הסחורה של טרייד מוביל. כמו כל סוחר רכב, יש להם סחורה טובה ויש להם סחורה פחות טובה. גם אני קונה ירקות בחנות קבועה אבל לא סומך על הירקן ותמיד מסתכל על העגבניות שאני מכניס לשקית. לי נראה הגיוני לבדוק עגבניה שעולה 30 אגורות, לך לא נראה הגיוני לבדוק סובארו שעולה פי 200,000?!

אם שתי האופציות היחידות שקיימות בעולם הן סובארו B3 או רכב חדש בליסינג פרטי - לך על הרכב החדש. אבל כמו שכתבו לך כאן, העולם לא שחור ולבן. יש אופציות משומשות טובות יותר בתקציב הזה.

B3 זאת ממש לא האופציה היחידה, זאת האופציה היחידה ב-טרייד מוביל והם באמת מגזימים!!!! עם המחיר. אני לא מצליח למצוא רכב פרטי אמין (יד שניה) במחיר שציינתי עם ק"מ נמוך.

השאלה עד כמה מומלץ להיכנס ל"חתונה כתולית" במסלול של ליסנג פרטי עבור רכב חדש?

מבחינת התשלומים זה מאוד נוח, כי להוציא בפעם אחת סכום של 60,000 זאת בעיה ומצריך ממני לקחת הלוואה.

אם ללכת על חברת ליסינג פרטי האם עדיף חברה ידועה כמו Avis/Albar או חברה פחות ידוע לי בשם Leasing-Kal ששם המחיר נמוך יותר והסבסוד עובד דרך בנק איגוד?

תודה לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיין בלוחות היד שניה ואל תתמקד רק ברכבים שמפורסמים בדיוק ב-60 אלף שקלים. המצב בשוק המשומשות לא קל ואתה יכול להתחיל ברכבים ששווים 70 אלף שקלים ולהתקזז לא מעט עם המוכר, מי שבאמת רוצה למכור היום צריך לחתוך במחיר.

בנוגע לליסינג פרטי, אני הייתי הולך אך ורק על חברה גדולה, ידועה ומוכרת ולא על חברות קטנות ומפוקפקות, מפחיד מאוד שאתה עלול למצוא את עצמך בלי רכב חדש ובלי כסף. בדוק אם אתה חבר ב-"חבר", "הוט" או הסתדרות המורים, יש להם כל מיני מבצעים על ליסינג פרטי בחברות הגדולות כמו אוטו סנטר או אלדן וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...