Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש איטלקי

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 7775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי טוב להתלבש על מפגש הפורום הרגיל, לא? פשוט לדאוג שתגיע כל הסקודריה האיטלקית לדלל קצת את הדברים הלבנים הקטנים האלו עם האריה בקצה שממלאים את המפגש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה יכול להיות נוח

אם כי אולי כדאי לדחות לשבוע הבא כיוון שיש סיכוי שעוד אנשים יראו ויבואו (את ההודעה כמובן).

מה המיקום הרצוי בר"ג?

אולי בחניון השני (אך עדיין קרוב),קרי- זה שקרוב יותר לקניון ר"ג מצד הכביש ואם מישהו מכיר נקודת ציון בכלל טוב[

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטגרלה הצהובה היא של בחור בשם דורון, הוא מכר את האימפרזה טורבו המשופרת שלו וקנה את היצירה הזו.

הוא שילם עליה המון כסף, האוטו כמעט לא נסע וכמו שכולנו ראינו במצב מ-ד-ה-י-ם

I don't drive fast, I fly low

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתפרסמו בעוד פורומים במקס טיונינג ובתפוז בY נט

אם אתה רוצים ממש אולי אם למישהו שיש לו קשרים במוסך יכול גם להפיץ את השמועה דרכו

OZA לפי מה שדני סיפר לי יש בסוללים הרבה אלפות אני מאמין שאם תגדי שם למישהו הוא

יפיץ את זה לכל לקוח שיגיע

בכל מקרה אם זה יהיה עוד שבוע או יותר ולא יום שישי הזה אז אני מאמין שתוכלו להביא יותר

מכוניות והכי גרוע תעשו את זה כל כמה זמן ולא חד פעמי

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...