Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם באי ביטול פוליסת ביטוח היא ממשיכה אוטומטית?

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עד ל28.2.11 הייתי בביטוח רכב חובה + צד ג' בחברת ביטוח ידועה.

מכרתי את הרכב כשבוע לפני תום הביטוח אך לא התקשרתי כדי לבטל את הפוליסה.

אני כרגע רואה בחיובים באשראי שאני ממשיך לשלם לביטוח ישיר כ250 כל חודש. איך זה יתכן? הרי הפוליסה הסתיימה...יכול להיות שחידשו אותה בלי לידע אותי?

אני מנסה ליצור איתם קשר טלפונית אך כל מה שאני מקבל זה מענה קולי. איך מגיעים לנציג שלהם שיכול לתת הסברים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה תשלומים חילקת את דמי ביטוח בשנה הקודמת? אן ל-12 יתכן שזה עדיין על חשבון השנה הקודמת. מכל מקום - התקשר אליהם וודא כי אינם מחדשים את הביטוח באופן אוטומטי, וכן שלח להם מכתב רשום בעניין (ושמור את הקבלה מהדואר, עד שתקבל מהם אישור).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הצלחתי בסוף לתפוס אותם.

מסתבר שהם כן מחדשים אוטומטית בלי ידיעה את הביטוח. חוייבתי עד כה ב550 ש"ח עבור ביטוח לרכב שכבר נמכר!

בסוף נסגר שהם יבטלו לי את הפוליסה ואני אקבל את מלוא הכסף חזרה תוך 21 יום (מקווה שזה אכן יקרה).

מסקנה- לא להיות תמים ולסמוך על מה שרשום בפוליסה אלא לוודא טלפונית!

תודה ויום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...