Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה והתקנת מערכת בזול (הרכב עדיין לא ידוע)

HondaRacer
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכל פורום CF

:smile: !

בעקבות השרור הזה, החלטתי שאיך שאחותי קונה רכב-אני מתקין בו מערכת לבד.

כרגע אני לומד בתיכון,אז אין לי כ"כ הרבה כסף.

התקציב- 1200 ש"ח,אבל כמה שיותר זול-יותר טוב.

חשבתי על HU עד 400 ש"ח,2 רמקולים קדמיים עד 300 ש"ח,סאבוופר עד 400 ש"ח,ו-100 ש"ח לכל מיני שטויות.

או שתמליצו לי אתם על מערכת שכוללת HU,סאב,ורמקולים.

תוכלו להמליץ לי על HU עד 400 ש"ח,2 רמקולים קדמיים עד 300 ש"ח,וסאבוופר עד 400 ש"ח ?

(עדיף שיהיה זול ככל האפשר)

(אבל שאני אוכל לחבר את הרמקולים והסאב-בלי מגברים :wink:.) (פשוט התקציב לא מאפשר מגברים :-( )

תודה לעוזרים

:-D !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאוטו דיפו.

אם הצגת כרטיס מועדון תקבל עוד הנחה.

אתה אומר שבאוטו דיפו יש את כל מה שאני מחפש,בזול???

או שהייתה ציניות בדבריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב אקטיבי- סאב מוגבר.

לחבר מגבר, תצטרך מגבר

לחבר מגבר תצטרך התקנה וחיווט

זה מייקר את התקציב בהרבה יחסית

טוב,כמה יעלה לי סאב יחסית זול+מגבר מתאים ?

נ.ב. - אם אני קונה באחד מהבאסטות שליד התחנה המרכזית (בתל אביב),זה יוצא יותר זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מכיוון אחר:

אתה החלטת על דעת עצמך להתקין מערכת ברכב שאחותך תיקנה?

קיבלת את אישורה?

אתה הולך לנהוג ברכב מספיק כדי להנות מההשקעה שלך?

אם ענית כן לשתי השאלות הקודמות, אולי כדאי שתציע לאחותך להשתתף איתך במחיר המערכת, וכך תוכלו יחד לבנות משהו ריאלי יותר.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שבאוטו דיפו יש את כל מה שאני מחפש,בזול???

או שהייתה ציניות בדבריך?

קצת

סאב אתה לא יכול לחבר לרדיו דיסק כי כוח שנחוץ להפעלתו ישרוף את הרדיו דיסק.

יש מבחר גדול של סטים זולים שיכולים לעבוד אים 18 רמס שHU יכולה להציע להם. בין המומלצים הוא PULSE\TEMPO של מוראל. אך בשל התקציב שלך, תשכח מסאב.

כיוונתי לאוטו דיפו כי זה מה שהם מציעים בדרך כלל (והרבה זבל נוסף), רדיו דיסקים וסטים זולים. גם כל חנות אחרת יכולה לעזור בזה. וגם להתקין תוך זמן קצר.

ליותר מזה, בלי מגבר, לא תגיע.

או שתתחיל לחסוך.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח נא לידידי הטוב והמכובד ייבגני על דבריו.

אכן כתיבתו היא לצנינים בעיני קוראי הפורום שאינם מכירים אבל אילו הכירו את הבחור היו יודעים שכל כוונתו טהורה וטובה.ישיר ובלי קיצורים.:wink:

התקציב שלך -איך נאמר בעדינות-הוא אפסי בכל קנה מידה.אולי אפשר לקנות הד יוניט וסט לקדימה +חיוט זול ובעיקר אם נקנה ביד 2 עוד ישאר קצת עודף,אז שווה לחפש שם וגם תמצא.

קניתי לפני זמן מה לחבר מגבר 4 ערוצים של פיוניר ב150 שח.מצב מצויין ושמור מאד.(יד 2).

הדוגמה הזו באה להמחיש שיש מציאות ואו מוצרים שאינם בהכרח יקרים ועם קצת מו'מ ניתן בהחלט לבנות מערכת בסיסית ופשוטה במחיר שהקצבת.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכל פורום CF

:smile: !

בעקבות השרור הזה, החלטתי שאיך שאחותי קונה רכב-אני מתקין בו מערכת לבד.

כרגע אני לומד בתיכון,אז אין לי כ"כ הרבה כסף.

התקציב- 1200 ש"ח,אבל כמה שיותר זול-יותר טוב.

חשבתי על HU עד 400 ש"ח,2 רמקולים קדמיים עד 300 ש"ח,סאבוופר עד 400 ש"ח,ו-100 ש"ח לכל מיני שטויות.

או שתמליצו לי אתם על מערכת שכוללת HU,סאב,ורמקולים.

תוכלו להמליץ לי על HU עד 400 ש"ח,2 רמקולים קדמיים עד 300 ש"ח,וסאבוופר עד 400 ש"ח ?

(עדיף שיהיה זול ככל האפשר)

(אבל שאני אוכל לחבר את הרמקולים והסאב-בלי מגברים :wink:.) (פשוט התקציב לא מאפשר מגברים :-( )

תודה לעוזרים

:-D !

כן.

אני יכול להמליץ לך לא לקנות אף רדיו דיסק עד 400 שקל. אף רמקולים עד 300 שקל וסאב וופר בלי מגבר טוב רק אם יש לך יותר מדי מקום בבגאז' ואתה רוצה למלא אותו קצת.

1200 שקל זה מספיק לך לרדיו דיסק נורמלי וזוג רמקולים טובים לא יותר (גם התקנה בד"כ).

תתחיל משם ונדבר אחר כך.

בעצם קודם כל שיהיה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כתיבתו היא לצנינים בעיני קוראי הפורום שאינם מכירים אבל אילו הכירו את הבחור היו יודעים שכל כוונתו טהורה וטובה.ישיר ובלי קיצורים.:wink:

התקציב שלך -איך נאמר בעדינות-הוא אפסי בכל קנה מידה.אולי אפשר לקנות הד יוניט וסט לקדימה +חיוט זול ובעיקר אם נקנה ביד 2 עוד ישאר קצת עודף,אז שווה לחפש שם וגם תמצא.

קניתי לפני זמן מה לחבר מגבר 4 ערוצים של פיוניר ב150 שח.מצב מצויין ושמור מאד.(יד 2).

הדוגמה הזו באה להמחיש שיש מציאות ואו מוצרים שאינם בהכרח יקרים ועם קצת מו'מ ניתן בהחלט לבנות מערכת בסיסית ופשוטה במחיר שהקצבת.

בהצלחה

ולחבר רוקפורד ב100 שח לא קנית ?:)

אתה מתכנן את המערכת לזמן הקרוב מאוד או נניח עוד חודש- חודשיים ?

אם לא לזמן הקרוב, חכה ובסבלנות ועבור באופן קבוע על לוחות המכירה של הפורום , לפעמים יש מגברים ישנים aממש משתלמים.במקביל פתח נושא בפורום קניה עם בקשותיך , ובמחיר המתאים לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה שכחתי מוטי.ועל כך נאמר שמלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים...:lol:

עוד דוגמה מוחשית שאני מבקש להציג לבחור שעם קצת סבלנות וחיפוש -הוא יכול בענק להגיע ליעד שהקציב לעצמו ומי כמוך מוטי -יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מכיוון אחר:

אתה החלטת על דעת עצמך להתקין מערכת ברכב שאחותך תיקנה?

קיבלת את אישורה?

אתה הולך לנהוג ברכב מספיק כדי להנות מההשקעה שלך?

אם ענית כן לשתי השאלות הקודמות, אולי כדאי שתציע לאחותך להשתתף איתך במחיר המערכת, וכך תוכלו יחד לבנות משהו ריאלי יותר.

כן. כן. לפעמים. אחותי לא יכולה להשתתף בהוצאות שמחוץ לתקציב של קניית רכב (קנייה+ביטוח+יישור קו מכני+דלק+אחזקה)

קצת

סאב אתה לא יכול לחבר לרדיו דיסק כי כוח שנחוץ להפעלתו ישרוף את הרדיו דיסק.

יש מבחר גדול של סטים זולים שיכולים לעבוד אים 18 רמס שHU יכולה להציע להם. בין המומלצים הוא PULSE\TEMPO של מוראל. אך בשל התקציב שלך, תשכח מסאב.

כיוונתי לאוטו דיפו כי זה מה שהם מציעים בדרך כלל (והרבה זבל נוסף), רדיו דיסקים וסטים זולים. גם כל חנות אחרת יכולה לעזור בזה. וגם להתקין תוך זמן קצר.

ליותר מזה, בלי מגבר, לא תגיע.

או שתתחיל לחסוך.

עזרת לי קצת :-).

אכן כתיבתו היא לצנינים בעיני קוראי הפורום שאינם מכירים אבל אילו הכירו את הבחור היו יודעים שכל כוונתו טהורה וטובה.ישיר ובלי קיצורים.

בהצלחה

אני מעוניין רק בחדשים,אפילו אם הם חתיכת ח7א.

כן.

אני יכול להמליץ לך לא לקנות אף רדיו דיסק עד 400 שקל. אף רמקולים עד 300 שקל וסאב וופר בלי מגבר טוב רק אם יש לך יותר מדי מקום בבגאז' ואתה רוצה למלא אותו קצת.

1200 שקל זה מספיק לך לרדיו דיסק נורמלי וזוג רמקולים טובים לא יותר (גם התקנה בד"כ).

תתחיל משם ונדבר אחר כך.

בעצם קודם כל שיהיה רכב.

טוב,אני אפתח עוד שרשור אחרי קניית הרכב :wink: .

ולחבר רוקפורד ב100 שח לא קנית ?:)

אתה מתכנן את המערכת לזמן הקרוב מאוד או נניח עוד חודש- חודשיים ?

אם לא לזמן הקרוב, חכה ובסבלנות ועבור באופן קבוע על לוחות המכירה של הפורום , לפעמים יש מגברים ישנים aממש משתלמים.במקביל פתח נושא בפורום קניה עם בקשותיך , ובמחיר המתאים לך .

ושוב,אני מעוניין רק בחדשים,אפילו אם הם חתיכת ח7א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...