Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבת שלום פורום,התחדשתי היום בסוזוקי ג'ימני שחורה :)

Devil
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מוריד גם את ה'מיגון' האחורי, הוא לא מועיל לכלום.

וכמו שהמלצתי קודם לכן, הייתי מסיר את החיפוי פלסטיק של הרזרבי, ומלביש כיסוי ברזנט פשוט.

סה"כ כלי יפה! תהנה ממנו ושמור על עצמך מטעויות של מתחילים, ובעיקר: אל תתבייש להגיד לעצמך ולחברים "לכאן אני לא יכול להכנס- זה מעבר ליכולות שלי/של הג'ימני".

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הנסיעה בשטח שלך הוא רק/בעיקר בדיונות אין טעם לעבור ל 50/50.....בדיונות יש עדיפות לצמיגי כביש

למה בדיונות יש עדיפות לצמיגי כביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כמה שמגן חזירים הזה לא מתאים לרכב

אני הייתי מוריד אותו מהר

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ כלי יפה! תהנה ממנו ושמור על עצמך מטעויות של מתחילים, ובעיקר: אל תתבייש להגיד לעצמך ולחברים "לכאן אני לא יכול להכנס- זה מעבר ליכולות שלי/של הג'ימני".

מבלי לזלזל בעצות הטובות של שאר האנשים, זו העצה הכי טובה שקיבלת כאן.

נהיגת שטח לא לומדים בהתכתבות. יש המון משמעות לנסיון, קריאת שטח, הכרת הרכב ומגבלותיו וכמובן הנהג ומגבלותיו.

אבל, וזה אבל גדול...הרבה פעמים ככל שרוכשים יותר נסיון, מתחילים לזלזל. זה יכול להתבטא באי חגירת חגורת בטיחות, או לקיחת סיכונים מיותרים כמו שפ"צים עתירי זוית ועמוקי תהום וכדומה. בשטח אתה לא צריך להוכיח לאף אחד שום דבר. מי שבא לשחק את משחק "למי יש יותר גדול", מקומו לא בשטח.

ביחידת המילואים שלי אני עוסק בנהיגה מבצעית אגרסיבית מאוד (מאוד מאוד) ועדיין, בטיחות מעל לכל ודבר ראשון.

באזרחות בשטח, אני נוהג לאט, זוחל היכן שצריך, נהנה מהנוף, לא ממהר לשום מקום.8) בשביל זה הרי יש ערכת קפה ומחצלת.

אני מצרף סרטון קטן שתראה איך נסיעה קצרצרה במהירות אפסית הופכת לסיוט. כדאי להפנים.

GeYmDOzoibk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים על התגובות. כרגע אני אוהב את הרכב כמו שהוא (עם המגן חזירים).

רציתי לדעת כמה יעלו לי בערך צמיגים 50/50?

בנוסף הבנתי מהתגובות שבדיונות יש עדיפות לצמיגי כביש. מישהו יכול להסביר לי למה?

pilon תודה על הסירטון, הפנמתי, ומקוה שכך גם כולם.

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בדיונות כמה שהצמיג יותר חלק ככה יותר טוב (חפש תמונה של צמיגי כפות ותבין את המשמעות)

צמיגים 5050 מחברה טובה צריכים לעלות באיזור ה2000 שח

לי אישית יש צמיגי יוקוהמה שנרכשו אצל גילי מצמיגי מוריס בבית עובד, ממליצ בחום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מבין למה בדיונות עדיף צמיגי כביש חלקים???

למה רוב הסופות נועלות מקסיס ביגהורן עם קוביות? למה בתחרות "מלך הגבעה" בשישי האירון המתחרים נעלו בעיקר צמיגי שטח מלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי כפות פועלים בעיקרון שונה לגמרי מזה של צמיג כביש

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף סרטון קטן שתראה איך נסיעה קצרצרה במהירות אפסית הופכת לסיוט. כדאי להפנים.

GeYmDOzoibk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הולי פאק...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,שבת שלום, אז ככה התחדשתי בחלונות כהים לרכב:

שמשה אחורית+ שני החלונות מאחורה בגוון שחור בינוני,

ומקדימה גוון שחור בהיר,העלתי גם תמונות.

DSC01445 - עותק.jpg

DSC01446 - עותק.JPG

DSC01447 - עותק.jpg

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההשחרה בחלונות הקדמיים תכשיל אותך בטסט.

עד לטסט יש עוד שנה וחוץ מזה מקדימה זה גוון הכי בהיר שיכול להיות אז ככה שאין כל בעיה,

גם במאזדה שלי כל הרכב השחרה בהירה למעלה משנה ועברתי ככה תטסט.

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עברת טסט, אבל החוק לא מאפשר, להלן התקנה:

תקנה 356(ד)

לא ירשם רכב ולא יחודש רשיונו של רכב שהשמשות המותקנות בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי, בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עברת טסט, אבל החוק לא מאפשר, להלן התקנה:

תקנה 356(ד)

לא ירשם רכב ולא יחודש רשיונו של רכב שהשמשות המותקנות בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי, בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת.

ושים לב שלא משנה בכלל דרגת הכהות, גם ציםוי שקוף הוא לא חוקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע מוריד,זה לא בעיה ודרך אגב אני לא העלתי תתמונות בשביל שתגיד לי מה חוקי ומה לא חוקי,

תאמין לי שהצללה בחלונות רק עוזרת ומשפרת תנהיגה בתנאי השרב שאנו חיים כאן,המזגן מקרר יותר טוב,הרכב נשמר

יותר טוב מבפנים והקרניים של השמש לא מסנוורות בזמן הנהיגה.

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...