Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון ושאלות למנהלי המועדון ולמנהלי הפורום (בענין שיווק / פרסום / תפוצה)

bkatzir
שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

היום ליד עמדה 1 בחולון פגשתי אדם עם אופנוע כמו שלי (Yamaha XS1100 79) שאחרי שהתלהב מהאופנוע שלי, סיפר לי כי יש לו מס' חברים נוספים שהם בעלי אופנועים דומים שנפגשים לעיתים קרובות וגם רוכבים ומטילים ביחד.

לשאלתי, האם הוא שייך למועדון החמש או האם הוא משתתף בפורומים בנושאים האלו באינטרנט הוא השיב שלא.

עד שחבר ששיך למועדון הכיר לי את הפורום לא ידעתי עליו למרות שהנושא מעניין אותי משחר ילדותי.

האם לא כדי לפרסם יותר את פעילות המועדון ואת דבר הפורום?

לדעתי פרסום יותר רחב של הפעילות (פיזית ואינטרנטית) יביא למס' גדול יותר של אנשים שגם כך מתעניינים בנושא להכנס ממש לתחום שלדעתי הוא בהחלט סוג של פעילות תרבותית.

כמו כן, מודעות גבוהה יותר לתחום יכולה להביא לשיפור השרות והתנאים לבעלי רכבי אספנות בארץ.

אשמח לקרוא דעות נוספות.

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום בועז,

לא, איני מנהל בפורום וגם לא במועדון החמש. אני "רק" חבר במועדון ומבקר בפורום לעיתים תכופות.

לדעתי האישית, הצפת בעיה שידועה לרבים מאיתנו. חלק ניכר מחברי מועדון החמש, כמו גם חברים במועדונים אחרים וכן חובבי רכב בכלל, לא גולשים באינטרנט. נכון, העולם באינטרנט רוגש ומתקדם במהירות, אבל לא כך חברינו. על פי הבנתי, רוב חברי מועדון החמש עסוקים יותר בשימור/טיפול/טיפוח התחביב שלנו ולא כל כך מתעניינים או מעורים בנעשה כאן או בנט בכלל. לכן קשה להגיע אליהם בלי פרסום יקר, במדיות שונות, שאיני בטוח שישרת את מטרות המועדונים השונים, כל אחד מטעמיו. למועדון החמש, יש את הפרסומים הכתובים כגון הקלסיקון והאבטומוביל, כך מועבר המידע לחלק ניכר מחבריו והדבר מספק, לפחות עד עתה. כמו כן ישנם המפגשים בכל שישי, גם שם מועבר המון מידע...

אם אינך חבר מועדון החמש, נשמח אם תצטרף ותגיע לביקור למפגש השפלה. יש לנו גם כמה אופנועים ב"ארסנל"... אגב, נקבל אותך בברכה, גם אם אתה לא חבר מועדון...

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר האחרון שאנחנו צריכים פה, זה עוד אופנוענים עם XS1100.

סתאאאם. :-P. אל תרתח.

בהתייחסותי כאחד ממנהלי הפורום (ואינני עונה בשם מנהלי המועדון).

הפורום מונה כיום כ-70,000 משתמשים פעילים, ברמה כזו או אחרת, ועוד כמות אדירה של גולשים מזדמנים מידי יום, שגולשים וקוראים באתר מבלי להרשם אליו.

CARSFORUM, ופורום המועדון בו הוא הפורום הגדול בארץ בנושאי רכב, וכל חיפוש בגוגל או במנוע חיפוש אחר, בכל נושא הקשור לרכבים וגם לרכבי אספנות, יוביל את המחפש אליו, בראש טבלת התשובות לחיפוש.

לפורום המועדון / פורום האספנות נכנסים מידי יום אלפי גולשים, שמשוטטים באתר, ולאו דווקא נכנסו אליו בנושא אספנות.

חברים / אספנים שמשתמשים באינטרנט יגיעו אליו די מייד, בשימוש בכל מנוע חיפוש ברשת.

אלו שלא משתמשים באינטרנט, אני לא בטוח שילמדו להשתמש בו, גם אם ידעו על נפלאות הפורום.

על איזה שיוק בדיוק חשבת ? באמצעי תקשורת אחרים ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 תשובות רלוונטיות:

1. איך מצטרפים רשמית למועדון? (זה שאני לא יודע כבר אומר משהו...)

2. דווקא הגעתי בעבר מס' פעמים למפגשים ליד הקניון בר"ג וליד אונ' תל אביב (אני יודע שחלף כבר הרבה זמן..)

3. חשבתי שאולי צריך לקחת יחצ"ן לנושא או למועדון - העלויות הן בדרך כלל ברמות של 5,000 ש"ח לחודש ולא חייבים לעשות את זה הרבה חודשים.

בברכה:

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 תשובות רלוונטיות:

1. איך מצטרפים רשמית למועדון? (זה שאני לא יודע כבר אומר משהו...)

2. דווקא הגעתי בעבר מס' פעמים למפגשים ליד הקניון בר"ג וליד אונ' תל אביב (אני יודע שחלף כבר הרבה זמן..)

3. חשבתי שאולי צריך לקחת יחצ"ן לנושא או למועדון - העלויות הן בדרך כלל ברמות של 5,000 ש"ח לחודש ולא חייבים לעשות את זה הרבה חודשים.

בברכה:

בועז.

בועז שלום,

בהיותי חבר מועדון ה-5, אני יכול לספר לך שהמפגשים הועתקו מר"ג למתחם נוקיה ליד אצטדיון יד אליהו שבתל אביב ומתקיימים כרגיל בימי שישי בשעות אחר הצהריים. לא חייבים להיות חברים על מנת להגיע למפגשים אלה.

ניתן להצטרף רשמית למועדון באמצעות פנייה באתר של המועדון: www.5club.org.il/

בנוגע ליחצנו"ת או כל רעיון אחר שעולה במוחך, באם תרצה, לאחר הצטרפותך למועדון, תוכל לקחת חלק פעיל בהחלטות ובפעילויות של המועדון ואולי תוכל לשכנע בצורך כזה או אחר

בהצלחה:-)

1972 Mustang converyible 351c

1977 Corvette T-top 350

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...