Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסארה 04 אוט' . מתנע מת אבל מגיב למכות .

zvikas
שימו לב! השרשור הזה בן 5512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ברור לי למה התחבר השירשור של הבעיה של הסטרטר משאלה ישנה אבל בכל מקרה לעניין בורר ההילוכים הכוונה לחיישן בורר ההילוכים שהוחלף .

שאלה לתשובה בהוספת המגבר לפני הסטרטר , אם המגבר לא היה במשך 5 שנים והרכב התניע ללא בעיה מה גרם לזה שעכשיו צריך להוסיף חלק חדש ואם הוא חיוני למה לא היה שם מהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לתשובה בהוספת המגבר לפני הסטרטר , אם המגבר לא היה במשך 5 שנים והרכב התניע ללא בעיה מה גרם לזה שעכשיו צריך להוסיף חלק חדש ואם הוא חיוני למה לא היה שם מהתחלה.

חצי שנה יש לך בעיה בסטרטר יום מניע יום לא ויום למה לא , חמש שנים לא היה בעיה ולפי השרשור כחצי שנה יש בעיה שלא ניפטרת למרות החלפת חלקים שונים שיכול להיות שהם הבעיה .

ניתקלתי בבעיה בפג'ו 205 שנת 93 ,בעיה דומה לשלך היתי אצל 3 חשמלאים ,פרקתי סטרטר ומצבו היה חדש, החלפתי מצבר לחדש והבעיה חזרה פעם כן פעם לא ותמיד זה קורה כשאתה הכי ממהר .

גם אני נסעתי על הרכב כשנה וחצי ללא בעיה ויום בהיר אחד התחילה הבעיה, כל מה שעשיתי לא עזר וגם החשמלאים הרימו ידים לבסוף הורכב המגבר שעלותו עד מאתיים שך כולל עבודה (יותר זול מלהחליף חצי מהרכיבים באוטו )וכ10 חודשים נסעתי עם הרכב ללא בעיה עד שנימכר הרכב.

לגיסתי יש גם פג'ו 205 שנת 90 , וגם אצלה הופיעה בעיה דומה עד הרכבת המגבר שפתר את הבעיה .

פנה לחשמלאי רכב שירכיב לך מגבר לסטרטר ואני מאמין שהצרה הזו תסתים גם אצלך.

למה, לא יודע אולי בלאי של מערכת החשמל .

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה

ביום ראשון אתקין את המגבר הזה כי כמו שכתבתי ניסיתי כל מה שהחשמלאים הציעו

האם גם אצלך זה התבטא ב"מוות פתאומי" של מערכת ההתנעה.

אין כאן מצב של תגובה של הסטרטרבכאילו ניסיון להתניע עם רעש או חירחור אלא 0 תגובה .

אני מקווה שאתה צודק ופתרת לי את הבעיה. מוזר שחשמלאי של מוסך החברה לא הציע את זה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אצלי היה 0 תגובות אפילו לא רעש של תק תק שמראה על פחמים גמורים , כל המערכות חשמל עבדו אורות וכו' אבל הסטרטר לא הגיב .

1. חפש בשרשורים תגובה שנתתי לבעיה דומה לרכב פגו' ,רשום שם כתובת של חשמלאי שמרכיב מגברים כאלה ,פשוט אני לא זוכר את הכתובת אם לא תימצא אני אחפש את הכתובת וארשום לך כתגובה .

2. מקווה שאתה מאזור המרכז אם לא, תחפש בין חשמלאים באזור בו אתה גר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה שאתה מתאר זהה.

אני מאזור המרכז

אחפש את התשובה שלך בפורום

אבל אני מניח ששבמוסך של סיטרואן שאני מטפל ברכב ידעו על מה מדובר ובנוסף אבדוק עם עוד כמה חשמלאים

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מצאתי את הכתובת , חשמלאי רכב אור קור רחוב הבנאים 19 חולון .

אפרופו חלק מהאנשים קוראים לחלק מגבר וחלק קוראים לחלק ממסר .

בהצלחה .

ונראה לי שהיתבלבלתי במחיר המחיר בין 100 ל 150 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אין צורך להוסיף ממסר או שום דבר אחר,הבעיה בקסארות מהשנים האלו הינה כבל מתח מהמצבר למתנע.

בזמנו היתה קריאת שרות (RECALL) במוסכים המורשים להחלפת הכבל לאחר,ולרוב הוא הגיע עם מחבר מהיר לקוטב החיובי במצבר בצבע אדום.

בכל מקרה,יש להחליף כבל מתח מהמצבר למתנע.

בברכה,אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לי לחשוב לכיוון הזה, אבל אם זו בעיה כזו פשוטה, במוסך לא היה מצליח לגרום לך להוציא כל כך הרבה כסף במשך החצי שנה האחרונה הזו.

לא כולם אמינים לצערנו הרב, ואולי אני סתם מכפיש אבל קשה לי להאמין שבמוסך מרכזי לא הכירו תקלה מוכרת כמו זו (ע"פ מה שאורן רשם).

פנה לאורן, ESI_TURBO , יש בבעולותו מוסך, אנ ירק יכול להמליץ על אמינות ומקצועיות.

חג שמח,

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האפשרות הנוספת לפתרון הבעיה.

אני מתכוון לבדוק מחר טלפונית את הנושא של הכבל עם המוסך של סיטרואן שיבדקו במחשב שלהם את היסטוריית הטיפולים באם נעשה השינוי הנ"ל.מיכוון והרכב אצלי אינו חדש.השאלה היא שבמידה וכן הוחלף האם עדיין הבעיה נובעת משם.

האם יש לכם גם עצה להתנעה עם התקלה מבלי לסמוך על המזל ועל ההמתנה לגרר.

בכל מקרה שתי האופציות לפתרון נמצאות בחולון ולא רחוקות אחת מהשניה אז במידה ולא אצליח להתניע אבצע את הגרירה לכיוון .

תודה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה של סטרטר שאינו פועל/פועל כראוי, פשוטה לאיתור. עצוב, שלוקח זמן כה רב לאתר בעיה, תהיה אשר תהיה. שום דבר שם לא מסובך, ומס' הבדיקות לאיתור מושלם, אינו עולה על 5 , שכל אחת מהן אורכת לא יותר מכמה עשרות שניות בודדות.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש תקלות שלא מופיעות כשמחברים מחשב , כשמגיעים לחשמלאי או למוסך אפילו מורשה, חוק מרפי ממתין שם והרכב מניע, ואז תקלות שניחשבות פשוטות גורמות לנו להוציא הרבה כסף בשיטת המצליח וזה בהמלצאת החשמלאי בלי שנדע .

עד היום חשמלאים לא פתרו את הבעיה גם במוסך מורשה, ממליץ ללכת לכיוון של פיתרון שפתר בעיה בשתי מכוניות עם תקלה דומה שניפתרה ולא חזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל התשובות שהתקבלו פה פניתי היום למוסך של אורן שרותי רכב שהיה גם בין המגיבים.מהשיחה הטלפונית שוכנעתי שהוא מבין בסיטרואן .

הרכב אומנם נבדק לפני כן במוסך של סיטרואן והאבחנה הייתה שהתקלה נובעת מהסטרטר וזאת למרות שהוא הוחלף לפני מספר חודשים,לא במוסך שלהם אלא אצל חשמלאי רכב שמתברר שעבד מול משפץ סטרטרים די ירוד וזאת על פי עדות החשמלאי.

על מנת לקבל אבחנה נוספת וליתר בטחון פניתי לאורן שגם הוא הסכים עם אבחנת התקלה . הסטרטר הוחלף ובאותה הזדמנות אובחנה תקלה נוספת על יד אורן שמנעה נזק יותר רציני.

אני שמח לציין שהטיפול במוסך של אורן היה מאד מקצועי עינייני ומהיר והמחירים מאד הוגנים .ואני ממליץ למי שמחפש מוסך אישי של איש אחד מאד מקצועי שמולו אתה עובד לפנות לשם. אני מקווה שלא אזדקק בקרוב לבקר אצלו אבל את שאר הטיפולים בטוח שאעשה אצלו.

אומנם זה נשמע כמו פרסומת אבל זה רק רצון לשתף חברים אחרים בפורום , וכמו שמיועדנו ג'רי סיינפלד אמר פעם שלמצוא מכונאי הגון ( אומנם בניו יורק ) עדיף על סקס... נו עם כל הכבוד ויש כבוד אני לא בטוח שאנחנו הישראלים מסכימים עם זה.

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...