Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 91 GLX - לקראת טיפול ראשוני

davideinat
שימו לב! השרשור הזה בן 5525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סע לצביקה לנתניה הוא כבר יטפל לך בקרבורטור שלך.

אתה זורק המון שאלות באויר ומבקש שיטפלו לך בהם דרך מסך המחשב.

לא ניתן לעשות טיפולים דרך התכתבות.

תערובת הדלק שלך לא נכונה לכן העשן שיוצא, כמובן אינני שולל שריפת שמן במידה ושמו לך צמיגות לא מתאימה לרכב הנ"ל.

סע לצביקה אתה לא תתחרט.

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום kwon

טוב שיש מי שקורא את מה שאני כותב.

פשוט קיבלתי אוטו, חתול בשק, ואני לא מכיר אותו בכלל.

גם אם נראה לך שזרקתי המון שאלות לאויר סתם - א. גם הבעיות לא באו ביחד. מיום ליום גיליתי עוד משהו ורציתי להבין. ב. התשובות עזרו לי מאוד, גם אם הן גירדו לך את קצות העצבים.

במצב שלי, שאין זמן לטפל באוטו וללמוד מהנסיון כמו שעשיתי עם האוטו הקודם שלי, השאלות והתשובות הן הדרך שלי והן עוזרות המון.

לא יכול להגיע לצביקה בקרוב, ולכן אסתפק בתחליפים. רק רציתי לדעת כמה זה יכול לעלות. אין לי כסף מיותר לזרוק, ומצד שני לא רוצה להסתפק באיזה חלטוריסט שינקה לי את הקרבורטור עם ספריי וכדו'.

לילה טוב,

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה,

אם כבר העלית את זה - יכול להיות שהשמן ששמו לי בטיפול האחרון לא מתאים וגורם לעשן בצבע אפור-שחור?

עשן של שמן לא אמור להיות בצבע לבן-סגלגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניקית את שסתום אדי השמן כפי שצביקה הסביר לך?

ניקוי + שיפוץ קרבורטור אמור לעלות סביב 350 - 450 ש"ח תלוי במי משפץ.

חשוב מאוד לבצע את העבודה ביסודיות. שיפוץ חפיף עלול לעלות לך בצריכת הדלק וביצועי המנוע.

40 דקות נסיעה לנתניה יפתרו לך את רוב הבעיות. אנשים היו מגיעים אליו גם מצפון.

לצערי אני מבין גדול בקרבורטורים.

מה מצב השמן? האם יש איבוד שמן? מה צבעו?

ברכב שלך עדיף להשתמש בשמן איכותי בדרגת צמיגות 20W/50 או 15W/50.

שימוש לרוב במשמנים בדרגות צמיגות 15W/40 ומטה עלול לגקום לתופעה הנ"ל.

אך ככל הניראה בעיה בתערובת אויר דלק, פרק את השסתום (הוא יוצא בהברגה החוצה) השרה אותו בגיגית קטנה עם דלק ל 15 - 20 דקות נגב, אם יש אפשרות לעבור עליו עם לחץ אויר אז בכלל שיחקת אותה.

בהצלחה.

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...