Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיכן ניתן להשיג מדרגות ומגן חזית לרכב?

MOSHE18
שימו לב! השרשור הזה בן 5611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

ברצוני להוסיף לרכב שבחתימתי מדרגות ומגן חזית (או חזרים ?), זהו רכב ה-4X4 הראשון שלי כך שאין לי כל כך ידע וכו' בתחליפים, לדגם שלי אקסטרייל אין שום חלק כזה, גם לא בEBAY, ברצוני להוסיף מגן ומדרגות (או רק אחד מהם) בשביל יופי, תודה למי שיעזור

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

אתה יכול לפנות למספר מקומות -

גתוס - http://www.gatos.co.il/page.asp?div=Main

אספיר - http://www.asfir.co.il/

הנדסת חלומות - http://www.nfdream.com/

עידו - http://www.ido4x4.co.il/

פרוג'יפ - http://projeep.co.il/Category.php?TopID=2&CatID=29&SubCatID=20

ויש עוד...

לשיקולך, בהתאם להמלצות שבטח תקבל כאן, למיקומך הגיאוגרפי, ולכיסך..

מקווה שעזרתי,

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מוציא אלפי שקלים על מגן חזירים - אני מבקש לפתוח עליו דיון.

מה מטרתו? מתי נתקלת בחזיר (או קנגורו ) לאחרונה?

האם אתה מבין עד כמה הוא קטלני להולכי רגל אם חס וחלילה תפגע במישהו?

האם אתה מודע לכך שמגן חזירים כזה, במקרה של תאונה קלה מעצים את הנזק שנגרם לרכב שלך (נעזוב בצד מה זה עושה לרכב השני)? במקרה של תאונה קלה שהיתה נגמרת בפגוש מעט מעוך או אולי נספגת על ידי הפגוש ללא נזק נוסף, מגן החזירים יתקפל על הרכב (אין לו טיפת גמישות), יגרום נזק למכסה המנוע, לגריל, לפעמים לרדיאטור, אם המגן הוא לכל רוחב הרכב צפה לשבירה של כל הפנסים ומכות בכנפיים, בקיצור נזק כבד ומיותר שהועצם רק בגלל מגן החזירים.

אם אינני טועה יש כרגע חוק שאוסר התקנת מגיני חזירים במכוניות חדשות, ואם זה היה תלוי בי הייתי מוציא אותו מחוץ לחוק לגמרי, לרכב חדש או ישן.

אין בין המגן הזה דבר או חצי דבר לבין הגנה על משהו.

בכל המכוניות שהיו לי ושקניתי עם הדבר הזה, עוד לפני סידור הדברים באוטו פירקתי את המגינים האלה והעפתי לכל הרוחות.

המלצתי הכנה - תוותר על מגן החזירים. בכסף שאתה חוסך תעשה קורס נהיגת שטח שמותאם גם לרכב שלך, או תצ'פר את עצמך במשהו אחר.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לחזק את דבריו של discoTD5 לגבי מגן החזירים.

זוהי תוספת מסוכנת הן להולכי רגל והן לרכב עצמו.

אם אתה רוצה תוספות ליופי יש כל כך הרבה בלבד מגן חזירים.

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה

אז כפי שאמרתי אני חדש בתחום ה4 על 4, תודה לכולם על שהערתם את תשומת ליבי על הסכנה שמשתקפת ממגן החזירים, לקחתי לתשומת ליבי.

לגבי תוספות קוסמטיות - קניתי באיביי סט ניקלים כרום (מדהים, יש לי בעיות מכס, המוצר כבר בארץ) שבקרוב אתקין ואעלה תמונות, אני מעונין מאוד במדרגות, כבר אדבר עם האנשים שהבאתם לי ואעדכן.

לגבי קורס - בקרוב אעשה קורס אצל חברת ניסאן שתלמד אותי היטב מה רכבי יכול לעבור ומה לא.

אשמח לעוד מידע, דרך אגב אתם בטוחים שמגן חזית / חזירים כל כך מסוכן ? אילו עוד תוספות אפשר לרכוש ?

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה,

כן. מגן חזירים לא מגן על כלום. הוא רק עלול לגרום לך נזק במקרה הטוב, ולהיות קטלני להולכי רגל במקרה הרע.

תוספות לרכב שלך? תבדוק עם היבואן עם אילו תוספות מקוריות ניתן לרכוש את הרכב ותבדוק אם זה מתאים לך.

מצד שני, שים לב שהפוזה של רכב שטח שונה מפוזה של מאזדה לאנטיס.

אגב, הרכב של יפהפה כמו שהוא. לטעמי הוספת ניקלים ואביזרי קישוט מסוגו רק יפגעו במראה הנקי של הרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן החזירים הוא בעייתי ביותר אבל אף אחד מכם לא ציין את הסיבה שבגינה הוא מאוד מאוד מסוכן.

רכבים מתוכננים היום שכל הפרונט קורס בשעת תאונה וסופג את האנרגיה של התאונה וככה תא הנוסעים והנוסעים בו לא נפגעים.

ברגע שהתקנת מגן חזירים אתה עוקף את כל אזורי הספיגת אנרגיה ומעביר את מלא האנרגיה ישירות לשילדה, מה שיגרום לטוטל-לוסט לרכב גם בתאונה קלה אבל חמור מזה, יגרום לפציעות קשות בתוך תא הנוסעים.

מדרגות צד הן חרב פיפיות, מצד אחד אם אתה יורד לשטח אז הן שומרות על ספי הרכב בכדי שלא יפגעו, מצד שני הן מורידות לך את גובה הגחון ולכן אתה עלול כל הזמן לשפשף אותן.

באופן אישי אני לא מת על כל צנרת הניקל הזאת שהרבה אוהבים להעמיס על רכבי 4X4.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאלו שאומרים "לא" למגן החזירים. זו הוצאה מיותרת ובעיקר מסוכנת.

חברים "ג'יפאים" אתם צריכים להבין מאיפה מגיע פותח השרשור, אם הוא חובב רכב (לא שטח) במקור, אז כל מיני קוסמטיקות, שיפורים ויזואליים וכו מאוד מענינים אותו מתחום הרכבים הפרטיים.

לפותח השירשור - בג'יפים הקונספט הוא שונה, שמים בג'יפ רק דברים פרקטיים שיעזרו / יתרמו בשטח ולעבירות. אין מניעה לעשות קוסמטיקה, אבל כל זמן שזה לא פוגע בתכונות השטח של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא מתכוון לרדת עם הרכב לשטח כמעט בכלל, זוהי הסיבה שלא קניתי לבסוף לאנד קרוזר, הבנתי שמיותר ולא נחוץ לי מנוע 3 ליטר וכו',

מה שכתבתם לי על מגן החזירים ממש הבהיל אותי, ירדתי מהרעיון (הייתי בטוח שזה תוספת קטנה ולא מזיקה לעולם)

לגבי שאר תוספות - על מה אתם ממליצים ?

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לרדת עם הרכב לשטח אז יש מלא תוספות קוסמטיות שאפשר להוסיף. תסתכל כאן:

http://www.worldstylingtt.com/product_detail.php?id=2889

וגם כאן:

http://www.australianxtrail.com.au/Shop.htm

נראה לי שזה יספק את הניסאן שלך...

לדעתי דרך אגב, הגגון עם הפנסים בתוכו ממש מגניב.

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה לא אמרת שאתה לא מתכוון לרדת לשטח?

אז ככה, תתחיל עם קפיצי הנמכה של בילשטיין, תנסה לקרב את הרכב כמה שיותר לקרקע, תשים צמיגים חתך נמוך פירלי P6 וכדומה.

ספוילר אחורי ענק יהיה נחמד, אצלך כנראה שיבוא על החלק האחורי של הגג. מאחור, תשים קצה אגזוז מנירוסטה עם 2 יציאות שכמעט יגרד את הקרקע, (אל תשכח לתלות עליו נעלי תינוק). תשים סמל GTI ו - TURBO מאחור.

מלפנים שים קסנון, מנורות לשפריצרים, מנורות מסתובבות בגריל ופנסי ערפל HELLA. על המראה הפנימית תתלה זוג קוביות ענק.

מתחת לרכב תוסיף מנורת נאון למראה של חללית ובצידי הדלתות למטה תשים מדבקות מאורכות עם סוסים דוהרים.

ואים זה לא מספיק, יש מדבקות שנראות כמו פגיעה של קליע.

זהו, צא להסתובב בכביש ותהנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך אני מחזק את מה שאמרו על מגן חזירים.

אבל תרשו לי לחדד.

מגן חזירים מגן על הרבה דברים ומאוד נחוץ , למי שמידי פעם עולה לאספלט בשביל לחצות אותו .

רכב שנוסע כל יום כל היום בשטח קשה ובעיקר סבוך שובר פנסים בקצב מסחרר , ולא פעם נתקל במצב של ענף שעף לכיוון הרדיאטור.

מגן חזירים לא מגן מהכל אבל בהחלט מרחיק את רוב מכות מהפנסים והרדיאטור.

לעיתים רחוקות אפילו קורה מצב שהוא מגן מחזיר בר או חיה אחרת , אבל זה באמת לא קורה הרבה.

הבעיה היה שכל איש עסקים שיורד פעם בשבוע לשביל של הירקון מתקין פגוש ענק עם כננת ומגן חזירים , אז הוא מסכן את עצמו נוסעיו ומי שיתקל בו .

דיסקו אני לא חושב שצריך להוציא את זה מחוץ לחוק , יש הרבה אנשים שרכב העבודה שלהם מצוייד ככה ויש להם צורך אמיתי בזה.

אולי להגדיר שרכבים מסויימים לא יכולים להתקין כזה ( אף אחד לא קונה רכב כמו בשירשור הזה כדי לרעות את הבקר ברמת הגולן).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...