Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשימת הדברים שאותם אני הולך לקנות בחו"ל... שווה את המחיר?

Dj GuyGivant
שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אייל אחרי ההמלצות שלך זה מה שאני הולך לקנות כנראה סופית!!!!

1.Component:

Infinity KAPPA 60.5CS 6 1/2" 2-Way Component System (Pair) $164.99

x108k605cs.jpeg

2.SubWoofer

Infinity KAPPA PERFECT 12.1

$137.99

h108PER121-b-1.jpeg

3.Amp

Kicker 02KX800.4

269.00$

h206KX8002.jpeg

אייל אני מקווה שזה יספק אותך כי נראה לי שזו אחלה מערכת בסופו של דבר (תסכים איתי :))

ותודה רבה על העזרה של כולכם...

במיוחד שלך אייל. אתה ע-נ-ק!! :):roll:

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת מעולה לטעמי (אני לא אוהב את הקומפוננט אינפיניטי אבל זה עניין של טעם :D )

רק דבר אחד מוזר לי הוא המחיר שכתבת על המגבר של הקיקר, הכי זול ראיתי אותו ב100$ יותר וזה היה מגבר משוחזר. אתה בטוח שזה אכן המחיר שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כן אייל... גם לי זה נראה מוזר כי ב Сrutchfield למשל המגבר הנ"ל עולה 600$ :shock: והרי הלינק:

http://www.etronics.com/product.asp?stk_code=kic02kx8004

ועוד משהו שחשוב לציין (ציטוט מן האתר:

"All products at Etronics are brand new. We do not sell used, reconditioned, or refurbished items."

מה שאומר שהמגבר חדש לחלוטין!

אייל... פעם אחרונה שאני מציק לך...

המלצה לקומפוננט טיפה יותר זול אך טוב כאחד? (משהו בסביבות 100-120 דולר כי ממש חרגתי מהתקציב המקורי של 500 דולר ואם אתה לא אוהב את הקומפוננט מי אני שאוהב אותו? :))

איך הקומפוננט הנ"ל?

Kicker 02K6.2

http://www.etronics.com/product.asp?stk_code=kic02k62&store=&catid=

HiFonics HCX6.2C

http://www.etronics.com/product.asp?stk_code=hifhcx62c&store=&catid=362

HiFonics HZCX5.2C

http://www.etronics.com/product.asp?stk_code=hifhcx62c&store=&catid=362

או שעדיף להישאר עם ה Infinity?

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לגבי המגבר, אבל מחיר מעולה.

לגבי הקומפוננט זה לא שהוא רע, סך הכל לא הכי לטעמי אבל זה לא אומר שהוא לא טוב. את השאר אני לא מכיר לכן לא אוכל לעזור לך איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לגבי המגבר, אבל מחיר מעולה.

לגבי הקומפוננט זה לא שהוא רע, סך הכל לא הכי לטעמי אבל זה לא אומר שהוא לא טוב. את השאר אני לא מכיר לכן לא אוכל לעזור לך איתם.

טוב אני כנראה אשאר עם הקומפוננט הראשון שבחרתי... כבר שמעתי בעבר INFINITY ואהבתי את מה שאני שומע...

אחרי שאחזור מחו"ל כנראה אעשה לעצמי הרכבה מקצועית למרות שיש לי חבר התקין לי כל מערכת שהיתה אצלי עד עכשיו...

חכו 3 שבועות ושוב אשוב להציק לכם :)

שיהיה לכולנו אחלה 3 שבועות... אתם פה ואני בעיר הקודש לאס וגאס (רק אח"כ עיר הקודש ניו-יורק :))

תודה רבה אייל, שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מחשבה שרצה לי בראש...

איך אתה עובר במכס עם כל הציוד :?:

כי לעבור באופן חוקי יעלה המון כסף...

אני מקווה שכמו שהעברתי את פלטת התקלוט שלי...

:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...