Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקשר לאירוח עסקי של אורח מטורקיה

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי באיזמיר וההתרשמות שלי היתה הפוכה.

דווקא איזמיר ?, חוץ מהתצפית מקדיפקאלה, זאת עיר התעשיה,נמל צבאי ובתי זיקוק/מפעלים פטרוכימיים בתוך מפרץ סגור, הכי מסריחה בטורקיה.

רק מהריח (כמו ע"י הקישון/הלבניות ) אפשר לאבד את חוש הטעם במסעדה טובה באיזמיר.

לעומת זה מלון המרחצאות ........ פרינצס (לא זוכר המילה הראשונה) הוא מלון ספא טוב, עם אמבטיות שיש ענקיות בחדר וסט ברזים לכל מיני מים מבריאים , גם הם מסריחים, מהטובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל להימנע בכל מחיר מהשווארמיות של נתניה. האיכות שנויה במחלוקת

והתנאים הסניטריים מתחת לכל ביקורת. לאורח טורקי זאת תהיה יריקה בפנים.

דווקא יש באיזור תעשיה פולג את אווזי ואת מפגש הנביאים (הבעיה שהם כבר לא מביאים בשר עגל, אולי רק בימי חמישי) שהם סבבה לגמרי, אבל מצד שני לא נראה לי שמישהו מטורקיה יאהב את השווארמה בארץ כי הם רגילים למשהו אחר, וגם לא נראה לי שב"אירוח עסקי" הוא מתכוון לקחת אותו לאכול מזון מהיר :-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...