Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם יודעים, לפורום יש (תיקון: היה) נציג בכוכב-נולד !!

NMP
שימו לב! השרשור הזה בן 5764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני דווקא לא אגרסיבי- אם הייתי אגרסיבי הייתי אומר לך מה לדעתי אתה צריך לעשות אם אותה אצבע שבחרת..:wink:

פשוט לא מבין במה הערתך תרמה למישהו או למשהו.

קשה לפרגן בלב שלם? לא כל יום יש נציג של הפורום בכוכב נולד.

בידידות,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה רבה עוז - אני מקווה שהזבל של המפיקים לא ידבק עליך (אחרי השתתפות בעונה 2 ושמיעת הערות מאוד מגעילות על הדרישות של המפיקים לגבי המועמדים, את המוזיקה שלי לקחתי למקום אחר)

אם מישהו רוצה לעדכן מתי צריך לשלוח את הSMS ולאן אני אשמח כי אני מחרימה את צפיית התכנית - אבל בשביל חבר פורום שרוצה לנסות את מזלו - אני אעזור בשמחה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שיצא לי לראות את האודישנים(את הבחור כאן ראיתי בקישור שמישהו צירף) יש לא מעט אנשים שמגיעים לאחר פירגונים איןספור של הסביבה הסובבת אותם על כך שהם שרים מדהים ושהם מייקל ג'קסון או מדונה הבאים ובפועל הם שרים כמו ברווז צרוד, אז בסך הכל ובאמת בלי שום כוונה לפגוע בבחור(דווקא נראה ילד נחמד מאוד) הבעתי את דעתי האישית ואני לא חושב שזה דבר רע שהבחור כאן יקרא את ההודעות של האנשים כאן, ויראה ויבין אולי שלא כולם חושבים שהוא זמר עילאי ושיקח דברים בפרופורציה.

בסופו של דבר אם יתווספו כאן 200 תגובות לשרשור ובכולם יהיה רשום שהוא זמר מדהים ושמגיע לו לזכות,אולי הבחור יטפח תקוות גדולות מדי ולבסוף יתאכזב.

וכמו שרשמתי כבר קודם,אני מאחל לו הצלחה בשלבים הבאים.(בלב שלם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, אתה צודק שיש המון אנשים הזויים שמגיעים לשם ובטוחים שהם מדהימים כי יש אנשים טובים סביבם שעודדו (האמת, הם כנראה הזויים מלכתחילה ולא ממש מבינים שחלקם סתם צוחקים עליהם).

זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך לא היה אף-אחד בסביבתם שאכפת לו מהם בשביל לעצור אותם מלעשות פדיחות :roll: (ומי המניאק שעודד אותם ללכת :lol:).

רק שאין שום קשר למקרה הזה.

הבחור רחוק מלהיות הזוי, הוא שר טוב והוא לגמרי מתחרה לגיטימי.

אם הוא יעבור הלאה או לא זה כבר משהו אחר כי יש גם הרבה שיקולים של הפקה ותוכנית.

את היכולת יש לו.

בקיצור, לפרגן פה אפשר גם בלי לחשוב שהוא הולך לקחת את העונה הזאת בהליכה.

גם בלי קשר אם הוא בטעם האישי שלך או לא.

"לפרגן" זה גם לא בהכרח שווה ל-"אתה שר מדהים" וזה בעיקר מה שרוב האנשים בשרשור עושים כך שאין קשר ללטפח תקוות שווא או משהו דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שעשיתי,לפרגן זה גם לא להגיד למישהו אתה שר יפה שאתה לא חושב ככה,אמנם הוא לא מסוג האנשים המוזרים שמגיעים לשם אבל הוא גם לא מהבולטים.

מה לעשות,לדעתי הוא שר סביר ביותר ולא מעבר לזה אבל בלי קשר לדעתי, אני אחזיק לו אצבעות בגלל הלויאליות של חבר פורום ואשמח מאוד אם יצליח בתוכנית וכמובן ישתפר בשירתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה, מחזיקים לך אצבעות.

אנחנו לא ממש עוקבים אחרי כוכב נולד אז תמשיכו לעדכן :)

מיכאל- אתה לא חייב להמשיך. לא, באמת, אתה לא חייב..

"חבר, אתה נוחר"

ביני אוטוביאנקי A112 ג'וניור 84'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!

עוז, בהצלחה בהמשך הדרך, תביא כבוד הביתה! :wink: (אני מדבר על הפורום, לא על זכרון... זכרון זה משהו אחר...)

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...