Jump to content

Dimo

 • פרסום הודעות

  483
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

26 נייטרלי

אודות Dimo

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • מקצוע
  הנדסה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שיטת הממשל שלנו היא הביזיון , בשילוב עם חבורת מושחטים חסרי עקרונות וערכים אנו האזרחים מקבלים במקום ממשלה גנון פעם אחר פעם, עסוקים באגו ,משחקי כסאות ובבחירות הבאות.
 2. בשבת איהיה ליד המיכל ואסתכל. אם זכור לי נכון ולפי התמונות בגוגל - השני.
 3. שמן של avista גם כן מגיע בתקן הזה ובצמיגות 5w-30 והעלות שלו משמעותית נמוכה יותר מtotal, אם אני זוכר נכון 100 ש"ח לגלון ( על total שילמתי 150 בפעם האחרונה).
 4. נכון והחיים שלהם ממש לא תותים כמו שתפו"א חושב, להם אין חסכונות של מיליונים, אין קרנות השתלמות וגם לא דירות 5-6 חדרים שניתן לשנמך ולחיות מההפרש. במקרה הטוב השינמוך יבוא על חשבון המרחק מהמרכז.
 5. כי בישראל 2020 כל בני הגילאים שלנו מגיעים לדירת 5-6 חדרים כן? מי שבגיל 70 היום כבר מזמן לא משלם משכנתא, רובם הרוויחו יפה מאוד (לא הרבה פחות מהשכר הממוצע והחציוני במשק של היום) ושילמו משמעותית פחות תשלומים, לא לכולם היו רכבים עבורם הם פתחו קרנות השתלמות וכו'. לפני 20 שנה ההורים שלי היו ממלאים חצי עגלת סופר ב200 שקל , היום אני יוצא עם 2 שקיות ומשלם 350. לא מתנשא עליך וגם לא מאשים אותך, אני כנראה לא רחוק מהגיל שלך , מה שמפריע לי בניסוחים שלך זה שאתה יורה פתרונות ובטוח שהם יהיו תקפים בעוד 40 שנה בלי מחשבה קצת יותר עמוקה ובזחיחות של תלמיד תיכון שבטוח שהוא הולך להיות ג'ף בז
 6. רחוק מאוד גם מ70 וגם מבית גדול. בעולם שלך הכל פשוט, בגישה "צריך לחיות תמכור תעבור לאחד קטן יותר" אפשר גם להישאר בלי תחתונים. אתה מספיד תעשיות שלמות בישראל על סמך זה שאתה והחברים שלך לא רוצים לעבוד במפעלים כאלה ואחרים. שכחת באיזו מדינה אתה חי ואיזה מגבלות סחר יש. גם אתה עוד לא בן 70 בשביל להגיד בכזאת נחרצות שאפשר לפתוח קרן השתלמות בשביל לחיות קצת ולמכור את הבית ולעבור לבית קטן יותר בשביל שיהיה לך ממה לקנות אוכל ותרופות. היום אתה לא דואג לזה אבל יבוא היום שתתחיל לחשוש ולהתנהל אחרת.
 7. עזוב אתה כבר מתבדר, יש לך תשובה בשלוף לכל "בעיה" וזה די יאיר מצידך , אולי עוד כמה שנים זה יעבור לך.
 8. אבא שלי מעל 20 שנה בתחום ועדיין לצערי לא הגיע ל50 , בוס קמצן? לא משווק את עצמו מספיק? אין כוח לשווק את עצמו כי הילדים גדלו והוא מחכה לפנסיה? כנראה שכל התשובות נכונות. כמו שתפו"א כתב, רוב הבוסים לא יודעים לתגמל כוח אדם איכותי, גישה קולקלת בה מעדיפים להביא מישהו לא מקצועי לשלם לו מינמום ומדי פעם לזרוק את החלקים שהוא מחרבש לפח ולא להעסיק מישהו מקצועי בשכר קצת יותר גבוה. תפו"א צודק, תנאי העבודה מכריעים, ביולי אוגוסט לעבוד בעולם ייצור רועש וחם זה לא תענוג, ראיתי את אבי חוזר כל יום ומתרסק על הספה. זה לא גרם לו ללכת למכור מוצרי חשמל בחנות ממוזגת כי הוא אוהב את העבודה ואת
 9. בדיוק, אם הם יכולים למה אנחנו לא? בעיני יבואני הרכב איבדו את זה, מחירים מטורפים בתקופה לא פשוטה. מתי בישראל ילמדו להשתמש ב"חרם צרכני" ? כנראה אף פעם, כל אחד מסתכל בצלחת שלו.
 10. מעניין כמה אמור להרוויח היום אדם המפעיל מכונה לחיתוך בלייזר ( מישהו עם ניסיון ללא צורך ללמוד)?
 11. ותשתדל לא לרשום "near the ocean" 😆
 12. אייגו ניתנה כדוגמא לעוד רכב בו קיים משחק צבעים גם בעיצוב הפנימי למרות שהיא בקטגוריה נמוכה יותר.
 13. C3, פג'ו 208 , אייגו, בהונדה ג'אז שתגיע גם יש משחק צבעים וכו'. דיפוני דלתות שחור, גג שחור, המסגרת של הכפתורים על ההגה שחור, אזור תיבת ההילוכים שחור, אפילו הצ'ופצ'יק כיוון תריס מזגן בשחור.
×
×
 • Create New...