Jump to content

Dimo

 • פרסום הודעות

  526
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

57 נייטרלי

אודות Dimo

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • מקצוע
  הנדסה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני לא מבין איך פותחים את הלימודים בישובים צהובים, מספיק אחד חולה שמגיע לכיתה במשך כמה ימים מדביק את כולם ותוך שבוע היישוב הופך לאדום. ניו זילנד סוגרים ערים על חולה אחד או שתיים, פה חוזרים ללימודים ביישוב צהוב. ביבי צועק כולם מסתכלים על ישראל אבל נראה שישראל לא מסתכלת על אף אחד.
 2. לא מבין איך הדבר המכוער הזה נמכר בכלל (לא מדבר על גרסת הGR) , אפשר להשוות אותה ל208, קליאו? סנדרו החדשה נראית יותר טוב! קטנה משמעותית מהיאריס היוצאת , כמעט בגודל של אייגו. כנראה מישהו בטויוטה דיבר עם אנשי apple וקיבל הדרכה איך לעשות ולתת פחות ועדיין לקחת את אותו הכסף.
 3. פילטר שמן 70 זה מחיר ל Mann או mahle זה מה שאני משלם פילטר אויר אכן זול.
 4. רפידות וצלחות איכותיות יש אצל "אוסקר חלפים" (תל אביב) , יבואן של המותג TEXTAR , הוא כבר ידע להתאים לך מה שצריך כולל נוזל בלמים.
 5. רכב בן 8, כנראה הטיימינג נעשה בצמוד ל 5 שנים. שמן גיר צריך 2 ליטר. פלגים, נראה שהוא נתן הצעה לאירידיום, במנוע הזה אין צורך באירידיום. נוזל בלמים יקר. כל השאר סביר לחלוטין.
 6. אני היתי טכנאי בחיל האוויר (דרג א') ועם קצת שעות נוספות הייתי סוגר בין 8.5-9.5 ב 2010 ועבדתי בחדר נקי. חברים שהתמזל מזלם והצליחו להיכנס בזמן לחברות הבטחוניות לתפקידי שטח היו מקבלים גם יותר (עם הרבה שעות נוספות). מי שיש לו ראש וזוג ידיים טובות יכול להגיע לסכומים יפים בחברות ההייטק בסגנון אפלייד/HP/קורנית דיגיטל וכו' מי ש"מכונאי" וחושב שהוא יכול לטפל רק ברכבים-טועה, בתעשייה כל הזמן מחפשים אנשים טכניים טובים ובארץ הקודש מי שמבין במכוניות נתפס כמינימום טסלה (הבן אדם).
 7. מדויק! שתי הראשונים מתארים זלזול בוטה של ישראלים בזמן של אחרים ואז שולפים " מה קרהההה, סבלנוווות, לאן אתה ממהר" אתה בשמאלי ונוסע בקצב של זה שלימינך - לא מעניין אותך את מי שאתה תוקע מאחורייך. אתה בטלפון ברמזור ברמה שאתה מפספס את הירוק שוב פעם אתה מזלזל בכל מי שיתקע לעמוד רמזור נוסף. הזלזול הזה בכל מקום, רופאים שמרשים לעצמם למרוח תורים (דוחפים פציינט כל 5 דק' בפועל יושבים עם כל אחד מינימום 10 דק'), אף אחד לא מגיע בזמן לשום מקום, נדחפים בתור בסופר, משלימים קניות בזמן שהקופאית מעבירה מוצרים והרשימה ארוכה. מה שרואים בכביש זה מה שקורה בכל מקום.
 8. גם מעט הרווקים (גברים) יודו שהדרך אותה הם בחרו התבררה כלא משהו בהתקרבם לגיל 40 , נשים דווקא מדברות על זה בצורה יותר גלויה. אני די בטוח שעל כל אחד שמתלונן על הזוגיות בה הוא נמצא, אתה יכול למצוא אחד רווק שמתלונן על הבדידות והפספוס שהוא מרגיש. לא חסר גרושים שמודים שהם עשו טעות שעשו את התהליך כמובן שיש גם כאלה שיעידו שזאת היתה ההחלטה הכי טובה. במילה אחת, סטטיסטיקה. אתה בוחר להתמקד בצד אחד בלבד בהתבסס על הניסיון של האנשים מהצד הזה.
 9. לרוב לא כותבים לו "אתה ילד אתה לא תבין" לרוב רושמים לו לא להיות נחרץ ויכול להיות שעוד x שנים דעותיו ישתנו ונותנים דוגמאות מהחיים למקרים כאלה בדיוק. פעם אחר פעם הוא מחליט לקרוא בין השורות. 1. אני יותר גדול ממך 2. אתה קטן לא תבין ועוד סאבקונטקסט שלוחץ לו על נקודות רגישות.
 10. לא בקטע מעליב אבל גם אתה ב25 שלך מאוד מקובע בכל מה שנוגע לזוגיות,ילדים,קריירה כטכנאי, דרכים אחרות להצליח בחיים וכו'. נראה שיש לך גם "אלרגיה" לאנשים מבוגרים שאומרים שיש להם יותר ניסיון חיים/ידע , כי התגובה שלך למשפטים האלה תמיד זהה "דור מקובע לא מקשיב לכם, אלא אם תסבירו לי שוב בשביל שאוכל להגיד פעם נוספת שאתם מקובעים." יש לי הרגשה ששמעת יותר מדי "אתה עוד קטן - אל תתערב" מהסובבים שלך.
 11. אתה גם קצת נחרץ לגבי זה שבזוגיות אנשים סובלים , לא מגשימים את עצמם ולא מתקדמים לשום מקום ועל הדרך שונאים את הילדים ואישה שתקעו אותם במצב הזה. כרגע אתה עוד בשלב שאתה מרגיש שאתה מתפתח ולומד ומגלה אפיקים חדשים , יבוא יום בו אתה תלך לעבודה ותחזור מהעבודה בתקווה שזאת תהיה עבודה שתעניין אותך ממש אתה תהנה, בהתבסס על העובדה ש75% מהאנשים לא אוהבים מה שהם עושים - מאחל לך להיות ב25% שכן. וואו ב 20 שעות 9 עמודים אבל אני חייב להגיב לזה, בוא נפריד, אני מדבר על אנשים שהביאו ילדים לקראת סוף שנות ה20 אחרי תואר ועבודה בשכר המתאים לבוגר תואר. ברור
 12. אני גם חושב שלהביא ילדים עדיף לקראת סוף שנות ה20. למשוך ל35-40 כמו שפות"ש חושב - בהצלחה. אני בן 32, רק רוצה לציין שחברי בני אותו הגיל ללא ילדים וללא זוגיות לא שואפים לשום מקום משום מה. השאיפות מסתכמות בטיסה לחול, לגלול ימינה ושמאלה ולחלקם למצוא זוגיות. דווקא החברה שהם הורים לאחד או שתיים שואפים להצליח בעבודה משמעותית יותר, לדחוף איזה תואר שני בשעות הערב ובימי שישי, לשפר דיור וכו'.
 13. 1. ספות עור איטלקיות , בזבוז כסף מוחלט עלו באזור ה15K ואחרי שנתיים הרצועות שאמורות לתמוך בכריות קרסו. הרגיש כמו לשבת על פוף. 2.פיאט פונטו ספייס עם ק"מ נמוך במחיר קרוב למחירון - הק"מ הנמוך כי הרכב לא נסע הרבה. בעליה לאריאל פקק ה"נס קפה" התפרץ והלך הראש מנוע. 3.נעלים של caterpillar - החלטתי לגוון אחרי בלאנדסטון - הסוליה התפרקה אחרי שנה - ממש פירורים - היבואן לא לקח אחריות - חזרתי לבלנדסטון.
 14. טוב לדעת שזה משהו שבשגרה, לפני רכישה אתחיל לבדוק את הרכבים משמעותית יותר לעומק. אם הייתי מפרק דיפון ומגלה ריתוך כזה מכוער (הרי ברור שמהצד הפנימי אף אחד לא עשה קוסמטיקה למעט איטום) הייתי נחרד. מה אומרים, כמה בעלי רכב יסכימו שיפרקו להם את הגומיות דלת במהלך הבדיקה? פעולה פשוטה ולהחזיר גם לא קשה במיוחד אבל התגובות כנראה לא יהיו חביבות.
×
×
 • תוכן חדש...