Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, לאלה שעוקבים אחרי ההתקנה שלי, חדשות לא טובות , האוטו היתפוצץ..

mordi
שימו לב! השרשור הזה בן 7691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:lol::lol::lol:

זובי התפוצץ :twisted: , הremote עוובד כמו גדול, הכל עובד סוף הדרך.

מפרקים מחר את הפנאל של המזגן כדי לתקן אותו אז נסדר את הארקה בצורה הכי טובה שיש (-:

אחרי זה ניקח את האוטו לס"פ - סיבוב פוזה..

אגב, ראיתי באוטודיפו חברה חדשה , שכחתי את השם, יש לה שתי סאב 15 אינץ כסופים בתיבה שקופה, ראיתי את זה אצל מישהו באוטו והאדמה רוועעעעדדדדתתתת..

פשוט סאב בן זונה, ניראה לי 900 שקל עולה, אבל אני פוחד שיתפרק לי האוטו :D

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורדי , כמה טובים יכולים להיות שני סאבים של 15" שמחירם באוטו דיפו 900 ש"ח????

טובים לא טובים, שאני ישבתי לאכול בבורקס העגלה בצומת קרית אתא, והאוטו עם הסאבים האלה שם טראנס הבורקס קפץ לי מהצלחת לפי הבאס :lol: רציני!!

אולי הבאס לא איכותי אבל הקיק שלו עצבני ביותר, האדמה פושט רועדת! אתה יודע מה זה רועדת? רווועעעדדתתת!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סאבים של

SABA

איייייייייייכס

תאמינו לי אין לאוטו דיפו האלה בושה למכור במחירים כאלה!!! הם מוכרים רמקולים 6 על 9 של פינויר 250 וואט ב 980 שקל!!! מישהו חייב לעצור אותם! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סאבים של

SABA

איייייייייייכס

תאמינו לי אין לאוטו דיפו האלה בושה למכור במחירים כאלה!!! הם מוכרים רמקולים 6 על 9 של פינויר 250 וואט ב 980 שקל!!! מישהו חייב לעצור אותם! :lol:

עכשיו שאני נזכר זה באמת SABA..

ואוטו דיפו הם ה-יקרנים, יש להם מחירים ממש מטורפים, כאילו הם נתקעו עם המחירון של 94 ולא זזו ממנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה בסאב הזה זה רק הקופסה שלו.

באתי לחנות בקרית ביאליק והתענינתי בכמה דברים.

הראתי למוכר שיש לי קצת ידע ואפילו התווכנו על מחירים.

בסוף ראיתי את הסאב וסתם רציתי לשאול כמה הוא עולה, המוכר אפילו לא אמר לי את המחיר אלה אמר לי שזה סאב חרא!

אבל אם כמובן אתה מתלהב ממנו......... אין כמו האוזן שלך אם אתה מרוצה מהסאונד תיקנה גם אם זה סאב שמוכרים בימאיים!

נ.ב

על תקנה שום דבר ביאמים כי הם מאוד מאוד יקים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...