Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידות לחץ אוויר

אומי5
שימו לב! השרשור הזה בן 6874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב של הורי (כריזמה איר) הלחץ אוויר שמופיע על המפתן דלת כתוב במידות שונות מPSI באחת כתוב 220 ו230 (קידמי אחורי) ,בשניה כתוב 2.3 2.2 (קידמי אחורי) .

שאלתי איזה מוסכניק (דווקה אחד שיודע בדרל כלל) והוא אמר לי לשים 23 PSI ו22 PSI .

המהמה ....שגם ההגה לא מרגיש מי יודע מה וגם הצמיג שחוק בצדדים ,לפי מה שאני יודע זה אומר שחסר אוויר כל זה מקדימה.

מאחורה הכל בסדר ,עכשיו אם המידה לא נכונה אז איך מאחורה הכל תקין?

בקיצור אני אשמח לטבלה שמראה איך מחשבים בין מידות לחץ אוויר שונות .

מזל שמידי פעם נגמר לי הטסט...ואני לוקח להם ת'רכב **ת'רכב = את הרכב, נא לכתוב בעברית ולא בשפת צ'אטים** ....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לך מקרב לב .

עכשיו למה מאחורה לא רואים ת'בעיה **ת'בעיה = את הבעיה** בשחיקת הצמיגים? (הצמיגים אומנם חדשים יותר אבל נוסעים כבר כמה חודשים)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהשחיקה בצמיגים הקדמיים נגרמה בגלל לחץ אוויר לא נכון, אבל גם יכול להיות שהשחיקה המוגזנת נגרמת עקב פרונט לא מכוון.

מלא אוויר בלחצים הנכונים כפי שנתן לך מוטי-מיאטה, והמשך לעקוב אחר השחיקה. גש למכון פרונט אם היא ממשיכה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לך מקרב לב .

עכשיו למה מאחורה לא רואים ת'בעיה **ת'בעיה = את הבעיה** בשחיקת הצמיגים? (הצמיגים אומנם חדשים יותר אבל נוסעים כבר כמה חודשים)

חלוקת המשקל של הרכב יכולה להיות תשובה אחת כמו גם מקדם השחיקה של הצמיגים.. בכל אופן הייתי מצפה שהבעיה תופיע מקדימה קודם.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי תודה (ומצטער על הת'.....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש:

מה צריך להיות לחץ האויר ברכב מסוג סופר לנסר, שנת 97 (GLI סאלון)?

כבר שמעתי מספר סברות (שנעות בין 30 ל 35 PSI). אשמח לשמוע דעתם של המומחים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרכב המדוייק שנה - מידת צמיגים אני אביא לך את הלחץ

טוב מסתבר שלא משנה מידת הצמיגים - בכול המידות ממלאים 30PSI מקדימה, ו27 PSI מאחורה

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי סופר לנסר, מדגם GLI סאלון, מודל 97' (גיר אוטומטי, אם זה משנה).

לא יודע את מידות הצמיגים, אבל מדובר בגלגלי מגנזיום (ככה קיבלתי את האוטו מבעל הרכב המקורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך ללכת ,לצלם צמיג קידמי, לצלם אחורי ,בצורה טובה שרואים כל מה שכתוב ,ותוך זמן קצר אני בטוח שמוטי ישמח להגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת .

לא נראה לי שאפר לתת תושבה טובה רק לפי הדגם וזה שיש לא גלגלי מגנזיום (אגב זה לא מגנזיום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...