Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמת גיר פולקסווגן בורה

isralex
שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

יש ברשותי פולקסווגן בורה 2.0L אוטומט , נקרעה לי הצמה שיוצאת מהגיר לחיבור המחשב (זאת שמתחברת לסלנואידים ) עברתי כבר ברוב באר שבע ולאף אחד אין , בפירוקיות רוצים למכור רק קומפלקט עם הגיר .

האם מישהו מכיר מקום שאפשר להזמין ממנו או לקנות או אולי מישהו שיש לו את הצמה הזאת ?

מוכן לצאת מחוץ לבאר שבע אפילו אני כבר מיואש .אשמח לעזרה .

-88693455.jpg

-88693455.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק במוסכי הייבואן צ'מפיון תוכל לרכוש צמה חדשה או בדוק עם חבר הפורום רון.

מהו קוד המנוע כפי שרשום ברישיון הרכב וסוג התיבה (קוד התיבה) ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הוא דגם 01M נמצא גם בגולף ועוד כמה רכבי VAG (אודי A3 סיאט לאון טולדו וכדומה)

http://www.ebay.com/itm/095-096-01M-G93-Transmission-Internal-Wiring-Harness-Ribbon-Sensor-Wire-Solenoid-/261637316297?hash=item3ceacc9ec9&vxp=mtr

זה צמה חדשה מקורית המחיר ממש יקר אולי תיצור קשר עם משפצי גירים אולי יהיה להם חדש/משומש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הגיר 01M אבל נראה לי שיש עוד איזה שלוש ספרות או אותיות אחריו.

המחיר אכן יקר באייבי לא יודע מה המצב עם זה בארץ אבל עברתי היום הרבה בבאר שבע ולאף אחד אין או שרצו רק שאקנה את כל התיבה , התיבה שלי לאחר שיפוץ אך את הצמה לא החליפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון לצמפיון בקישור שפרסמתי יש מק"ט תן להם אותו תראה כמה הם רוצים ...

לפי דעתי תתקשר למשפצי גירים גם להם צריך להיות את זה עם יגיע גיר עם צמה קרועה הם יחליפו לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

דגם התיבה שמשודך למנוע APK בבורה הוא FDG .

אם תרצה דבר איתנו מחר במוסך יכול להיות שיש לנו צמה משומשת כזאת .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...