Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ביטוח חובה

שימו לב! השרשור הזה בן 4490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני בן 23 עוד מעט, יש לי לנסר שנת 92, שמבוטחת בביטוח חובה בלבד.

אם אני גורם נזק לאוטו אחר, איך הביטוח מתערב במצב כזה?

אני מבקש תגובות משפטיות וחוקיות אם אפשר, לזה מופנת שאלתי.

אם יש למישהו אתר או מידע באינטרנט על ביטוח רכב וצורותיו השונות, אשמח.

אם אפשר להימנע מתשובות כמו " אתה מביא לו מזומן" או "וואלה אחי כל ביטוח והקטע שלו", אני אשמח.

אני בטוח שיש חוקים לדברים האלה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד, ולא נזקי רכוש.

כדי שתהיה מכוסה במיקרה של גרימת נזק לרכב אחר, אתה צריך לבטח את הרכב בביטוח צד ג'.

ביטוח זה לא מכסה את הנזקים לרכב שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ביטוח צד ג'.

זה אומר שאני מכוסה על נזקי רכוש לרכב הנפגע?

באופן מלא\חלקי?

שמע אני לא בטוח,

זאת לא מטרת השאלה,

במקרה של נזק לרכב\רכוש\ גוף של אדם אחר, הכל נעשה דרך הביטוח לא?

אין את הקטע של מזומן או אני הולך איתו למוסך שלו

מה החוק אומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף, לא נזקי רכוש. אם מעורב יותר מרכב אחד - כל נהג\נוסע תובע את ביטוח הרכב שבו נסע.

2. ביטוח צד ג' מכסה נזק ל"צד שלישי", כלומר לא לך ולא לחברת הביטוח:lol: אלא לרכב אחר שבו פגעת. בעלי אותו רכב יכולים לפנות לתיקון למי שהם רוצים, לך אין זכות להתערב בכך. במקרה שפגעת ברכב של מישהו אחר עליך למסור לו את פרטי פוליסת הביטוח שלך וכן לדווח לסוכן\חברת הביטוח על הארוע. מאותו רגע הנפגע מנהל את המו"מ מול חברת הביטוח, ורק בסופו אתה תשלם השתתפות עצמית וכן תפסיד את הנחת העדר התביעות בשנים הבאות. גובה הכיסוי מצויין בפוליסת הביטוח, עד כמה שאני מכיר מדובר בסדרי גודל של 500,000 ש"ח אבל עליך לבדוק ספציפית לגבי הפוליסה שבידך.

3. ביטוח צד ג' אינו מכסה נזקים לרכב שלך, לפיכך במקרה של פגיעה בו הוצאות התיקון או ההפסד כתוצאה מהשתבתתו יחולו עליך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ביטוח צד ג' (לא רשמת את זה בהתחלה), אתה מכוסה למקרה של נזק לרכב אחר.

הדבר היחיד שאתה משלם, זה השתתפות עצמית. ביטוח צד ג' שלך מתקן את הרכב השני, ואתה מתקן על חשבונך את הרכב שלך או משבית אותו.

אם יש נפגעים ברכב השני, הם מפעילים ביטוח חובה שלהם. אתה עצמך מכוסה בביטוח חובה במיקרה של פציעה ותובע ביטוח חובה שלך.

במידה ואתה לא אשם בתאונה, אתה תובע ביטוח צד ג' של הרכב השני בגין הנזק לרכב שלך.

במידה ונפצעת בתאונה בה אתה לא אשם, אתה בכל זאת תובע ביטוח חובה שלך.

הקטע של מזומן טוב למקרה בו הנזק לרכב השני יותר קטן מהשתתפות עצמית שלך בביטוח צד ג', ואתה אשם התאונה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...