Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הזוי - מה הייתם עושים אם הייתם זוכים רק במיליון

Herman
שימו לב! השרשור הזה בן 7565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי מחפש ומוצא M3 מודל 1995 או משהו כזה...

מדבר עם DADO (חבר בפורום DTM שהיתה לו BMW צהובה מהממת אך גנבו לו אותה ) שואל אותו מאיפה השיפורים של הרכב וכל הקוסמיטיקה... ומעתיק אותה .........

השאר הולך לאיזה השקעה .. :twisted:

דרך אגב .. הנה שתי תמונות של אהבת חיי !!! המכונית של DADO !

1wallpaper.jpg

1dsc_0303.jpg

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי מה זה פה ארגון סעד או פורום מכוניות? אני מצפה מכל אחד פה שמתלהב מאיזה טרנטה שישקיע את כל הכסף באיזה אוטו אחושרטוטה ויאללה שכולם ילכו להשתגל עזוב אותך קבצנים וכל השאר אוטו אחי זה העניין!!! אני לא מבין... פה העיקר כולם מצלמים את האוטו וזה ושמגיעים לתכל'ס כולם נהיים שמאלנים ייפי נפש!

תראו אותי לדוגמא: גירדתי חיש-גד זכיתי 10 שקל הכל אבל כל שקל לאוטו! שיפרתי אותו עכשיו הוא נמוך עם ספוילר מקרטון ואגזוז מבננה השקעתי גם ברעיון מהפכני לדעתי: וישר לסאן-רוף זה כל הזמן מתלכלך ואף פעם לא מנקים... זה העניין.. אחרי 2 מהיר 2 עצבני הבנתי שאין חיים ללא אוטו משופר מדונדש ואיכותי... הפסקתי גם לאכול בעקבות זה ועכשיו אני חי על פתי-בר ומים מהאסלה.. הכל בשביל "ברכה" זה האוטו שלי.. האופל קדאט 86' המדהימה שלי שצבועה עכשיו בצהוב-זית (הצבע של גולני) עם נצנצים (מהדורה מיוחדת ופרטית עם סאן-רוף ומושבי מסאז' )

בקיצור חבר'ה תהיו רציניים פה זה פורום מכוניות רציני ומכובד שבו לכל משתמש יש אוטו רציני (ד"א וישרים לגג אפשר להשיג אצלי בכל שעות היממה במחיר שאסור לפרסם)

-יוסף, חבר של דביר (מנצל את זה שהוא מנמנם)...- :lol:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...