Jump to content

איצי בר

 • פרסום הודעות

  617
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

63 נייטרלי

אודות איצי בר

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,480 צפו בפרופיל
 1. זה מתאים יותר לפוליטי, ובכלל זכותך לבקר באיזו צורה שאתה רוצה. מי אני שאגיד אחרת. אני התכוונתי לומר שבאופן כללי השיח הפוליטי או שיח בנושאים אחרים שיש להם זיקה פוליטית הפך משיח ענייני, לשיח של 2 אוהדים של קבוצות ספורט. לא משנה מה כל צד יעשה מי שנגד נגד ומי שבעד בעד. אם מה שיש לך להגיד בגדול על מבצע החיסונים - (שמה לעשות ביבי כראש ממשלה אחראי גם עליו כמו שהוא אחראי לדברים טובים או גרועים אחרים) שהוא כישלון/בעייתי/אחר. ומה שיש לאחרים להגיד על זה שביבי הופך את דעתו ב 180 מעלות תוך שבוע בנושא שיתו''פ עם רע''ם - שזה מצויין כי כך עכשיו החליט המלך. זה רק מראה שיש
 2. זה באמת הזוי, יש לי קרובי משפחה מדרגה ראשונה בבלגיה צרפת וארה''ב, התקשורת בפרט באירופה לא מפסיקה לדבר על ההצלחה של ישראל בהשגת החיסונים חיסון האוכלוסיה ועוד. בבלגיה נכנסו עכשיו לסגר לחודש, סגר חזק כמו הסגר הראשון במרץ 20. הבעיה שפה איבדנו את האפשרות להסתכל על המציאות נכוחה, הכל הפך לאלה ש - בעד ביבי (אנחנו חיים בגן עדן, וכל מי שלא אומר תודה בבוקר הוא מיזנתרופ). נגד ביבי - (הכל זבל, מבצע החיסונים כושל ובכלל שילמנו הכי יקר).
 3. ^ אתה בטוח? מבדיקות ברשת עולה שהאיחוד הארופי לא מקבל ישראלים בכלל. גם באתרי טיסות כמו טיסות סודיות ועוד מופיע כך.
 4. אתה קורא את מה שאתה כותב? לא מת על ביבי, אבל להכתיר את המו''מ שלו להבאת החיסונים כמו''מ גרוע או טיפשי זה מגוחך. אגב מישהו יודע האם האיחוד הארופי צפוי לקבל אותנו בקרוב? הזמנתי כרטיסים לאוגוסט, ועוד מעט נסגרים לי האופציות לביטול במלונות/השכרת רכב. למה לא לקבל ישראלים כשיש כזה פער ברמת התחלואה בינינו לבינם? יש בזה היגיון בריאותי או שבגלל שהם לא מרוויחים מזה כלום הם לא פותחים?
 5. יש 5 דרגות של מבנה מסוכן, ברמות הנמוכות של ההגדרה אנשים ממשיכים לגור שנים. אתה צריך שיפוצניק, אינסטלטור יתקן את הנזילה אך לא יפתור את הנזקים הקיימים.
 6. ^ לא בהכרח רלוונטי אם העירייה הכריזה על השטח כמתחם מיועד לפינוי בינוי או לא, תמ''א 38/1 תקפה בכל הארץ, והשאלה האם משתלם ליזמים להיכנס לסיפור. הדירה במרכז הארץ?
 7. @stum לשיטתך אסור להשקיע שקל בשוק ההון כל עוד יש לך משכנתא? כי עדיף כבר לפרוע אותה? לגבי מדיניות הבנקים אני לא חושב שזה ראיה, הם צריכים פיזור מסויים בהשקעות, הם משקיעים חלק בשוק ההון וחלק כמובן משכנתאות לאנשים. @Katom יש משמעות גדולה לזה שערך הבית שלך עולה כי אתה יכול למשכן שוב ולשאוב מהקירות כסף נוסף להשקעה, ומי שזה לא בראש שלו אז בכלל כל השרשור לא רלוונטי לו. דבר נוסף אתה שוכח שבנדל''ן אתה יכול למנף ובשוק ההון לא, להרוויח 50% מחצי מליון בשוק ההון, זה פחות מ 25% ממליון וחצי בנדל''ן. אגב אני ממש לא נגד השקעה בשוק ההון, רק לדעתי פות''ש צריך
 8. 1. אני לא חושב שהשכן למעלה יצטרך לשלם על כל הנזקים המצטברים גם אם מקור הנזילות ממנו, אם לא הודעתם לו 20 שנה לא היה לו שום דרך לדעת על נזק שהוא גורם, ויש לכם אשמה תורמת. 2.אני דווקא חושב שאתה צריך לכוון לפינוי בינוי, ההכרזה של העירייה על המבנה שהוא מסוכן יכולה לזרז את בעלי הדירות. העובדה שזה ישחרר אותם מלהוציא כרגע סכום כסף, וזה שרוב הדיירים הם שוכרים ולא בעלים שמתגוררים במקום משחקת לטובתך. 3. היקף העבודות הדרושות לחיזוק, תלוי בחוו''ד מהנדס. קח בחשבון שכרגע קשה מאוד למכור את הדירה גם בניכוי עלות השיפוץ כי בנקים לא נותנים משכנתא.
 9. דעתי היא שלכל דבר צריך פרופורציות, שדברים יוצאים מפרופורציה זה מתחיל לעצבן. עריכה- קופצים לי לראש עוד כמה סיבות, 1. יש משהו בכל התיקונים ושינויי הלשון שגורם למי ש"לא בקטע" להרגיש מיושן, פרימטיבי, או פחות טוב באופן כללי, אנשים פחות אוהבים את זה ונלחמים בזה אינסטינקטיבית. 2. יש בזה משהו חופר, עיין ערך מרב מיכאלי, כאילו בואי כולנו הבנו את הקטע עכשיו הגיע הזמן לזרום.
 10. אצלי הוחלפה הרצועה לפני 15 אק''מ, באחריות. הרכב רוקל לפני שבוע בעדכון מחשב בלבד, מאז התחילו רעידות סל''ד בעצירות ובתחילת נסיעה כשהמנוע קר. יש מצב שהעדכון החדש למחשב גורם לזה? כי בוודאות לפני העדכון זה לא היה והרכב עבר טיימינג.
 11. אתה מפספס את מה שאני טוען, לא השוויתי לרגע בין ווירוס השפעת לווירוס הקורונה בכל מה שנוגע לתסמיני המחלה, חומרתה, שיעור ההדבקה שלה,תופעות הלוואי ועוד. אני רק אומר שמוטציות קטלניות ומדבקות יכולות להתפתח מכל ווירוס, כרגע יש חיסון, זו עובדה. כרגע הוא עובד על כל המוטציות הידועות, זו גם עובדה. אנשים אומרים בוא נסגור את נתב''ג כי אולי תגיע מוטציה חדשה, אם זה כיוון החשיבה אפשר לסגור את נתב''ג לתמיד בגלל מוטציות שפעת, שאולי אולי יהיו קטלניות ומדבקות הרבה יותר מקורונה.
 12. ^ ברור שיש ווירוסים ויש ווירוסים, אבל אם הפחד כרגע הוא ממוטציה עתידית שונה, אנחנו אמורים לפחד ממוטציה כזו לווירוס השפעת בכל חורף, להזכירך השפעת התחילה בתור מגיפת השפעת הספרדית ואז מתו עשרות מיליונים. אז הגיעו מוטציות חלשות יותר אך יכולים לצוץ בכל רגע מוטציות מדבקות וקטלניות יותר. לכן אני טוען שכל עוד ולא סגרו את השמיים בגלל מוטציה שאולי תבוא מווירוס השפעת לא נכון לעשות את זה עכשיו.
 13. @korola אני לא מבין אותך ובכלל את החשש ממוטציה עמידה לחיסון, למה לפני חמש שנים לא סגרו את נתב''ג הרמטית מחשש שתגיע מוטציית שפעת הרבה יותר מדבקת וקטלנית ועמידה לחיסון? ווירוסים עוברים מוטציות כל הזמן, למה רק מווירוס קורונה מפחדים? קוביד 19 בעל יכולת הדבקה גדולה מאוד לכן הוא "צף" בעולם, אבל כל ווירוס אחר יכול לעבור מוטציות. אז בוא נסגור את העולם מעכשיו לנצח.. דבר נוסף שיושב על אותו עיקרון, אנשים מדברים על אי ידיעה של השפעות ארוכות הטווח של הקורונה. אדם רגיל נדבק במהלך חייו באלפי ווירוסים! על רובם הוא אפילו לא יודע, אז מה נתחיל לחיות בחרדה מפני
 14. תסתכל בחתימה שלי, לפעמים אין מנוס מלעשות מעקפים. אני במקומך או מקפיא רישיונות עד אספנות, או פונה לבעלי רכבים דומים ומתעדכן באפשרויות. בהצלחה ותעדכן.
×
×
 • תוכן חדש...