Jump to content

איצי בר

 • פרסום הודעות

  582
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

26 נייטרלי

אודות איצי בר

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,192 צפו בפרופיל
 1. לפני כשנתיים אישה מירושלים ילדה אחרי טיפולי פוריות, זוג תאומים אפרו-אמריקניים😩😩 במגזר החרדי והדתי יש אנשים ונשים שעובדים בשמירה על מבחנות במעבדות פוריות, למשרה קוראים השגחה הלכתית והיא נועדה למנוע מצבים כאלה. https://boneiolam.co.il/שירותים/השגחה-הלכתית/
 2. ^ מי קונה מצבורי ויטמין D ומוכר בחורף בקבוקונים באיביי?
 3. מתוך 6 סוגי הריח מה מומלץ במיוחד? השרשור לא רוענן זמן רב.. יש המלצות חדשות?
 4. דיברתי עם "גבע" לפני כשבועיים על מנועי 1.2 פיורטק, הוא אמר לי שיש 2 בעיות ידועות, 1. רצועת תזמון מתפוררת, במידה והוחלף הרצועה החדשה משופרת וכרגע לא ידוע להם על התפורורות. 2. ניקוי פיח, בערך כל K100 ק"מ.
 5. ^ ברור שחברת הביטוח תרצה הורדה מהכביש, אתה מקבל 100% מהרכב על 60% נזק, זה לא סתם כי חברת הביטוח טובת לב ומעוניינת לחלק לך מתנות, זה כי ב60% נזק מורידים רכב מהכביש בגלל שיקולים בטיחותיים וכשהרכב יורד מהכביש הנזק שלך הוא 100%. אתה לא יכול לתפוס את החבל משני הצדדים ולהשאיר אצלך שווי של 40% מהרכב ולקבל 100% מהביטוח. האפשרות להשאיר את הרכב ולהפחית 10% נועדה בעיקר לאנשים שמעוניינים לקנות רכב דומה ולהישאר עם חלקים, ב- 10% חב' הביטוח "מוכרת" לך את הרכב כי זה המחיר שהיא תקבל מהסוחר/פירוק.
 6. אני מכיר אדם שחיפש הרבה זמן הייאס במכרזים של המשטרה וכל פעם פיספס, פעם אחת הוא החליט להציע על 7 רכבים בתקווה שהוא יזכה לפחות ב-1. מרפי נכנס לפעולה והוא זכה בכל ה-7... מפה לשם הוא לא רצה להפסיד 10% × 6 רכבים, לקח את כולם ובמשך כמה שבועות מכר אותם עם רווח קטן ונשאר עם 1. אחרי הרכב החמישי רשות המיסים התקשרו... הבחור הזה ספציפית לא וויתר להם, ובסופו של דבר שכנע אותם שאין לו כוונת סחר ובסה"כ הוא ניסה למזער נזקים אחרי הפשלה של זכיה ב-7 רכבים.
 7. בדקתי בהיסטוריה של 308 2017 מנוע 1.2 שמטופלת בגבע, מצויין בפירוש בשורה של שמן מנוע, בקבלה על הטיפול -- 5W-30 B71 2297.
 8. תודה קפצתי היום על הילדים, מקום מדהים ואפילו באמצע אוגוסט היו לנו 2 בריכות "פרטיות".
 9. לא תקבל מהביטוח שקל לפני שתביא להם טופס הורדה מהכביש, אני מקווה שאתה לא מתכונן להמשיך לנסוענאח"כ ברכב.
 10. גם לי חברת הביטוח השאירה את הרכב (c5 2002) לפני כמה שנים תמורת הפחתה של 500 ש"ח מהמחירון.
 11. הסיפור עם האדמו"ר זה פייק, הוא לא מאושפז לא בהדסה ולא בשום מקום אחר... אני חושב שהוא טועה בגישה שלו לקורונה, אבל בכל מקרה הגישה שלו היא לא עצימת עיניים ה' ישמור וכו', ממש לא. הוא טוען שהנזקים הנפשיים של הבידוד, התרחקות חברתית, ובנוסף הנזקים הכלכליים הישירים, וההשפעה הנפשית שלהם - לא שווה את זה. יולי אדלשטיין היה אצלו לפני חודש הוא אמר לו שהגרמנים הרגו 6 מליון והשאירו 6000 חולי נפש, אתם עושים שימותו רק 6000, אבל אתם תשאירו 6 מליון חולי נפש. כאמור זה לא הגישה של רוב הציבור החרדי אבל אם אתם רוצים לתקוף אותו לפחות שתדעו על מה.
 12. דבר עם הסוכן ביטוח שלך, לפני כמה שנים כשהיה לי c5 והייתי במצב שלך חברת הביטוח הורידה 500 ש"ח מהמחירון, (מה שאני אמור לקבל מהסוחר גרוטאות) והשאירה את הרכב אצלי..
 13. תראה, אם זה עובד ולא מתפרק - אז כנראה זה עובד ולא מתפרק.. אני רק באמת מנסה להבין איך דחף של כמה מאות טון משנה כיוון ברגע, זה אנרגיה כמו של תאונת דרכים חזיתית שמרסקת רכבים אז איך בדיוק זה עובד שם חומרים יותר חזקים/גמישים? איזהשהוא טכניקה אחרת? במנועי פרופלרים איך זה עובד? שם להבנתי אין אלכסון זה או קדימה או אחורה, נכון? ושם גם יש גלגלי שיניים, לא? אגב עכשיו אני נזכר ששמתי לב לפתחים שסימנת שנפתחים במנוע מיד לאחר הנחיתה, רק חשבתי שיש להם את אותו התפקיד של המדפים - להאט באמצעות התנגדות אוויר ולא שזה משנה את כיוון הדחף.
 14. ישבתי הרבה פעמים ליד הכנף, יותר נכון מאחורי הכנף שם רואים יותר טוב, אבל לא שמתי לב לשינויים חיצוניים על המנוע עצמו אלא רק בכנפיים, בכל מקרה אני עדיין לא מבין, אוקיי, אין גלגלי שיניים אבל מה שלא יהיה שם אמור לעמוד בעומס מטורף לחלוטין, כמה עשרות או מאות טונות שמתורגמים לדחף לכיוון אחד ואז שינוי של 180 מעלות בעזרת פתחים כנפיים -מלא את החסר- אני לא מבין איך זה פשוט לא מתפרק..
 15. אף אחד לא יכול לענות לך על השאלה הזו, בטח לא באופן כללי, רק מישהו שיכול לנסוע בזמן, ואם תמצא אותו דבר איתי יש לי עוד כמה שאלות.. אני ממליץ לך במידה וכן תחליטו ללכת על זה יש הרבה קבלנים או מוכרים יד 2 בלחץ, תנסו לסחוט את הלימון עד הסוף, וכמובן כל הבדיקות הרגילות הכלליות שלא קשורות לקורונה, כמו איכות הקבלן, צפי לביקוש שכירות באיזור, השבחה עתידית וכו'. בהצלחה.
×
×
 • Create New...