Jump to content

איצי בר

 • פרסום הודעות

  556
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

9 נייטרלי

אודות איצי בר

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כמו שכתבו לך מופיע בתשריט, גם בצבע ובד"כ גם במילים בתקנון הבית המשותף או תחת שם אחר.. יש אפשרות להוציא נסח טאבו רק על הדירה - תת חלקה ויש גם אפשרות להוציא נסח טאבו שכולל את כל הבניין - חלקה ובנוסף אפשר גם להוציא נסח היסטורי על כל תת חלקה. (כולל את כל הבעלויות מאז הבניה.)
 2. תודה לכל מי שענה, בחיים אני לא יחתום על חוזה / הסכם עם משמעויות כספיות ללא התייעצות עו"ד, כמו שכתבתי זה לא חוזה תמ"א אלא הסכם טרום תמ"א, מה שבעצם אומר שהחברה מתחילה ייזום תכנון וכו' (דבר שכרוך בהוצאות של מינימום עשרות אלפים), ואני מתחייב לא לפנות לחברה אחרת בשנה וחצי הקרובות, אם החברה תצליח ליזום משהו בשנה וחצי הקרובות אז נלך לעו"ד לחתום על הסכם תמ"א. אבל בכל מקרה הפחדתם אותי מספיק כך שנראה לי שכן אלך לעו"ד כבר כעת. אם למישהו יש המלצות על עו"ד שמבין בעסקאות תמ"א במרכז אשמח לקבל המלצות. אני מצרף את ההסכם, במידה ויש לכם הערות אשמח לקרוא.
 3. לילה טוב יש לי דירה להשקעה בפתח תקווה, בשבועות האחרונים חברה מסויימת מחתימה את הדייירים לתמ"א 38/2 (פינוי בינוי), שלחו לי הסכם בן 3 דפים שבו כתוב בגדול את מה שאני יקבל אם יתבצע הפרוייקט וכו'. בתמורה לכך שהם יחלו בהליכי ייזום תכנון ועוד, הדיירים מתחייבים לא לפנות לחברה אחרת לצורך הנ"ל, ב 18 חודשים הקרובים. חשבתי לקחת עו"ד מצד שני אמרו לי כמה, שכל עוד ולא מדובר על הסכם התמ"א עצמו אלא על הסכם טרום ביצוע כל מה שמדובר זה רק קווים כלליים, ושיש אלפי דירות בארץ שחתומות על הסכמים כאלו ובפועל לא מתקדם כלום, ושאני לא ימהר להוציא כמה אלפים על עו''ד כשההתחייבות שלי כעת היא רק לא לעקוף אותם בשנה וחצי הקרובות. בדקתי את מה שקריטי - החברה שמחתימה היא הייזם עצמו ולא קבלן חתימות - יש. החברה בעלת ניסיון - יש. (למעלה מ20 פרוייקטים בפ"ת). החברה תשלם על עו"ד שייבחר מטעם הדיירים לחתימה על הסכם התמ"א - יש. אני אמור לקבל דירה חדשה בקומה יותר גבוהה כולל חניה ומחסן, ותוספת של 12 מטר בנוי ו 12 מרפסת. לחתום ככה? יש דברים מיוחדים שאני צריך לבדוק? תודה מראש.
 4. איצי בר

  סיוט ושמו חניה משותפת

  נסה לשכור חניה פרטית בסביבה שלך..
 5. קודם כל לא ענית על התפילין של חולדאי, על ביטול הופעות נפרדות לחרדים וכו'. לגבי מה שכן כתבת, למה אסור ללכת ערום ברחוב? מי שיש לו בעיה עם נפשו העדינה שישאר בבית... כפיה דתית פירושה כפיה על אדם שאינו דתי לנהוג בצורה דתית, זה לא קיים. אין חוק להניח תפילין, או לא לאכול חמץ, או לא לנסוע ברכב בשבת. כי אין כפייה דתית בארץ. מה שיש כמו שהדגשתי זה בפרהסיה הציבורית, אדם יכול ללכת ערום בביתו והוא לא יכול חוקית לעשות את זה ברחוב, בגלל שהאינטרס הציבורי נפגע מזה, וכשיש פגיעה באינטרס הציבורי ע"י האינטרס הפרטי הזכות של הפרט נדחית, זה לא קשור לדת או לכל זכות אחרת, בשטח הציבורי מתחשבים בכל הציבור, בשטח הפרטי תעשה מה בראש שלך, ולכן בשטח הציבורי ע"י חברת תחבורה ציבורית יש דרישה שתישמר השבת, בשטח הציבורי בבתי חולים ציבוריים או חנויות הפתוחות לציבור הרחב מתחשבים בכלל הציבור הרחב ומונעים מכירת חמץ, שבת, וכו'. אגב האינטרס של השבת הוא ממש לא של החרדים, יותר מ 50% מהיהודים בארץ הם מסורתיים שרוצים שכך תיראה השבת במרחב הציבורי. ^ ===
 6. בטח שיש, עיין ערך חולדאי והתפילין. חרדים לא כופים לקיים מצוות, אני לא יודע אם אתה כותב את זה מבורות או משנאה.. חרדים לא מכריחים אף אחד לשמור שבת או לא לאכול חמץ בפסח, הם מבקשים "שבפרהסיה הציבורית" (ששייכת להם בדיוק כמו שלך) לא יתקיימו הפעילויות הנ"ל.
 7. אולי רק אמרו את זה בחדשות כי הכי קל זה לחפש שעיר לעזאזל? עריכה אלי הקדים אותי... אחוז הנפטרים מתחת לגיל 50 הוא לא 1. דובר כבר כמה פעמים בשרשור אחוז התמותה - של כל הגילאים - הוא באיזור 1.5% מסך כל החולים, המאומתים ושאינם מאומתים.
 8. אין לי שמץ של מושג, נסה להתייעץ עם הרב אלימלך פירר, שריין לעצמך תור אמנם יש תור ארוך אבל היעוץ חינם ומדובר באחד היועצים רפואיים הטובים בעולם. בשורות טובות ורפואה שלמה.
 9. אוקיי אבל אני לא בטוח שכך צריך לנתח את הנתונים, אמנם אתה יכול להסיק ששליש מהתוצאות החיוביות יופיעו בבדיקות לא מוכוונות, אבל כמו שאתה הראית יש פער מאוד גדול באחוז החיוביים במדינות השונות ולא בטוח שיש קורלציה של שליש בכל מדינה גם זו שיש לה 40% חיובי (ניו יורק) וגם פה שזה 7%. בעצם אני לא מבין מה ההיגיון להניח שמספר זה יהיה שווה בכל המקומות. מצד שני אם אתה מסיק מהנתונים שיש פי 50 חולים אמיתיים מחולים מאומתים, אתה יכול להניח שגם פה יש הרבה יותר חולים כאלו, שוב, זה כנראה לא המספרים של סנטה קלרה אבל לא בטוח שזה רק ×2/×3.
 10. אלי ראיתי את הסרטון, קודם כל יפה! כל הכבוד לך שאתה משקיע עם נתונים ומעביר את המסר בצורה יפה וברורה. יש לי רק הסתייגות אחת, אתה אומר אחרי המחקר של סנטה קלרה שיש פי 3 חולים אמיתיים מחולים מאומתים, אם היו אז 1080 חולים מאומתים ובמחקר התברר שזה כנראה 50k אז זה x50 לא ×3.
 11. אתה לא פסימי, אם אלו הנתונים המצב מאוד אופטימי, עזוב את האלף שאולי ידביקו אחרים קח את ה600k חולים שיש בארץ ותחלק בזה את מס' המתים.. חזל"ש. === דיברתי מקודם עם חבר שהתברר לי עכשיו שהיה חולה קורונה, אז ככה הוא פיתח תסמינים ראשון הדביק את אשתו והילדים, בדקו רק אותו ואת אשתו, ובמד"א מסרו לו שאי"צ לבדוק את הילדים הם כנראה גם נדבקו.. ז"א שגם בארץ משרד הבריאות יודע שיש יותר חולים מהמספר המדווח. אגב הוא אמר לי שישב עם שני חברים בזמן שלפי החקירה האפמידיולוגית הוא היה חולה, חבר נוסף במפגש גם אובחן אח"כ כחולה קורונה, האדם שלישי שלא נדבק לא קיבל שום התראה מאפליקציית המגן למרות שהייתה מותקנת בפלאפונים של שלושתם באותו התאריך... אגב 2 הבחור מעשן כבד, הדביק גם את חמיו שמעשן כבד, כולם עברו את זה עם קצת נזלת ואיבוד טעם וריח, מה שאומר שגם אם כל המתים הם בעלי מחלות רקע, לא כל בעלי מחלות הרקע ימותו..
 12. בכותרת של הכתבה ב n12 כתבו "מלחיץ -91 חלו החלימו וחלו שוב", שאתה קורא את גוף הידיעה הם מצטטים את הרופאים עצמם בדרום קוריאה שמודים שהם כנראה פספסו בבדיקה, אבל כמו תמיד אם אפשר לתת כותרת מלחיצה ולהוסיף קליקבייט למה לא?
 13. הפוך גוטה, הפוך כשהיה נתונים גבוהים אצל החרדים, סגרו אותם ברגע, ואז כמה ערים חילוניות עמדו להצטרף למצורעים המסוגרים בשל מקרי התחלואה, ראשי הערים שלהם עשו שרירים אז סוגרים את כולם. אגב סתם מעניין אותי, יש ברחוב שלי 3 חולי קורונה, מס' הנפשות בבית חוץ מהחולה (אשה + ילדים) במקרה אחד 5 נפשות, ובשני מקרים אחרים 7 נפשות, כולם יודעים שבימים הראשונים אין תסמינים ויש הדבקה, זה אומר שגם אם כולם שומרים על ההנחיות המעגל הראשון = המשפחה שלך ידבקו בכל מקרה, מה שאומר שגם אם החרדים שמרו על כל ההנחיות תהיה הדבקה גדולה הרבה יותר, כי המעגל הראשון הממוצע של חילוני הוא בן אדם וחצי, ואצל חרדי הוא חמש... האם מישהו בדק האם ההדבקה אצל החרדים גדולה בפער גדול יותר מול החילונים לאחר הפחתת גודל המעגל הראשון??
×
×
 • Create New...