Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומבינות באספקת הדלק לרכב במקרה תקלה.

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

אני חייב לחלוק איתכם שני סיפורים ששמעתי בזמן האחרון (ממקורות אמינים).

אחד סיפר שראה מישהו נוסע עם מיכל אקונומיקה מחובר עם צינור למנוע, המיכל היה מלא בדלק והרכב קרטע כך עד למוסך (הנוסע החזיק את המיכל) בעקבות בעיה באספקת הדלק.

סיפור אחר הוא על מישהו שהיה בצבא ונתקע באמצע המדבר באמצע הלילה לאחר תרגיל עם משאבת דלק ששבקה חיים, ואיזה נגד ותיק שהיה איתו שפצר צינור ממיכל השפריצרים אל כניסת הדלק לקרוברטור כך שבכל השפרצה של "נוזל שמשות" (הוא מילא את המיכל הזה בדלק) האוטו התקדם קצת, וכך קרטעו בחזרה אל הבסיס...

מה דעתכם? נשמע הגיוני? אפשרי בכלל לעשות דברים כאלה?

איזה קומבינות אנשים מסוגלים לעשות, זה פשוט מטורף...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הסיפור על איזה פסיכי שבנה לפני איזה מלאן-תלפים שנה מנוע, תקע אותו על מרכבת סוסים, ופאקינג נסע... אתה קולט, נסע בלי סוסים שימשכו אותו...

קומבינה מטורפת!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומבינות מטורפות אבל תכלס הם עובדות בשעת צרה.

אני שמעתי ממשהו שהיה לו סובארו שנקרע לו הכבל גז והוא נתקע איפה שהו, מה שהוא אילתר זה, הוא מצא איפה הקרע וקשר לקצה חוט ומשך אותו עד לחלון של הנהג ,וככה הוא נסע הבייתה,הוא משך בגז ע"י היד וככה הוא הגיע הבייתה ,מדובר על רכב אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת איך זה בידיוק עובד אבל הבנתי שכאשר משאבת הדלק מתקלקלת ניתן להשתמש במשאבה של השפריצרים ולאלתר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן ראיתי קומבינה הודית לרדיאטור:

משאית ועליה שני ילדים על הפרונט אחד שופך מיים לרדיאטור מלמעלה וכראשר הם יורדים השני תופס אותם ומעביר לראשון בחזרה. האא, אזו שיטה?

תגיד, אתה רציני אם השטויות שלך?

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין המיכל בדוק ועובד מניסיון אישי ( קורה בצבא לג'פסים לפעמים )

עניין הגז ניבדק אישית אחרי לילה באיזה מועדון שמישהו שיחק עם הגז בידית של האופנוע והקפיץ אותו החוצה תוך כדיי איבוד המחזיק

נסיעה הביתה עם ג'פקה ( פלייר פטנט ) שמחזיק את הגז ( לא ממש נעים )

הצבא בכלל הוא כר לאילתורים מפוקפקים ( צלב שבור אז מפרקים שאפט ונוסעים על ציר אחד למשל, ג'ק ערבי , הנעה עם חבל וכד' )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כול רכב שיש לו קרבורטור ניתן לבצע את הדבר הזה וזה נכון הזקנים מומחים לקומבינות.

כאשר משאבת דלק מכנית לא חשמלית למעת מכוניות שיש להם משאבה חשמלית וגם קרבורטור כגון סוברו מוריס ועוד מיתקלקלת מנתקים את צינור הדלק ומתחברים ישר לקרבורטור מרימים את המיכל שיהיה יותר גבוה מהמנוע, ואז בעזרת חוק כלים שלובים מזרמים דלק לקרבורטור ונוסעים לשלום. (המפתחות בפנים)

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר (הוא בן 30..) נתקע עם "הרצל" הג'יפ שלו (אההה סליחה רציתם לדעת דגם? CJ-6) וגילה כי זאת משאבת הדלק. אירגן קומבינה עם הזרמת דלק ממיכל ישירות לקרבורטור...קרטע מעט אבל הצליח לסחוב עד למוסך. בהחלט נושא מעניין שאני מקווה שלא איתקל בו על בשרי.

שי

נ.ב.

מסקרנת אותי השיטה של השפריצרים...נשמע מעניין!

למכירה: טויוטה אוונסיס מודל 2003, 2000 סמ"ק, יד ראשונה צבע שמפניה. 052-4355354- משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוגוסט 2002 החניתי את האוטו בתחנת הרכבת בלוד ונסעתי לעבודה

כשחזרתי ב-6 בערב חשכו עיני

האוטו פרוץ וכל אזור הסוויץ כולל הסוויץ עצמו שבור

היו לי כמה חוטי חשמל בבגז+כמה חוטי חשמל מריצפת החשמלאי (שכבר סגר) שנימצא באזור

אילתרתי חיבורים, הנעתי והתחלתי לנסוע(2 שעות עבודה) לכיוון הבית(3 ק"מ)

מייד ראיתי שהמאוורר לא פועל

לאחר שאיתרתי את נקודת המגע בסוויץ שנותנת מתח למאוורר שתלתי שם חוט עם מפסק ON OFF פשוט שהיה לי באוטו(אני שומר כל מיני ג'אנק אביזרים וכלים תמיד למקרי חירום)

באמצעות המפסק ON OFF וקיצור יוניט החום הצלחתי להפעיל את המאוורר ולהגיע הביתה

למחרת נסעתי כך עד מוסך אוטולייט באבוכביר,שם החליפו לי סוויץ ומיכסי פלסטיק בעלות של 450 ש"ח(יצאתי בזול)

את החלון שבור החליפו לי ללא תשלום(יש לי ביטוח).

דוגמה לקומבינה שברכבים ישנים ניתן לעשות,בחדשים עם כל המחשבים האימובילייזר והאלקטרוניקה זה קשה מאד עד בילתי אפשרי.

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...