Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למבינים בGAMEBOY

yairw

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הבן (בן ה5 וחצי) גילה את סופר מריו (SUPER MARIO) ביוטיוב וכעת משגע אותי להשיג לו,

יש לי גיימבוי מקורי וגם את האדוונסד, אך אני לא מצליח למצוא את המשחק המקורי והראשון של סופר מריו SUPER MARIO LAND

יש אלף ואחת גרסאות חדשות יותר, מבחינתי גם 2 זה כבר מתקדם מדי, חייב את הראשון והקלאסי,

פניתי לאיביי, היחידים שנראים טוב וגם מתחייבים על כך שהם פועלים מפורשות הם מיפן, רק יש בעיה אחת, הם קוד אזורי (Region CodeNTSC-J (Japan)

איך אני יודע איזה קוד אזור הגיימבוי שלי?

יש כמה מאנגליה, קוד אזורי PAL, אבל הם נראים כמו תחת ואין שום התחייבות לכך שהם באמת פועלים

לא הייתי חזק בתחום הקודים האזוריים בזמנו (וגם לא כעת), רק זוכר כל מיני אגדות אורבניות בנושא

אם למישהו זרוק משנות השמונים כמה משחקים בבית, אשמח אם יוכל לבדוק אם המשחק הנ"ל שם, אשמח לשלם עליו,

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות משהו דומה לזה ולסגור עניין?

https://www.kiddys.co.il/product/קונסולת-משחק-אישית-סטייל-gameboy/

עכשיו אני רואה שיש את אותו המוצר גם יותר זול באתרים אחרים

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל במיוחד אם המכשירים מקוריים - הייתי מתחיל מלבדוק שהם באמת פועלים כראוי - עם דגש על בטריות ונדלקים + מסך קריא.

דבר שני - הגיימבוי הוא לא Region locked - אתה יכול לקנות משחקים מאיפה שבא לך (בוודאות)

כנ״ל לגבי הGameboy advance

רק החל מהמשחקים של הDSi נינטנדו התחילה עם נעילת איזורים לקונסולות ניידות.

יחד עם זאת:

1. המשחק המקורי הוא Super Mario Bros (נשים את מאריו לפני זה עם המשחק הרגיל ודונקי קונג בצד) על הNES

2. לגמרי הייתי מסתכל לכיוון של מכשירים יותר מודרניים או אמולציה. בימינו למכשירים ישנים אפילו לא צריך להוריד כלום - יש באתרים ישירות כמו - https://arcadespot.com/game/super-mario-land/

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, בדיוק המידע שחיפשתי,

המכשירים תקינים לחלוטין, אבל אין הרבה משחקים שמתאימים לגיל שלו, הרבה שצריך לקרוא באנגלית.

עכשיו שהזכרת את זה, הלכתי לבדוק ואכן אתה צודק, את BROS שיחקתי כנראה על קונסולה בילדותי, את הגיימבוי קיבלתי מאמריקה עם המשחק LAND ולכן היה זכור לי כראשון

• רעיון טוב! 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אגב עוד אופציות (אבל לא את הSuper Mario Land ) - בסוויטץ׳ עם הOnline יש Virtual console עם NES , Super Nintendo, Gameboy advance ועוד קונסולות + רשימת משחקים - קצת מצומצמת אבל מתרחבת כל פעם בעוד כמה.

(יש גם N64 , snes , genesis בגלל הסכם עם סגה ועוד כמה דברים - זה בפני עצמו נותן המון אופציות למשחקים קלאסיים)

ובנוסף יש קונסולות מבוססות Raspberry pi שמריצות כל מני ורסיות של mame וכו גם עם הרבה משחקי ארקייד בנוסף לקונסולות.

אנחנו בסוג של תור זהב בזמינות של קונסולות ישנות לשחק בקלות על חומרה חדשה.

במיוחד כשתתחיל להבין כמה בטריות הגיימבוי אוכל אם אין לך מתאם חשמל :)

(עדיין עדיף על הגיימגיר - זו בכלל היתה מכונת ריקון סוללות)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...