Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מדבקות הגנה שעבר זמנם

שימו לב! השרשור הזה בן 672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מדובר ברכב של בן משפחה, מודל 2012 שעבר ציפוי מלא המדבקות הגנה כאשר נרכש.

המדבקות התמלאו שריטות זעירות עם לכלוך.

נבדק במקום בו נעשו המדבקות והם לא מוכנים לגעת בזה, נבדק מול עוד מקום של ציפויים והתקבלה אותה תשובה.

האם יש מקום כלשהו שמוכן ויודע להתעסק עם זה?

מוכנים לשלם כמה שצריך, אפילו לעשות צבע חדש אם אין ברירה כי מדובר ברכב שמור עם קילומטראז נמוך שנראה זוועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהמקום בו נעשתה העבודה לא מוכן להסיר את המדבקות, מהווה תמרור אזהרה על המקום הזה. ספר לנו אצל מי לא כדאי להדביק ציפוי הגנה.

במקום שבו אני עשיתי את העבודה על ארבעה רכבים שונים בתקופה של כמה שנים, אמרו לי בשלב ההדבקה שאני מוזמן תמיד אליהם לצורך ההסרה.

לגבי הסרה באופן עצמאי. ראיתי איך מסירים מדבקות כאלה. משחררים את אחת הפינות, ואז, עם שפריצר מים, מתיזים לאיזור שמיועד להסרה, בין הפח למדבקה, מושכים ומסירים, משפריצים שוב, ומסירים עוד קטע. האיזור צריך להיות רטוב.

יש איזורים שידרשו (אולי) הסרת פאנלים, כמו פסי כרום על ספי החלונות הצדדיים, ידיות הדלתות וכו'. אבל ההסרה של רוב המשטחים אמורה להיות פשוטה, אם עובדים נכון עם השפריצר.

בהצלחה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מדפדוף קצת בפוסטים בפורום אני רואה שזה מקום פופולרי. לא מעוניין לחשוף את שמו. לא בטוח שזה אשמתם. הרכב נכנס לקבל את חוות דעתם עשר שנים אחרי שהציפוי נעשה כאשר הוא במצב גרוע. יתכן ואם היה נכנס קודם היו נותנים מענה, יתכן ולא. אין לי מושג.

כרגע המצב של הרכב הוא שצריך להשקיע בו בשביל לסדר את זה בערך כמו שהוא שווה ולכן בעל הרכב ימשיך להנות ממנו ככה.

ממליץ לכל מי ששוקל לעשות או שכבר עשה ציפוי לקחת את המקרה הזה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...